Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jasne :D v americe, kde kupujou deckam zbrane k narozkam, najednou budou ,,vykostickovavat,, pistoli na kreslenem obrazku prebalu hry ? Ti jejich manageri musi byt dobri bezmozci
    • presne taky nechapu teda mam ucnak jen ale nevim cojetam na univerzitach ucej asi vimivani mozku
    • USA má 50 států a ty se výrazně liší přístupem ke zbraním. Každopádně média a veřejné mínění je ovládané liberály, kteří jsou v dnešní době upjatější než konzervativci, takže malé děti jsou vyhazovány ze školy, když začnou "střílet" prstem, natož aby jim někdo kupoval byť jen plastové zbraně.
    • Spis manazerky bych rekl...za tohle musi byt zodpovedna nejaka slepice.
  • wini
    Taková ptákovina. Sice nepodporuji násilí, ale byl bych pro to, aby se násilí zveřejňovalo, např. v hlavních zprávách necenzurovali dopravní nehody, sebevrahy, válečné masakry, popravy zajatců atd. Jen ať to všichni vidí, co to je za hnus a zamyslí se nad tím, zda má smysl jezdit v autě, jak deb*l, skákat z mostu, hrnout se do války atd.
    • Pro svobodný svět existuje skvělá stánka: LiveLeak.com

      Tam lidé mohou vidět jak to je. Źádné zprávy v rukavičkách aby se snad nikdo nepobouříl. Chceš tam vidět jak vypají lidí po náletu na Ukrajině? To tam je. Kdyby tohle dávali, tak ta válka zkončí ihned. *16*
  • Zapnete telku a násilí, kam se jen podíváte - zprávy, seriály, filmy... ale ne, hry z lidí přece dělají maniaky...
    Tím neříkám, že násilí je v pořádku. Ale je fakt sranda, že někde se prezentuje jako legitimní způsob řešení sporů (války...ehm vlastně krize), ale jak přijde na hry (které jsou samy o sobě jen způsob, jak se odreagovat), tak se řeší, jak strašně negativní vliv to má...a ostatní 'zdroje' jako by nebyly.
    • Tak nejhorsi je pro deti prezentovat nasili jako neco zabavneho. Protonecham sve deti se divat na televizina reportaz z ukrajiny a nenecham je hrat nasilne hry.
      • Tohle je dost složité téma a já nejsem psycholog, tak nevím, jak to děti vnímají. Podle sebe (takže opravdu jen osobní zkušenost) můžu říct, že mě hry s násilím nijak nepoznamenaly a jako dospělý člověk ho vnímám negativně. A myslím si, že to bylo právě tím, že to byly hry a vědomím, že se nejedná o realitu.
        Děti není možné před násilím ochránit, ale zato je možné jim říct, že je to špatné. Nemyslím si, že by řadový capart šel a někoho zastřelil jen proto, že ve hře to byla zábava... ale zase, nejsem psycholog.
        Podle mě je mnohem škodlivější, když se násilí vysvětluje zkratkovitě nebo účelně - tzn. stylem 'oni jsou ti zlí, my ti hodní, tak jsme je museli pobít'.
        • Zas tak slozite to neni. Hry te samozrejme poznamenaly, vsechno s cim se setkavas te ovlivnuje. Souhlasim, nema smysl nasili pred detmi skryvat, je potreba je s nimi seznamit a k tomu vedou ruzne cesty. Cesta kdy je nasili prezentovano jako zabava neni dobra. Tak jednoduse, ze ve hrach vidis nekoho strilet a jdes nekoho zastrelit, to nefunguje. Ale cim vice jsi vystaven nasili (skutecnemu nebo virtualnimu), tim vice se ti vuci nemu snizuji zabrany. Tj. jsi k nemu tolerantnejsi jako pozorovatel a ochotneji ho pouzijes jako reseni v krizovych situacich. Vsimni si, ze se neustale snizuje vekova hranice pro pachani zavazne trestne cinnosti a toma sve priciny.
  • Jedna vlaštovka jaro nedělá, aneb Komu tím prospějete?
  • Hlavne ze samotna vyroba iVeciciek je zalozena na vyuzivani chudoby, to uz je OK.
  • Jack1947
    Zachvíly bude cenzura i v kozolích a pc hrách, achjo to jako vážně? tyhlety kecy že děti by měli žít ve sluníčkovém světě, že násilí neexistuje a že na internetu si můžou psát se stejně starými lidmi kteří chtějí jwejich fotky, jen proto aby viděli s kým si píšou. Pedofilové atp taky pro ně neexistuje.

    Hippies kázali mír a chtěli svět bez války ale neměli problém si veřejně trippovat různé návykové látky... tady to je něco podobného. Tak jo zakažte násilý ale ono si vždycky cestu k dětem najde a bude to mít dalekosáhlejší následky. Když jsem byl menší (cca12+let) hrál jsem taky násilné hry atp... a neměl sem s tím problém. Tak proč by měli dnešní děti lol.

    Zakážete násilý ve hrách, násilý na internetu a vyhlásíte celosvětový mír, co vám na to povím? no že selžete na plné čáře. Blah blah blah...

    Jo Epl nevlastním (tuk-tuk) takže já jsem zatím v největším klidu, ehct recht...
    *3* jo a vám by potřeboval někdo nablýt do chřtánu. *11* Nejhorší je když někomu zkratují obvody a vypálí se v hlavě pojistka. *12* To je pak horší než cokoli jiného.

    Nebudeme šetřit, nudlovým štítkem. Protože přece násilý je špatné. ( Zdravím tě Hatred a už se nemůžu dočkat až spatříš světlo světa *14* ).
    • No zachvilu to bude tak že se řiznu do prstu, dostanu na to zaplatu, nemohl bych mezi lidi protože bych propagoval nasily na lidech... za to by mě zavřeli hned vedle lidi co maj 3x doživotí za zdilení dat.
  • A násilí na zvířatech je v pořádku?
    • XorxoxTalarius
      Zalezi co si pod tim predstavujes, pokud to nasili pachas aby jsi se nasytil, pak je vse v poradku
    • uplně souhlasím, také sem toto chtěl napsat.

      více méně jaká koli forma nasílí je špatná.
  • Pokrytectvi
  • Konečně někdo začína vidět úpadek a přehnaně zobrazované násilí ve hrách které hrají 10letý děcka...
    Mělo by si to uvědomit více firem/vydavatelů. Nejzábavnější hra kterou jsem kdy hrál a která mě utkvěla v hlavě dodnes je Mario a tam nebyla ani kapka krve a byla to čistá zábava.
    • Jestli se nepletu tyhle hry jsou minimalne od 15+ pokud rodice nejsou schopni si sve dite pohlidat co hraje tak to je jejich problem.
      Proti Apple nic nemam ale tohle je celkem divne no .
      • To rika nekdo, kdo deti nema. Tohle muzes uhlidat u malych deti, ktere mas plne pod kontrolou, u starsich ne. Musel bys jim napriklad zakazat cist games.cz, protoze tady si s tim nikdo hlavu nedela, zdejsi redakce je nevyspela. Jenze necotakoveho setezko realizuje, internet je vsude pritomny. Jako rodic jsi bezmocny, pokud nechces prijmout drakonicka opatreni. Je to vec cele spolecnosti, nejen rodicu. Jako rodic trinactileteho kluka musis jen doufat, ze mu nikdo neproda (ci spis nevnuti) cigara, chlast, drogy a podobne. Nekde to funguje v cesku ne, takze drzime celoevropsky primat, nase deti zacinaji konzumovat cigarety a alkohol uz na zakladnich skolach. A jak se nase spolecnost stavi k prezentaci nasili detem si muzes precist tady v diskusi. Doufejme, ze to jsou prevazne nazory deti.
  • Ještě že to začali zakazovat. Dodnes vzpomínám, jak jsem jednou projížděl AppStore a narazil na obrázek AK47. Ten šok jsem rozdýchával ještě dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit