Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zir074
    Celé Games je ve skutečnosti jen jedna velká konspirace.
  • Ježíšku požehnej prosím všechny fanoušky Tenchu a sešli nám schopného modera, který dodá inteligenci těm nebohím postavičkám z Aragami. Slibuji, že pak budu poctivě hrát minimálně hodinu denně dokud to nedohraji! Už žádné flákání na internetu a vymlouvání se na práci a přítelkyni. Slibuju *14*
  • tohle je vypada uplne stejne jako styx
    • večeře je byla...
  • N0isy
    Mistrovské dílo jako The Last Guardian 5/10 a tahle stereotypárna dostane 7/10. Tady už ty hry nerecenzují hráči, ale samo sebe nazývaní "odborníci". Je mi zle.
    • Nehrál jsem ani jedno, ale kouknul jsem na Metacritics a kdo to jak hodnotil (uvažuju pouze hodnocení od kritiků, uživatelská hodnocení na Metacritics nelze brát příliš vážně, určitě ne tak brzo po vydání).

      Aragami má metascore něco přes 70% a 7/10 dostal od většiny kritiků, takže asi to bude odpovídat. Last Guardian má metascore něco přes 80%, ale ty desítky má povětšinou od neherních zdrojů jako Times, Washington Post apod. Herní servery/časopisy dávají opět většinou 70%. Pak už 5/10 nevypadá zas tak mimo.
      • Hnusná fabulaceeeeee. Tak za prvé neherní weby mají herní recenzenty. Na Washington Post to recenzoval člověk, co hraje od Atari 2600, to o sobě Olejník říct nemůže, takže od koho má recenze větší váhu?

        Za druhé 100% dalo i spousty neherních webů. 10/10 to dostalo i od EG. net, což je jeden z nejlepších webu.

        Za třetí když pominu 10/10, tak je tam x devítek, které právě zmiňují technické nedostatky, jinak to považují za fantastickou hru viz Gamespot.

        Za čtvrté to nemá něco přes 80%, přestaň fabulovat, má to 84%.

        Ano, pak jsou tu recenzenti, kteří dají Dishonored 5/10, TLG 6,5 a Dead Rising 4 8/10. Ano, je to Jim Starling. Pokud je pro něho z těch her Dead Rising nejlepší, tak je něco špatně s herním průmyslem a ono totiž je, stačí se podívat na shnilé komunity na herních webech.
    • Aby si se neposral, ty dítě:)
      • to je můj nick :(((((
    • nekromant33
      ne každé artové sebeukojování je mistrovské dílo
      • Ale Last Guardian je herní masterpiece... O tom není pochyb, od hudby až po emoce.
        • nekromant33
          Pochybovat se o tom dá jednoduše. To, že to není pravda, tomu dost pomáhá.
          • Přesně tak
        • PreidaQ
          Hra sice může být masterpiece od hudby až po emoce, ale když stojí za houby jeho hratelnost, tak stojí za houby jako hra.
          • hratelnost je výborná, záleží teď jestli ji současní hráči her v podstatě bez gameplay ocení.
            • Hru jsem teda nehrál, ale videa jsem viděl, přiblížíš mi tu super hratelnost?
        • Opravdu od hudby, přes hratelnost až po emoce?
          • přesně tak..
    • a ked má niekto iný vkus ako ty tak čo???... ja som napr. guardiana ani nevládal dopozerať gameplay ako mi to prišlo zbytočné a strata času -nie to ešte hrať.tak je 5/10 prijatelné u mna.:)a aj to druhé je mimo mna.:)
    • bladius
      Pochopte, že výsledek recenze je vždy hodnocení člověka, co hru hrál. Co člověk, to vkus. A nikdy, nikdy hodnocení nemůže být zcela objektivní.

      Někdo může s těmito hodnoceními může souhlasit, někdo. jako třeba Ty, nikoliv.
      • Paulcz
        Tak jo, najmul bych na psaní uklízečku, mongola, analfabeta a Paroubka, pak to bude hodně fundovaný.
        • MickeyMutant
          Paroubka ne, ten by s nima hned založil odborovou buňku a zahájil stávku za lepší platy. Uklízečka zas bude profesně předpojatá kvůli tomu svinci z usekanejch údů a rozmašírovanejch hlav, kterej jako hráčka po levelech zanechá. K objektivním recenzím bych tedy střídal Mongola s analfabetem.
          • Tak to se leckdy normálně dějě...
      • Jack1947
        Pak zřejmně co se týče Levelu - to hodnocení u některejch redaktorů je hoodně subjektivní a dá se nad tím polemizovat... dlouze... platí to hlavně u indiwe her a vyjímkami jsou ty AAA.

        Já si spíš myslím a ( nehněvejte se) že prostě dost her recenzuje člověk xco jim moc nerozumí, či je to i nebaví dají to najevo. Hodbně hlasitě.
        • JamesFaith
          No, ono jde taky o to, že pro spoustu lidí je redaktor, který rozumí hrám, pouze redaktor, který uznává/nesnáší stejné hry a herní prvky jako oni.
        • nightborne
          Dát najevo, když tě něco nebaví, je poněkud pointa recenze.
          • Jack1947
            To mi nepříjde moc profesionální a dá se to dát najevo i jinak. AAA hry např tohle moc ve zvyku v recenzícgh nemají tam se to přehlédne. Na ijndie a jinejch co se nemůžou ("doslova") bránit... tam si na tom pěkně vyřádí.

            Tedy hra to je pěkná hrát se dá 8/10 -
            Nebavilo mě tak vás bavit taky nebude- a nestojí za řeč 5/10 ( na hranici tady na games odpadu).

            Jenže bohužel takhle to holt nefunguje a nikdy fungovat asi ani nebude. ( vyjímkou jsou některé AA hry lkde vlepíme navzdory všem faktům minimum 7/10 a jedem dál)
          • MickeyMutant
            Správně. Já bych to tak dokonce leckdy nechal: "Tak tohle mě tedy fakt nebavilo. 5/10". Žádná kontroverze, maximální kompaktnost a otevřenost, úspora času i prostředků a hlavně žádná příčina k jalovým polemikám v debatách.
            • MickeyMutant
              Kdepak, to si pleteš. "Fakt mě to nebavilo" je čistá pětka. Čtyřka je "Fakt mě to nebavilo, a ještě jsem to musel smolit v sobotu večer".
            • nightborne
              Ty hele, ale vono jo - když si odmyslíme tvůj lehce sarkastickej tón, nemyslim, že bys mluvil scestně. Univerzální etalon hodnocení stejně neexistuje, nakonec to číslo prostě přistane podle toho, jestli titul bavil, nebo ne.

              Akorát teda "fakt mě to nebavilo" je 4/10 max =).
    • Jack1947
      Zas bych asi nepřeháněl nicméně je škoda že to takhle dopadlo, mohlo to být něco na způsob Tenchu nekompromisní stealth ale ono zase nic *9*
    • MickeyMutant
      Mám dojem, že je to kvůli exkluzivitě. The Last Guardian vyšel pouze na PS4 a mně se zdá, že tuhle platformu nemají v redakci rádi. Možná dokonce nemají rádi ani Sony. Jak jinak si vysvětlit, že všechny exkluzivní hry na PS4 mají tak bídné hodnocení, že? Co myslíš, nemůže za tím být tenhle důvod?
      • zrzek je odkojenej ps, tim to nebude, leda by mu nesednul zanr by ho mohlo nepatricne ovlivnit
        • Jack1947
          10 let čekání na starou hru že by ho tohle ovlivnilo ? *7*
      • Sarkasmus by měl být vtipný a ne abych se styděl i za tebe.
      • Ja myslel ze The Order: 1886 dostal 8/10 :D
        • MickeyMutant
          Honza to tak ale původně nechtěl, k tomu ho přemluvili Hora, Outratová a Rousek. Ale ty nemůžeš znát, ty jsou od něj z dílny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit