Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slendrian
    Zlaty prvy Gothic, s bezmennym hrdinom, paradnou obtiaznostou, na tu dobu krasnym svetom, a hlavne na paradnu atmosferu s vynikajucou hudbou, ktory fanusik serie by si so slzickou v oku nespomenul na vase pokrstenie ala na kmotra, alebo vyhraty suboj v arene na xy-ty pokus po ktorom prisla velka davka zadostucinenia a mnoho mnoho dalsieho, to boli casy. R.I.P Gothic nech zije novy kral - Risen...
    • Přesně tak. Ale ona i dvojka byla skvělá a nabízela stejně krásný svět a atmosféru, což mě donutilo hru snad 7x dohrát. Trojka ještě taky šla, ale k opětovnému hraní mě to tolik netáhne a nejlepší věc tam byla asi jen grafika. Každopádně Risen jsem dohrál, královsky jsem se u něj bavil a Pyraním rozhodně nedělá ostudu, jen to má jeden háček - není tam ten samý hrdina, se kterým jsem se tak zžil, se kterým jsem si v bariéře vybudoval respekt, zničil spáče a všechny osvobodil, se kterým jsem osvobodil Khorinis z dračích spárů.....Jowood všecko posral, takže teď nezbývá doufat, že si i na hrdinu z Risenu stejně zvyknu, což bude problém, ale tohle je asi jediná pořádná kvalitní značka, která mezi podobnými hrami vychází.
      • Jo, jo... kéž by "Piraně" koupily značku Gothic a tvořily. Gothic 1 a 2 pro mě byly ikony single-player RPG. Jedničku jsem dohrál snad 4x... dvojku tedy pouze jednou, ale to proto, že na mě už to bylo moc roztahané. Trojku jsem hrál, ale nedohrál, protože mi co deset minut padala (CP 1.74 mi je holt na nic). Risen si chci co nejdříve koupit (škoda... teď byla na Steamu 50% sleva *4*), ale i podle dema to vypadá na slušný gameplay z trojky. Arcanii jsem hrál pouze demo a to mě utvrdilo v tom, že je tu něco špatně *3*. Kde jsou ty staré dobré časy *5*...
  • Arcania ani nemela vzniknout vzdyt je to vísměch rpgčkum a už vubec tam neměli dávat podnázev gothic hral jsem to hodinu a hra šla okamžitě z disku věčí blbost jsem dlouho nehrál není tam žádná volnost
  • Fuj to jsem se lekl. První tři odstavce koncentrovaných rádobyuměleckých vzdechů... Téměř mě to odradilo od dalšího čtení. A to by byla škoda - recenze o nečem je.

    Prosím, to mi nedělejte...
  • jindra.veliky
    jowood zkrachoval? no skoda jsem jeste doufal v knightshift to je pro me nejlepsi rpg ze vsech i kdyz za to dostanu minuska. koupil jsem si tenkrat level a tam byla *14*
    • smejki
      koupilil je jiní. možná jejich značky přežijí
  • Inquisitor
    Já to říkám pořád že tenhle paskvil je ostudou celé série Gothic. Hrůza.
  • Včera jsem byl s kámoškou kterou jsem již léta neviděl a ona mi vyprávěla jak dohrála nedávno znova Gothic I a že dvojka s datadiskem je taky dobrá ale že by si dala i trojku ale nemá na to pc. Já jí na to povídal že sem hrál trojku a zkusil i Risen a jestli si ona nechce kazit tu atmosféru a příběh tak at to raději ani nezkouší. Já sám chci hru kde nebudu vědět ani jak zvednout předmět atd
    • mě se třeba trojka gothic hodně líbil , hrál sem ho teda asi až rok po vidání takže nebyl zabugovanej jak se zezačátku na to nadávalo , a klidně můžu doporučit , dokonce mám gothica 3 radši než oblivion *5* ale samo co persóna to názor *15*
      • Presne tak, ja jsem se k nemu dostal az s CP 1.72 a na sestave co ho nemela problem dat na full a plna spokojenost.
  • ArcaniA: Fall of Gothic
    Inac, davnejsie sa tu v jednom clanku spominali HW poziadavky(a boli skutocne krvave). Mna by teda zaujimalo, na akej zostave ste to recenzovali a ako na nej hra slapala?
  • ArcaniA je super hra. Tahle recenze je k hovnu.
    • Tak super hra to není, ale špatná také ne. Pokud to nebudu považovat za hru ze série Gothic, ale pouze za RPG hru. U mě by původní Arcania dostala 7/10 a tento datadisk 5/10. Hodnocení 3/10 k tomu nesedí...
      • Arcania, když se zapomene na Gothic tak by těch 7/10 dostat mohla, jako nástupce Gothicu tak 5/10, ale Fall of Setarrif tak 2/10, dyť je to uplně vo ničem...
      • No jo nesedí.
      • Ja si myslim ze i Arcania stala za prd. 7/10 bylo az moc za takovyhle paskvil, ktery si rika RPG. 7/10 by si zaslouzil tak Gothic III a ten byl v mnoha ohledech zabavnejsi a propracovanejsi nez Arcania.
    • Proč se vy trollové vůbec snažíte. Jindru I. Velikého, hlavu vymazanou, stejně nepřekonáte...
      • Rika se hlava pomazana a je to Jinra IV . Veliky Ty Luzo
      • Když někdo řekne názor, že se mu hra líbí. A s touhle recenzi nesouhlasí, protože se mu ani trochu nelíbí tudíž má pro mě nulovou hodnotu a je prostě k hovnu. Tak kvůli toho označíš někoho za jakéhosi trolla? vzapamatuj se hochu.
        • To, že se někomu hra líbí, na tom není nic špatného. Ale říct, že je recenze k hovnu, by šlo říci i jinými slovy a trochu se i rozepsat, s čím nesouhlasí, když už je tak hodně proti té recenzi.
  • michaliuz18
    ano hral som gothic 1 a 2 na starom notebooku, a trojku na novom pc ale tu som celu nepresiel , urcite 1 a 2 boli klasiky a doteraz si celu mapku pametam tak nehovor ze som to nehral :) nejde o to ci som fanusik gothicu ani rpg proste som skusil arcaniu a sadla mi ja za to nemozem ze tebe sa nieco nepaci to je kazdeho vec ci to bavi alebo ne :)
  • Co pořád velebíte ten Risen, vždyť to byl jen vylepšený Gothic III se všemi jeho klady i zápory.
    • konečne ma niekto taky nazor na Risena ako ja
    • Špatně - Risen je jen vylepšený Gothic II.
      • DF.Future
        V tomhle případě navíc vylepšený jen graficky, druhý Gothic je hratelnostně skutečně o dost lepší (obzvlášť s datadiskem). V Risen mi celá jeho druhá polovina přišla opravdu špatná.
        • smejki
          poslední třetina je nevýživná, pravdu díš
    • smejki
      to mluvíš o enginu teď?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit