Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky, nevím právě jsem to dohrál a je to v celku "dobrý!! až na ty bugy to je hrůza! nevím ja k vám ale hrozně mě rozčilil teleport jen v levelu a dál ani krok.pořad běhat celou mapu, to je blbost . jinak mě to bavilo tak že v celku fajn.
  • Arcania vůbec není špatná!!! Hrál jsem Gothic II, III, Risen a Arcanii, včetně Dragon Age. Gothic II=bomba, úžasnej, fantasticky hratelnej, průlom, něco jako byl Doom2. Gothic III=skvělej svět, atmosféra lesů, ledu i pouští, mně se líbil, i když byl hooodně kritizovanej a prostě neměl takovou hratelnost jako dvojka. Risen=pěknej, užil jsem si to, vpodstatě pohračování Gothic, jen to nějak příběhově nebylo úplně ono a závěr nic moc. Arcania=vcelku dobrej příběh, super grafika, vcelku hratelnej, jenže styl spíše jako Dragon Age, koridory, lineární, spoustu věcí prostě nejde, jenže na rozdíl od Dragon Age, kde bylo spousta questů a vylepšování postavy, tady hodně hodně chudý.
    Verdikt? Díky zža Risen i Arcanii!!! Mohla ta série rozchodem Pirnha a Joowod taky úplně skončit! Tak ať se oba snažej a udělaj super Risen2 a Arcania2! Je jasný, že Speelboud chtěl asi do toho vnést něco svýho a taky je tam vidět orientace na Ameriku, kde podle mě RPG hry jsou prostě jiný (viz např Oblivion), ale ať se už konečně všichni poučej z reakcí nás fanoušků a hráčů a vyslyšej naše přání! Pak to můžou být opravdu super hry! A Arcania? Rozhodně si zahrát!!!!!
  • sice mam doma uz 14 dni originalku ale tahle recenze me tak odradila ze cekam az vyjdou aspon 3 patche. zatim vysel jen ten prvni, da se to s nim v pohode hrat nebo mam este cekat (mam co parit)?

    btw, jaky vyhody prinasi registrace na tiscali, krom toho nemuset vypisovat captchu a ze se u nicku nezobrazi "anonym"?
  • Chtěl jsem teda napsat Nashle u Two Worlds II... *4*
  • Vytvořil jsem slideshow ze 134 obrázků podél celé hry. Celkově jsem jich típnul asi 500. Dohráno na úrovni 30 a celkovým počtem bodů zkušenosti 385658 (kdo dá víc? :-). Ze 4 dlouhodobých sbíracích úkolů jsem kompletních 30 nasbíral jen u úlomků runového kamene (odměna: Runa ledové moci). Prezentačka s hudbou zde (50 MB). Myslím, že se povedla. Nashle u Two Towers II! :-)
    http://www.edisk.cz/stahni/08001/Arcania136.exe_49.5MB.html
  • Zdárek párek , tak jsem G4 rozpařil - cca 6 hodin hraní ( nechápu jak to někdo může dohrát za 12 hodin , když já strávim půl hodiny jenom prohlížením interiéru hospody u rozštěpený pany , ty si zřejmě moc innosových sošek nepozbíral :))))))) a působí to na mě velice parádním dojmem - je to přímí jak přímka - první městečko trochu větší , a v něm asi 5 quest postav , z toho 3 opravdu krátký side questy - 2 storyline , ale popravdě - já už sem spíš unavenej z milionu side questů a popravdě radši v klidu jedu hlavní příběh než na každym rohu narážet na tajtrdlíka s nějakým oničem side questem ... Opravdu unavenej ... Takže tu jednoduchost a přímočarost zatim spíš vítám a zas tak jednoduchý a přímočarý to taky neni ... a radši udělám 2 relativně zábavný side questy než 20 stupidních ... Grafika super , trochu jsem čekal možná ještě víc ale je to pjekné :)) hlavně ty dinamic lights nádhera ... Hraju vše na max , ale opravdu vše - a rozlišení ( světe div se ale né 1280 x XXX něco což podle mě neni na high ale všichni všude furt píšou maxed out s takovim rozlišenim , co naplat ) 1920x1080 !!!! HW nároky bych řek pohoda - moje sestavička - Phenom II X4 940 BE na 3,3Ghz , MSI KA790GX , 4 GB DDR2 na 866Mhz tušim , HD4870 VaporX 1GB , PSU OCZ 650W ...
    • njn stary dobry gothic 1 a 2 a aj risen. tam bez side questov boli storyline questy tazke jak .... chybal level a hlavne vylepsene dovednosti.
    • tak dodatek - fps 24-33 a stíny mám na druhou maximální hodnotu , 1680x1050 z toho udělá 26-35 ... haha dá se říct že to je míň náročný než crysis :)))))))))))))) *4*
  • Tak dohráno za 12 hodin 20 minut. Umlátíte závěrečného bosse, ihned naskočí animace a konec. Grafika slušná, ale je to spíš akční mlátička než RPG.
    • Příště si zahrajte Formuli 1. U této hry není cíl co nejrychleji, ale procházet, plnit i menší questy a sbírat i dlouhodobě sbírající úkoly (4x 30 dílů).
  • Grafika je super, hram to na ful detailoch, iba tiene nemam full, lebo klesnu rapidne frames.
    Mam ale problem s hrou samotnou. Niektore scroly, ked su na sebe, tak sa da vziat iba jeden. Ten druhy sa vobec nevykresli, a takto nemozem robit dolezity quest. Tak isto obcas zmizne predmet pod texturu, ma tam byt (aspon ludia na forach vravia ze tam je) ja tam nemam nic. Nevsiel k tomu daky patch co taketo kixy fixuje?
  • tak sem na tu hru zvědav , teď mi přišla na stůl ... Gothic 1 a 2 sem bohužel neměl tu čest , 3 jsem dohral 2 x a musim říct že mě bavil strašně , libová grafika ( ehm dost naštěstí opravených bugů :)) , hardcore bojovej systém a hratelnost vůbec - výzva ( spousta lidí říká bojovej systém na hovno - mě přišlo chytrý že se nedalo šelmám bránit - ono v reálu by se člověk štítem vlkovi taky asi neubránil - jinak boj se dvěma zbraněma byl totální mazec a zvěřinu sem likvidoval až s našlápnutým lukem ) , doufám že ta 4 nebude totální zklamání !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosím :(
  • Porovnávate s G1-2 čo už je problém spustiť aj na moderných PC. Vtedy boli iné časy a menšie nároky na hry. Oproti G3 je to obrovský skok k lepšiemu. Neviem o akých chybách tu píšete, aké bugy ale spokojné užívanie hry ani jeden bug nekazí.
    G4 je kvalitná zábava. Obrovské prostredie, veľa zaujímavých úloh, nové príšery, nové postavy, kvalitný príbeh + vedľajšie úkoly. Samozrejme tu asi je 99% ľudí čo tu hru drví na EASY a to sa nečudujte, že je to ZERO zábava - to proste je fakt nuda a na EASY dohráte hru aj tak, že napr. talent body ani nemusíte použiť a vystačíte si len equipom čo najdete počas hry.
    Keď by som porovnal s RISEN tak toto je lepšia zábava. Mierne obmedzený priestor počas hrania je len k dobru - voľnosť je tam vždy a herná plocha je veľmi veľká. Risen je malá diera oproti G4 + bugy sú detto porovnateľne keď ešte nie horšie.
    G4 môžem len doporučiť. Hral som všetky diely. Je to iné ako predošlé časti ale vždy to je Gothic a dobrá zábava. 85%

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit