Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jsem strasny vemeno, ale nevite nekdo, kde se to da stahnout? Vygenerovalo mi to klic, ale to je vsechno
  • Taky jsem to zprvu nechápal a pořád to nechápu, jelikož jsem pustil hru, najel jsem do nastavení a všude je možnost nastavit detaily na "velmi vysoký". Čili, rohodně se toho nebojte (rozlišení tam jsou taky všechny).
    EDIT: Tak už to chápu, pustil jsem si výcvik a textury jsou snad low a všechno vlastně vypadá na low
    • no ono i v dobe vydani army2 vetsina serveru nastavila celkem low detaily, aby si to lidi mohli zahrat i na normalnich pocitacich
  • Jak mám chápat, že hra nepodporuje HD grafiku? Nepodporuje full HD rozlišení?
    • Taky jsem to zprvu nechápal a pořád to nechápu, jelikož jsem pustil hru, najel jsem do nastavení a všude je možnost nastavit detaily na "velmi vysoký". Čili, rohodně se toho nebojte (rozlišení tam jsou taky všechny).
      • rancor1223
        Vysvětlení je velice jednoduché. Pánové a dámy v BI jsou v některých ohledech naprosto neschopní. Takže ono "velmi vysoké" nastavení je vlastně jen prachobyčejný bug (a že těch v Armě není málo :D)..
        • To není bug, nastavení fungujou, akorát ve hře jsou jen low-res textury. Kdyby tam někdo přidal jako mod něco ve vyšší kvalitě, tak ten rozdíl mezi nastavením na "nízký" a "vysoký" vidět bude.
        • Ne.. nepodporuje Hd znamená, že např vozidla mají lehce rozmazané textury a třeba interiér není skoro udělaný.. ;)
          • rancor1223
            To je mi jasný, já myslel to že v menu je napsáno že grafika je nastavená na "velmi vysoké" detaily. To je bug, protože gafika je samozdřejmě na Low..
            • bude nejspis tvuj zivot, protoze kvuly tobe prece nebudou predelavat celou hru. Jednoduse nechali vetsinu z puvodni hry a nechali LOWRES textury. Protoze ty tam vidis z puvodni hry moznost nastavit "velmi vysoke" neznamena, ze to je bug ty troubo. Se ti pokazdy nactou jenom lowres textury at nastavis cokoli.
  • To co máte v nadpisu by si měli dát do marketingového sloganu :D
  • smutný, že tu nepadlo ani slovo o E3 prezentaci CARRIER COMMAND: GAEA MISSION E3 TRAILER RELEASED!na žádným českým webu :(
    • No tak dojmy z E3 si můžeš přečíst třeba na Zingu (český web btw) a tady se před nějakou dobou, a není to zase tak dlouho, objevily taky docela rozsáhlé dojmy z hraní. *3*
      • Kup si nove Score, tam na to maji prewko rikali. Hrali to primo u tvurcu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit