Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo je tam i Arma http://freesteamkeys.scanndownload.com/?id=234814
    • to akoze dava steam zadara ked tam ludia kliknu? neviem neviem ale nie je v tom nejaka finta? moc sa mito nezda koser
  • Lukyz
    Tak hra je podle mě super a dostal jsem v podstatě to co jsme očekávám + skoro jistotu, že se to časem bude jen a jen zlepšovat *4* A osobně se nejvíc těším až nějaká banda fandů předělá kampaň z původního OFP *14*
  • No teď když se na to dívám tak jsem tvůj komentář možná špatěn pochopil, takže se omlouvám. ono, když tady je mezi tvým komentářem, a tím na kterým reaguješ hromada jiných tak si to pak člověk neuvědomí.
    • omluva se prijima, i ja se omlouvam...mozna mas pravdu ze jsem dite z ustavu *1* a mozna si tady jenom delam prXdel i kdyz byl sem nazhavenej na armu puvodni jak mela vypadat a nakonec je z toho to co je...
    • Reakce na Petr16
  • Pánové, s optimalizací to není tak černobílé, jak se může zdát.

    Já to, bez keců, hraju na střední až vysoké detaily v rozlišení 1600x900 na notebooku Dell Inspiron 15R. Běží mi to mnohem lépe než Arma2 na stejném notebooku, kde jsem musel mít viditelnost na 900 metrech a stíny nejlépe vypnuté s FPS cca 19 - 25.

    Teď mám místy i 45 FPS, nejméně tak 28. Chvíli jsem tomu nemohl uvěřit, ale opravdu mi to šlape parádně.

    Proč se to seká na mnohem výkonějších strojích (v SP) to netuším, ale v MP za to může často server, který to prostě nedává.
    • Pardon, ten notebook se jmenuje Dell Inspiron 7520.
  • Zdar,nevi nekdo z vas proc,kdyz chci s kamosem hrat coop tak tam mame oba ping 2500 a je jedno jestli hostuju ja nebo on.Predem dik za odpoved....
    • kovar.jakub
      Divné. Zkusili jste vypnout Firewall?
  • kedze nemam nervy argumentovat s bandou zakomplexovanych idiotov a ubohou zaujatov redakciou, ktora mi ide tvrdit, ze ma C2Q a gtx460 vraj 50fps avg, aj ked recenzie hw tvrdia nieco ine..

    tak nech vam pravdu o tejto hre povedia najvacsi faboyovia TESTERI TEJTO HRY V ALFE, ktori su dokonca uvedeni v arme 2 v QA v titulkoch

    http://www.youtube.com/watch?v=ii0zkku9Je4

    Pravda boli, najviac pobavi fyzika vozidiel, kde stvorkolka po naraze posunie tank hahaha sr4c1 ceski
    • Vas dvoch kripelnautov(ceska zebrac + valibuka) a vam podobnych zabalit do darcekoveho balenia , vystrelit niekam do vesmirneho analu a bol by tu svaty pokoj.
      A aj nejaka uroven diskusie.
    • ja to tady uz rikal ze todle je totalni sraa.acka, cesi necesi hru uplne dodr..li *11* *11* *11* a ja ziskal temer 40minusu. no joo ksem kral minusu *1*
      • jsi kral picusu
        • diki za kompliment, mas u mne plus voe *1*
      • Hmmm, dítě z ústavu
        • trafena husa se ozvala, vid bedo
    • to video je dost smutne. Jestli je pravda, co tam ti hosi rikaji, tak jsem opravdu dost prekvapeny, ze pres betatest vypusti ven takovy nedodelany paskvil.
      napr. v dnesni dobe vypustit takto narocnou hru, ktera jede max. na 2 jadrech procesoru, kdyz jeji predchudci umi 4 jadra je docela s podivem a tim padem je dnes poradny MP prakticky nehratelny na jakekoli masine je do nebe volajici.
      Fyzika vozidel je neco naprosto sileneho, co bych cekal u OFP, ale o 10 let pozdeji porad takova tragedie, pro me neco nepochopitelneho. Ze se napr. neda katapultovat z letadla je jen smutna tresnicka na dortu *7*
      Chapu, ze ta hra zde ma velkou podporu, protoze ji "stvorilo" ceske studio a je hodne komplexni a narocna, ale takhle privirat oci a vicemene recenzovat produkt, ktery tady bude nejdrive za rok neni dneska moc koser. Nicmene tahle hra je hodne komunitni, takze HC hraci si daji info co a jak a bohuzel se napali novacci, kteri skoci do ARMY3 a teprve casem zjisti co a jak a mnoho z nich asi splace a vicemene pravem budou nastvani na vyrobce.
      • s tymi 2 jadrami povedali blbost, nie je to celkom pravda, pravda je taka, ze hra dokaze vyuzit teoreticky aj viac jadier 4 ci 6, ale primarnu zataz prenasa len na jedno jadro... napr. mas 4 jadrovy cpu.. 1. jadro vyuzije casto na 90% aj viac a ostatne jadra sa flakaju a idu len na 20 ci 30% a casto aj menej.. Sam som si to testoval.

        Ale ostatne veci vo videu su cista pravda a aj tak to treba to video brat s rezervou, lebo je su to fanboyi a kopu dalsich veci zamlcali.. Napr. BI slubilo, ze ostrov bude prepracovanejsi v Arme III, budovy budu vsetky znicitelne, bude prepracovane, nabytok atd, nebude vsetko take prazdne ako v Arme 2 a OA..a co sa stalo? Je to cca na ruovni Chernarusi, vsetky budovy su prazdne bez nabitku a vymysleli si pribeh cez eastereggy v novinach, ez UFO ukradlo vsetkom nabytak..Dalej slubily prepracovanejsiu destrukciu prostredia, ktora sa nedeje atd atd A podobne by som vedel pokracovat donekonecna, minulne takych 10 velkych slubov od BI by som vedel napisat o ficuroch v hre a co nesplnili, ale nema to zmysle, skrate sa da povedat len to, ze hra je v stale ako Arma 1 a ARma2, dokonca aj v horsom..Cast hry chyba a aj techniky, zbrani. Optimaliacia je cca stale taka ista, len hw pc sa za posledne roky skutocne posunul inde a aj GTA IV ti dnes pojde super a je to dostatok vykonu na HD mody, ako mozme vidiet
        • S tou výtkou ohledně nábytku nemůžu souhlasit, protože ve hře je, jen si ho musíš v editoru doplnit. V předchozích dílech tam byl už daný a nemohl si stím nic dělat. Tady si ho můžeš dát kolik se ti zlíbí a kam se ti zlíbí. Jen nebýt líný.
        • Skoda, ze je ostrov zcela evakuovany, jinak nechapu, ze nikde ani zivacka krome vojaku. Ze v roce 2013 v takove HC hre budou domy neznicitelne je docela smutne a v prvni chvili me to sokovalo, kdyz jsem tankem strilel do domu a ono nic, strela se ztrati v jine dimenzi. Fyzika, kdy 50 tunovy kolos nezatlaci par kaminku na pulmetrove zidce do zeme nebo je nerozemele a misto toho tak ve vetsi rychlosti naopak povyskocia skoro udela salto je taky dost silene. Pokud by to byla prvni hra tohoto studia na danou tematiku a byly bysme v roce 2005 jeste bych to chapal, ale v souvislosti s historii teto hry a firmy je to naprosta katastrofa *9*
    • Táhni do hajzlu ty slovenská lemro, celý váš národ by měl už někdo zlikvidovat, nic dobrého z vás nikdy nevzešlo a neumíte nic jiného než závidět ať už jde o cokoliv.
      • chod do p1c1, ty cesky cocot, ja som tu slusne ako zakaznik napisal svoj nazor na armu a vy ste mi tu zacali nadavat do cobolov a ze vam zavidim ako slovak a znehodnocovat ma...Jak vy jednate so mnou, tak bude jednat ja s vami vy vyj3bana ceska chamrad, cele games.cz je banda xujov, chodia tu len j3bnut3 zakomplexovane tucne deti, p0j3b sa
        • uz len tvoj nick vravi co to o "slusnosti"...skor si sem dosiel provokovat a znehodnotil si sa sam...aj ked podla prilozeneho videa mozes mat pravdu s tou stvorkolkou ale dalo sa to napisat aj slusnejsie, tak sa nediv...podla tvojej poslednej vety, patris do rovnakej skupiny "deti" kedze sem chodis , chod radsej otravovat na pokec, tam sa blbeckov jak ty najde plno,budes si mat s nimi co povedat
        • Hlavně, že ty nejsi chamraď, už tvůj nick vypadá na to, že jsi sem přišel provokovat. Nejsi o nic lepší než Valibuk.
      • No hlavne ze ty tady delas svemu narodu hezkou vizitku *7*
      • I když se mi ten jeho komentář nelíbí a nesouhlasím s ním, tak musím, říct, že tvá reakce je přehnaná. Na základě jednoho pitomce bych neodsuzoval celý národ. Ne všichni Slováci jsou "závistivé lemry".
    • Baromarcú faszfej
      • Aha ale to je maďar nie szlovák. :D
  • Stáhl jsem cracklou, jen abych věděl, jeslti to na mém předpotopním PC sputím. O Fade ochraně vím, takže je mě jasné, že na hraní to není.
    Nemůžu si pomoc, ale je to podle mě návrat do staré řeky, za tu chvilku spousta stejných vlastnostní/chyb co měl OFP a pak AMRA. AI si místo za zídku lehne na nic/do ní, tank se sekne na 20cm zídce z kamenů (o přejetí vraku auta ani nemluvím), zmatené reakce na příkazy velitele, jednotka AI na příkazy nezvládne reagovat - "nelze splnit" a to jen chci, aby přišli na určité místo - asi plot atd. Budovy zničit nejdou.
    Pilot vrtulníku to se mnou švihne do svahu atd. atd. Jestli je to Fade tak klobouk dolů, obávám se ale, že určitě ne.
    Co mě překvapilo, je ne zrovna příjemné ovládání pro někoho, kdo OFP nezná. Díky hodinám strávených u OFP prsty automaticky běhaly po zkrácených příkazech, ale překvapilo mě, že třeba některé povely jsem v prním menu vůbec neviděl, ale pomocí zkratek přes čísla zadat šli. Pokud to někdo z minula nezná, asi mu to bude chybět.
    Je mě líto, ale připadá mi, že prostě tvůrci na nějakou kritiku z minula kašlou a místo opravy chyb řeší grafiku, rozlohu, víc možností munice ve vozidlech atd. Na druhou stranu, v žádné jiné hře jsem nezažil to co v OPF a nebo i ARMA.
    • mam original, nic s tym fade nema, tieto bugy su v origose, este si zabudol lietajuce tanky ako v arme 2 a 1, ked narazis do kamena malickeho a cely tank to vyhodi aj 20 metrov do vzduchu, civilne vozidla po naraze do niekolko donoveho tanku posunu tank, armadne niekolko tonove vozidla nemaju takmer ziadnu vahu ako keby, su ako z papriera. AI stale prechadza cez MURY atd.. ta hra je presne rovnaky otras ako Arma 1, arma 2, bugy ako svina
      • lol naco si armu3 kupoval ked na nu tak nadavas? ci najprv si kupil hru lebo si myslel ze je to "ceske cod" a po zisteni, ze nie a ze nema kampan atd, si zacal zistovat co o tom pisu na nete ini? *1*
        • rekl bych. ze o Arme, jejich dilech a slibech co melo byt v Arme3 a neni to tam vi daleko vic nez ty. Urvane deti hrajici CoD pripominaji spise bouzel obhajci typu tebe. Protoze jste prakticky nepredlozili jediny rozumny argument.
          • ja ti seXru na argumenty ma pravdu
  • Je to paradox ze po Cold War jme se dockali Arma III s "sci-fi" zbraneni/technikou a projekty pro 2050.
    Nechapu proc Mi-28 nemohl byt jako v realite? Jasne design je design....a ArmaIII je prece hra zasazena do budoucnosti. Proc?
    No nevim ale i v Battlefield 3 bojuji se zbraneni, ktere se ucastni konfliktu poslednich let.
    Puvodne jsem hral jen Operation Flashpoint, mam Armu ale nechytla me a Arma II me unikla. Nicmene velke plus za realne zbrane a techniku.
  • Já teda full verzi ještě nehrál, ale podle recenzí a z toho co jsem měl tu čest hrát v alfě to vypadá na výbornou hru (aspoň pro mě). O to víc mě zaráží hodnocení na metacritic.com. Ani ne tak od recenzentů, jako spíš hlavně od lidí. Je tam strašně moc červených čísel a celkové user score 6,4. Takže se ptám - trollové, hateři, nebo děti co čekali CoD?
    • kovar.jakub
      Napůl trollové, napůl lidi, co měli na ArmA rádi zasazení (Studená válka a kousek po) a šílené množství variací techniky (teď je vozidel celkově méně).
      • ale ved jasne, ze je to neobjektivne, ked malo zle skore CoD, DA2, Total War Rome 2, tak je to objektivne, len na zabugovanu cesku sr4cku armu je cely svet zasadeni, nikto ich nechape, nikto nema cechurikov rad :-((((

        Ostatne simulatoriky dostavaju vysoke hodnotenia len armicku zabugovanu nehratelnu, nedokoncenu kazdy hatuje :-((( Urcite nie je pravda v tom, ze ta hra je sr4cka a totalna arkada zmicovania s balistikou zbrani, nieco na sposob BF a hraje sa to na simulator
      • MickeyMutant
        Opravdu? Když si pár těch červených názorů přečteš, tak musíš narazit na mnohem víc a podstatnějších stížností než dobu zasazení a množství techniky.
        • kovar.jakub
          Většina jich je přesně taková, někteří si ještě stěžují na neoptimalizovanost - to je holt tak, když někdo neumí kliknout na nižší nastavení grafiky a nechápe, že to prostě nemůže být náročné stejně, jako třeba poslední Battlefield.

          Zbytek si potom stěžuje na to, že tam není kampaň - na to upozorňuju taky a přidávám, že bude.
          • MickeyMutant
            Mluvíme o Metacritic? Protože na té Metacritic, kterou mám otevřenou, se o studené válce a množství bojové techniky skoro nemluví. Stížnosti těch červených míří na:
            celkovou nedokončenost
            nedostatečné množství obsahu
            špatnou optimalizaci hlavně v multiplayeru
            absenci kampaně v době vydání
            staré bugy, které se nezlepšily od bety
            neintuitivnost UI
            zvukové efekty a dabing
            spoléhání na komunitu při vytváření nového obsahu
            Ať už jsou tyhle výtky oprávněné, nebo ne, tak nerozumím tomu, proč ti zůstávají na oněch stránkách skryté. Nemáš nastavené nějaké blokování obsahu?
            • kovar.jakub
              Sorry, ale nedostatečné množství obsahu tam povětšinou beru jako stížnost na absenci kampaně a právě méně techniky oproti předchozímu dílu. Jestli to z toho chápeš jinak, já ne.

              Jinak UI mi přijde stejné, jako minule, zvukové efekty a dabing podle mě nijak nevybočují z herního standardu.

              Jako hlavní nedostatky zmiňované nejvíce krát počítám právě to, co jsem psal.
            • MickeyMutant
              Nedostatečné množství obsahu je od těch kritiků na Metacritic myšleno i bez kampaně a spoléhání na komunitu je spíš kritika samospásného způsobu rozšiřování hry bez vlastního přičinění. Takže se tyhle položky moc nekryjí, proto jsem je vypsal odděleně.

              Tohle ale, bez ohledu na oprávněnost stížností, nebylo jádrem dotazu na Jakuba. On se rozhodl odpovědět na otázku, proč jsou od hráčů na Metacritic špatná čísla a vybral kromě všudypřítomného trollingu dvě podružné stížnosti a nezmínil ty podstatné problémy, na které si spousta lidí na těch stránkách stěžuje. Chtěl jsem prostě jen vědět, proč to tam nevidí.
            • Ale to vubec neni v rozporu. Sam tam mas tri polozky o nedostatecnem obsahu. To je tak trochu na hlavu. Ohledem kampane bylo vse dopredu vysvetleno, delat vyssi pocet techniky i zbrani je blbost, protoze stejne by vsichni rvali ze je nake future nezajima. Predpokladam ze chybejici veci jako napriklad fungujici civilni ambient budou dodany dodatecne, velka chyba BI ze to dopredu neoznamili. Krasny velky ostrov je zatim jenom mrtvy vojensky prostor bez zivota, to je minus dosti velike.
              Optimalizace MP je hlavne problemem serveru. Stare bugy tam jsou ale v drtive vetsine jsou to jenom kosmeticke problemy, zvukove efekty a dabing hold nejsou z Hollywoodu, ale az na par blbosti mi prijdou naprosto v poradku. User interface byl vylepsen a udelat jej tak, aby mainstream hrac presedl z jine hry a bezproblemu zacal hrat proste asi nejde.
              U release Ama2 byl bohaty obsah, nic ale nefungovalo. Postup u Arma3 je urcite lepsi.
              COD decka tu hru hodnoti podle podminek na jake jsou zvykle. Mysli si ze toto je finito a dalsi obsah si budou muset zaplatit. COD decka se nestaraji o nastaveni grafiky, mozna ani netusi co je dohlednost. COD decka znaji gamepad ktery u vsech her funguje temer stejne.
  • Jestli se nekdo dostal pres druhou misi kde hrajete za potapece tak musim pogratulovat, s tou zbrani se totiz neda protivnik vubec trefit (FADE kecy si nechte od cesty). Vyzkouseno i v editoru, kde ostatni zbrane funguji presne, jen s touto konkretni tridou musite dat protivnikovi do hlavy 4 rany a teprve potom lehne. Z dalky tedy nemozne.
    • smejki
      no, vieš, tímhle se špatně střílí
      http://i.crackedcdn.com/phpimages/article/6/1/0/90610_v1.jpg
    • To je tím, že na souši používáš podvodní střelivo ty trubko, stačí přebít na 30rnd STANAG a pak to střílí, jak má *7*
      • Hehe typek byl celkem "owned" :-D.
    • akurat dnes som tu misiu hral, to keby si zobral skalu zo zeme a hodil po nom tak napachas viac skody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit