Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další rts, na kterou se rychle zapomene. Warcraft, Starcraft ... pak dlouho nic. Doby CaC, AoE jsou bohužel pryč ...
    • Tak na warcraft se ještě nezapomělo a na starcraft taky, mají pořád docela velkou komunitu :)
      • však to píšu, přečti si to pořádně.
        • promiň, moje chyba :(
    • Paulcz
      Na kterou z dnešních her se rychle nezapomene ? Prostě jich vychází moc. Spousta her má ale svoje komunity a moddery, díky kterým přežívají hodně dlouho. Akorát se pak nejedná o masovou záležitost, ale to bych bral jako klad.
      • To možná není až tak pravda, moc jich nevychází, myslím těch kvalitních.. kolik opravdu kvalitních her za měsíc vyjde v průměru v roce? Si vzpomeň, dřív když jsi koupil Level nebo Score, tak tam v každém čísle taky většinou bylo několik kvalitních nových her.

        Spíš jde o to, že dnes vychází samé recykláty + hromada sajrajtu + hromada her s využitým jménem staré dobré značky. Dřív ty hry byly více originální a nebyla skoro žádná pokračování, pořád něco nového.. dnes ti vyjde maximálně Assassin 8 a CoD 12 a k tomu sem tam nějaké origo typu Dishonored ...
        • Problém je, že i ty kvalitnější hry stagnují. Třeba Tropico, po vydání dobré 3 přišla 4 (respektive 3.01) ze které jen dojí prachy přidáváním budov po 1 přes DLC, zabili modařskou komunitu, stále není pořádný mod, který by dovoloval využívat zároveň moderní budovy a ty staré, které jsou často hezčí, ale bez metra je to pak nehratelné. Jsem zvědav jak (a jestli vůbec) bude vypadat Tropico 5.
  • Hlavně aby hradby nešly rozbít mečem, lukem apod.
    • Som myslel, že to je jeden z prvkov klasických RTS ;-)
  • XorxoxTalarius
    Toz vypada to pekne, brzo to vychazi, tak ted jen cekat kdy to bude k dostani u nas :)
  • vypadá to moc fantas magoricky.. podle mě měli udělat konkurenci strongholdu. tohle se ztratí
  • Čobolácko/skopčácká stratégia.. to čumím teda :D Nevypadá to nejhůř od pohledu, ale stejně zase zapnu Warcraft 3 ... a zase, a zase .. tipuju to tak na dalších 10 let dokud pojedou servery, jelikož ta hra je totálních 10/10. Nejvybalancovanější nejchytlavější nejstrategičtější nejakčnější nejlepší RTS co všech dob...
    Sorry, nechal jsem se unést, nemůžu se dočkat až přijdu domů a zapnu Wara ... zase .....
    • XorxoxTalarius
      No je pekne ze ji mas tak rad, ale zase bych ho tak neprecenoval ...
      • Věř, že nepřeceňuju. Hraju to už x let a pořád baví neskutečně... to se mi nestalo ještě u žádné, už od dob Command and Conquer.
        • Vlastně se dá říct, že čím víc to hraju, tím mě to baví víc, protože jsem lepší a na profi úrovni je to prostě větší zábava než s lamama :)
          Měl jsem možnos si zahrát i proti některým hráčům co okusili naši repre a rozhodně jsem nebyl za lamu (2na2) ... ty hry mají samozřejmě uplně jiné tempo na takové urovni a dějí se mnohem zajímavější věci, takže to logicky baví mnohem víc.
          Možná, kdybych u jiné RTS došel do podobného stavu, tak by mě taky bavila víc... ale těžko říct, W3 je prostě klasika :)
          • Tomu věřím :) Mě taky hodně bavilo/ baví , sice už to nehraju, ale W3 je moje srdcovka ( snad moje první RTS)
            • Tak mě třeba W3 nikdy nebavil - a to vůbec, ale proti gustu...:)) Moje srdcovka je AoE2, to je strategie, kterou už hraju asi 12 let a nikdy neomrzí! Teď jsem moc rád za HD verzi, i když teda za nechutný peníze:))) Vybírat za předělání do HD, ale pořád 12 let starou hru 20 éček je vcelku kasamač:))) Zdar a sílu!
  • Jen aby hráči ještě uměli hrát klasické RTS :D Sám mám obavy, že jsem trochu vypadl ze cviku.
  • Paulcz
    Nevypadá to zle, ale tahle divná perspektiva nedává žádnej výhled, pak se to celý blbě ovládá, je to nepřehledný atd. Isometrickej pohled by byl fajn.
  • Fíha, tak toto vyzerá rozhodne veľmi zaujímavo! Taký mix Age of Empires, Stronghold a Settlers, povedal by som. Každopádne skúsim keď vyjde anglická verzia!
  • Přijde mi to jak kopie Strongholdu, což ale neni špatně.. v dnešní době jsou RTS potřeba jako sůl :)
    ..Akorát se mi moc nelíbí zpracování, grafika a animace nic moc, na tom ale tolik nezáleží, je jasný že rozpočet nebude vysokej.. ale třeba hnusný stavění budov, napřed ohrada z nějakejch modrejch kuželů, která ve středověku bije do ksichtu a pak pěkně barák vyjede z trávníku.. v dnešní době už bych čekal lepší zpracování. A taky mega zelenej kruh u nakliknutý jednotky...proč? Tyhle rušivý blbosti jsem vždycky nesnášel (nechci vidět jak to bude vypadat u větší armády)... Ale jinak jsem zvědavej co z toho dál vyleze :)
  • Age of Empires 2 v novom šate...
    • XorxoxTalarius
      Az na to ze jsi tam nemel vic trid surovin ... spis Knights & Merchants
    • nekromant33
      s fyzikou to nemělo nic společnýho ale šípům a šutrům z katapultu se dalo v AoE utýct taky :D, a hradby tam šli taky vylepšovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit