Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatuje někdo Castle Strike? Podobnost více než nápadná.
    • Minimálně to těžení je obšlehnuté dokonale.
  • Hlavně aby hradby nešly rozbít mečem, lukem apod.
    • Som myslel, že to je jeden z prvkov klasických RTS ;-)
  • Přijde mi to jak kopie Strongholdu, což ale neni špatně.. v dnešní době jsou RTS potřeba jako sůl :)
    ..Akorát se mi moc nelíbí zpracování, grafika a animace nic moc, na tom ale tolik nezáleží, je jasný že rozpočet nebude vysokej.. ale třeba hnusný stavění budov, napřed ohrada z nějakejch modrejch kuželů, která ve středověku bije do ksichtu a pak pěkně barák vyjede z trávníku.. v dnešní době už bych čekal lepší zpracování. A taky mega zelenej kruh u nakliknutý jednotky...proč? Tyhle rušivý blbosti jsem vždycky nesnášel (nechci vidět jak to bude vypadat u větší armády)... Ale jinak jsem zvědavej co z toho dál vyleze :)
  • Je roztomilé jak dřív někdo vydal nějakou hru a podle žánru už každý věděl co se od toho zhruba bude očekávat a jak se to bude ovládat. Teď se dělají rozsáhlá videa, kde předvádějí mechaniky, které se prakticky moc nezměnily. Ale sem rád že dělají videa, kde člověk může vidět hru samotnou, to dříve tak časté nebylo.
  • Paulcz
    Nevypadá to zle, ale tahle divná perspektiva nedává žádnej výhled, pak se to celý blbě ovládá, je to nepřehledný atd. Isometrickej pohled by byl fajn.
  • Jen aby hráči ještě uměli hrát klasické RTS :D Sám mám obavy, že jsem trochu vypadl ze cviku.
  • Další rts, na kterou se rychle zapomene. Warcraft, Starcraft ... pak dlouho nic. Doby CaC, AoE jsou bohužel pryč ...
    • Tak na warcraft se ještě nezapomělo a na starcraft taky, mají pořád docela velkou komunitu :)
      • však to píšu, přečti si to pořádně.
        • promiň, moje chyba :(
    • Paulcz
      Na kterou z dnešních her se rychle nezapomene ? Prostě jich vychází moc. Spousta her má ale svoje komunity a moddery, díky kterým přežívají hodně dlouho. Akorát se pak nejedná o masovou záležitost, ale to bych bral jako klad.
      • To možná není až tak pravda, moc jich nevychází, myslím těch kvalitních.. kolik opravdu kvalitních her za měsíc vyjde v průměru v roce? Si vzpomeň, dřív když jsi koupil Level nebo Score, tak tam v každém čísle taky většinou bylo několik kvalitních nových her.

        Spíš jde o to, že dnes vychází samé recykláty + hromada sajrajtu + hromada her s využitým jménem staré dobré značky. Dřív ty hry byly více originální a nebyla skoro žádná pokračování, pořád něco nového.. dnes ti vyjde maximálně Assassin 8 a CoD 12 a k tomu sem tam nějaké origo typu Dishonored ...
        • Problém je, že i ty kvalitnější hry stagnují. Třeba Tropico, po vydání dobré 3 přišla 4 (respektive 3.01) ze které jen dojí prachy přidáváním budov po 1 přes DLC, zabili modařskou komunitu, stále není pořádný mod, který by dovoloval využívat zároveň moderní budovy a ty staré, které jsou často hezčí, ale bez metra je to pak nehratelné. Jsem zvědav jak (a jestli vůbec) bude vypadat Tropico 5.
  • Snad to dopadne dobře, ohledně nadějně vypadajících strategií začínám být trochu skeptický. :(
  • Fíha, tak toto vyzerá rozhodne veľmi zaujímavo! Taký mix Age of Empires, Stronghold a Settlers, povedal by som. Každopádne skúsim keď vyjde anglická verzia!
  • Som sa tešil, že to bude ozaj niečo v duchu Age of Empires alebo Empire Earth, keď ste napísali "klasická RTS". Z videa skôr vyplýva, že to bude niečo trošku viac prepracované, niečo v štýle Stronghold alebo Castle Strike.
    Pri RTS je podstatná chytľavosť a toto veľmi chytľavo nevyzerá(aspoň mňa to nechytilo). Ale úplne zle to nevyzerá. Taký lepší priemer, nič svetoborné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit