Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč se pořád chlubí v těch videích unikátními prvky přitom jsem tam zatím nic nového neviděl. Jen vykradený stronghold + castle strike. Nicméně jsem zvědav co z toho nakonec vznikne. Stronghold už je pod drnem tak snad se jim povede alespoň něco slušného na ten způsob.
  • Skoda ze uz dnes sa prakticky nerobia klasicke RTS. Bud sa robia cisto akcne skoro "fps" kde mam skupinu jednotiek a s tou bojujem na mape ala CoH 1/2, alebo nejaky mix obrannej strategie kde mam nejaku pevnost/mesto ktore branim. Popripade este nejake skor ekonomicke kde sa buduje hlavne infrastruktura. Ale nieco v klasickom ponimani, budovanie zakladne ,vyroba jednotiek a boj, to uz sa moc nevidi. Ono je fakt ze vyladenie jednotlivych stran neni jednoduche, zvlast aby nebola jedna z nich silnejsia alebo inak zvyhodnena ale aj tak by sa uz toho mohol niekto poriadne chytit.
    • XorxoxTalarius
      No vidis a prekvapive je ze spousta starejch her mela vic stran, pripadne jsi si udelal stranu vlastni a nikdo nemel zadnej problem s "balancem" ... takze tam bych problem nevidel ...
  • http://www.youtube.com/watch?v=F6b7xXKgvsY
    *1*
    • XXDarthVaderXX
      Autorovi videa velký obdiv, bohužel jsem to vzdal po cca 20 minutách a i přes tu kratičkou dobu jsem viděl tolik chyb a nedodělků, že snad lze napsat jediné...TY BRĎO! Ale vážně, tohle snad nemůže chtít žádný, normální vývojář vypustit. Nápad byl možná dobrej, ale provedení je příšerný. Počkám na patch a pak to zkusím... Třeba změním názor... třeba...
  • XorxoxTalarius
    Toz vypada to pekne, brzo to vychazi, tak ted jen cekat kdy to bude k dostani u nas :)
  • Celkom pekne to zhrnul TBC, tam nieje co dodat....
    http://www.youtube.com/watch?v=F6b7xXKgvsY&feature=c4-overview-vl&list=PLTFohR7GUZYcD8t4bbSKYpnsjMWf19Qgo
  • Toto je jasne najhoršia vec, akú som za posledných cca 20 rokov skúsil hrať. Ďakujem slovenskému štúdiu za propagáciu Slovenska vo svete, kto si toto zahrá, určite si SR nájde na mape, a ak aj nenavštívi, aspoň pošle pár listových bomb.
    • jediné, čo by ma v súvislosti s touto hrou zaujímalo, je rating metacritics. či hra trhne rekord zombie akcie WarZ / Infestation.
      • Zatím jen 1 recenze - 28%. Hráči hru hodnotí 13%. Pokud upadne v zapomění, bude to dobře. Je to skutečně hrůza. Jinak s ostudou pro Slovensko bych to neviděl tak černě. Myslím, že většina těch co si to zahrají ani neví, že jde o slovenskou hru. Vlastně třeba takoví Američané ani neví, že Slovensko existuje (ti ani neznají rozdíl mezi Čečenskem a Českem).
  • Age of Empires 2 v novom šate...
    • XorxoxTalarius
      Az na to ze jsi tam nemel vic trid surovin ... spis Knights & Merchants
    • nekromant33
      s fyzikou to nemělo nic společnýho ale šípům a šutrům z katapultu se dalo v AoE utýct taky :D, a hradby tam šli taky vylepšovat
  • Čobolácko/skopčácká stratégia.. to čumím teda :D Nevypadá to nejhůř od pohledu, ale stejně zase zapnu Warcraft 3 ... a zase, a zase .. tipuju to tak na dalších 10 let dokud pojedou servery, jelikož ta hra je totálních 10/10. Nejvybalancovanější nejchytlavější nejstrategičtější nejakčnější nejlepší RTS co všech dob...
    Sorry, nechal jsem se unést, nemůžu se dočkat až přijdu domů a zapnu Wara ... zase .....
    • XorxoxTalarius
      No je pekne ze ji mas tak rad, ale zase bych ho tak neprecenoval ...
      • Věř, že nepřeceňuju. Hraju to už x let a pořád baví neskutečně... to se mi nestalo ještě u žádné, už od dob Command and Conquer.
        • Vlastně se dá říct, že čím víc to hraju, tím mě to baví víc, protože jsem lepší a na profi úrovni je to prostě větší zábava než s lamama :)
          Měl jsem možnos si zahrát i proti některým hráčům co okusili naši repre a rozhodně jsem nebyl za lamu (2na2) ... ty hry mají samozřejmě uplně jiné tempo na takové urovni a dějí se mnohem zajímavější věci, takže to logicky baví mnohem víc.
          Možná, kdybych u jiné RTS došel do podobného stavu, tak by mě taky bavila víc... ale těžko říct, W3 je prostě klasika :)
          • Tomu věřím :) Mě taky hodně bavilo/ baví , sice už to nehraju, ale W3 je moje srdcovka ( snad moje první RTS)
            • Tak mě třeba W3 nikdy nebavil - a to vůbec, ale proti gustu...:)) Moje srdcovka je AoE2, to je strategie, kterou už hraju asi 12 let a nikdy neomrzí! Teď jsem moc rád za HD verzi, i když teda za nechutný peníze:))) Vybírat za předělání do HD, ale pořád 12 let starou hru 20 éček je vcelku kasamač:))) Zdar a sílu!
  • vypadá to moc fantas magoricky.. podle mě měli udělat konkurenci strongholdu. tohle se ztratí
  • jen další děs to nemohou myslet vážně že by sťím šli na trh *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit