Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    Ano, stejně jako většina postav ve většině animáků, pointa byla, že oba jsou malí kluci.

  • Bumtaratabumbumbum

    V Simpsonových nestárne vůbec nikdo, ne jenom Bart.

  • Bumtaratabumbumbum

    Taky jsem si hnedle vzpomněl na ten finálový zápas s tím dragonitem.

  • dworkin

    Ano, myslí. Vždyť bez informace, kdy se Pecháček poprvé něco dozvěděl, bychom nemohli být. 

  • Ja si svych par pridal, a basnik ignoroval vtip pac chtel rict ze by to nedavalo moc velky smysl...

  • Derp_1337

    Asi nejsi cílovka (herních) pokémonů 😂

  • Jack1947

    No Konečně!

  • 0011

    Hele já viděl jenom jeden díl před pár lety, zbytek znám akorát z memů, takže jediné co o animovaných pokemonech vím, že Ash niky předtím nic pořádného nevyhrál a že stejně jako Bart Simpson nestárne.

  • SalemCZ

    Už se ví kdo je jeho táta?

  • 0011

    Tak kdyby byl schopný podle her tak seriál skončil dávno, ale přijde mi, že to přehánějí takhle neschopný trenér je fakt moc. Mohli z něj udělat mistra dávno a předat žezlo jiné postavě a možná k tomu spějí, ale už před 10 lety bylo pozdě. Docela by byla sranda kdyby to byl jeho syn, už jenom kvůli rozkolu fanbase která žena je vhodnější než kánon, ale obávám se, že by to mohlo rozpoutat třetí světovou😀

  • 0011

    Anime je pokud vím kodomo, tedy cílené na malé děti, nevidím jediný důvod proč jim to brát. Je spousta anime seriálů pro dospělé publikum, kde je krve smrti a spoustu mnohem nechutnějších věcí až až. Do her bych to taky necpal, rád si zarelaxuju u něčeho nenásilného a přístupného pro všechny, když mám chuť masakrovat zapnu Diablo, Soldier of Fortuně nebo The Darkness 2.

  • XorxoxTalarius

    Fun Fact:

    V manze je Pokemon o soubojich na zivot a na smrt pri kterych se pouzivaji pokemoni, cilem neni porazit protivnikovy pokemony, ale zabit druheho trenera, pri souboji vam samozrejme muzou umrit i vasi pokemoni.

    No nebylo by tohle zajimavejsi?

  • Jo, Ash vyhrál pomerančovou ligu (2. řada). Potom už prej nikdy nic.

  • SalemCZ

    Asi nechápeš nad sázku, když 0011 píše že za 4 vyhrál 5x a Ash ani jednou.

  • Jeste doted si pamatuju ze hned v prvni rade mel Pikacu moznost se vyvinout diky tomu kameni a odmitnul. Co ty vis, treba nechce. A popravde, vzdyt je taky ikona Pokemonu, tak proc by to delali...

  • Asi tak, prvni vec, ktera me napadla, i kdyz o Pokemony zajem nemam.

  • Murlock

    Jednoznačně článek týdne, to je jisté. 

  • lito

    tvl to ještě běží😂. Jinak zpráva minimálně roku. 

  • SalemCZ

    Nevyhrál náhodou i nějaky ty Pomerančové ostrovy někdy roce 2000?

  • SalemCZ

    Tak když vezmeš že za 22 let se mu ještě nevyvinul ani Pikachu tak je jasně vidět že neumí expit 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit