Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, stínování na mapách vypadá pěkně, ty hory a jakoby údolí super, stromy teda jestli tohle maj být stromy, takový to chmíří, tak nevim, jednotky vypadaj jak před dvaceti lety, a škoda, že je to jen o inženýrech, dreadnoughtech, letadlech a orbitálních útocích, ostaní jednotky dobrý tak zajmout hub nebo chcípnout při odvádění pozornosti, což zase nevadí, protože můžeš vyrábět nonstop v několika řadách další a posílat je někam chcípnout, ale přesto se dá říct, že na něco takového jsem čekal, takhle jsem si ve skutečnosti představoval desert of kharak, kterýmu nemůžu přijít na chuť, jinak nejlepší je homeworld 2
    k tý hardwarový náročnosti, w7 dx11 i5.2550k 8gb ram gtx970 všechno dost přetaktovaný a mám slušný trable, skoro všechno povypínaný, takhle náročnej není snad ani crysis 3 nebo far cry 4, teda pro mě jsou limit letadla, ostatních jednotek můžu mít haldy, ale jakmile udělám haldu letadel, tak se to začne trhat a taky se občas cukne, když dám stavět budovu
    tak, hra má svý problémy, ale bitvy jsou super, je to svižný a jednotky nejsou blbý
  • Dobrej den ve spolek !
    Pisu reakcii na hru : Ashes of Singularity - recenze

    Tak sem si jako predVanočnej darecek pozidila tuto gamesku !
    Ja vym je duben, ale copak potom, sem si chtela udelat radost !
    Tak sem zapla PC a vrhla se do toho s mocinky velikov verbou a odvahou ala p.Trump
    kdyz mluvy a mexickych plotech a p.Zeman kdyz budi staryho Schwanzenbergera.
    Takze moje PC co sem dostala od spolecnosti jako darecek kde pracuji je :
    AMD XF 8320,32GB DDR3 + AMD FURY X - CF . Tak sem to naistalovala, ale co to?
    Coto ? Na rozliseni 1920x1080 sem vnela FPS od 23 do 61 , cukalo to jak Miro Žbirka pri spivani bez perniku :) Pak sem trochu poštouchala CPU na 4,5GHz, ale nic, ani tuk. Windowsy mam verzii 10. Vse aktualizovano.Muj kolega ma v praci i7 2700K, 16 GB RAM, 980 nVidii a jemu to jede super.Jak muze byt AMD takova zla ? Proc nam to dela ? Sem moc smutna pani.I pritel mne nechal a to sem moc hezka pani, moc a rada vsechno a všudy !Skuste mi nejak pomoct,Dekuji.A jeste mne napadla jedna viec.Muj bejvalej mi nechal Octavii 1.2TSI, nevite proc to zere 8 litru a nejede?Dekuji. Aha jeste jedinka vjecicka. Skousela sem tu gamesku i na jedine FURY X, ale marne proste, skube to a tak.Mam si teda pozidit TITAN X a pozadny CPU, jak mi zikal susedovic Kaja ??? Vazne dekuji za rady Panove z Tiscali.cz , Ahoj Ahoj , a sorry za moji cestinu, bydlim u Vas jenom par let ....
    • Trolling nebo to myslíte vážně?
      Na Vašem počítači by to mělo jet bez problémů (v DX12), pokud ne, chyba je jinde.
      Octavia TSI 1.2 žere 8l proto, že ten malý motor je nehorázná "doplňte libovolné sprosté slovo", ale povinné ručení je levné a při nákupu vozidla taky zaplatíte za motor méně. Jen to pak nejede zato to žere stejně jako 2.0 TFSI které má úplně jinou dynamiku jízdy.
      Jako fakt žena?

      end *1*
  • Jako "indie" hra by to bylo dobré, za 50 éček je to ale špatný vtip.
  • Technologická nadřazenost? Cože? Kde?

    Obrázky vypadají, jak ten 10 let starý Supreme Commander :D
    • tak na rozdil od SC je to alespon hratelne ve velkych bitvach... skoda ze SC neni optimalizovan pro vice jader
    • Co je to za strilečku ?To je likvidace migrantu pri 5 FPS ? *11*
  • Blue.Shark
    Věřím tomu, že AOTS bude velmi dobrá hra, ale nebude to hned. Nejprve se musí rozkoukat modeři. Jakmile to udělají, přijde spousta obsahu, mezi kterým jistě budou i rozmanitější jednotky či rovnou ty experimentální po vzoru SupCom.

    Další charakteristikou Stardocku je postupné rozvíjení značky. Sins of a Solar Empire také nebyla nijak světoborná hra, ale během let se velmi slušně rozrostla a Stardock ji notně vylepšil. Řekl bych, že se není čeho bát; AOTS s časem rozhodně nezdegeneruje do SupCom2.
  • Já bych to popsal jako "Poor man's SupCom",.. to i Planetary Annihilation po vydání Titanů je mnohem lepší...... ale stejně všichni pořád ustříkávaj ze Starcraftu 2, takže stejně jiná RTSka nemá moc šanci
    • docela dobrá je act of aggression, nic extra ale ujde. mam tam už nejakých 200 hodin. no a kdyby nekdo nevedel už je nejaký týden venku reboot beta - nová verze act of aggression se zasadnim rebalancem
  • A kvůli tomuhle grafickému "skvostu" se hádali fanoušci nVidie a AMD ohledně DX12? To jako vážně? 20 let stará grafika? *1*
  • Kluci a co PA Titans jako nastupce supcomu? Pry je to dost dobry
    • PA jsem chvíly hrál, ale nijak mě to nechytlo. Na mě je tam už moc vrstev který musíš hlídat. Planetu (země/vzduch) a asteroidy (země/vzduch/vesmír?). Prostě i velká mapa proti AIx CPU se mi ve Supreme 1 hrála lépe (a bavil jsem se lépe), než v PA. V PA se mi z nějakého důvodu grafika naprosto hnusila...jako kdyby všemu chyběly textury a byla taková jednoduchá (opět i v porovnání se SC1).
    • XorxoxTalarius
      No vzhledem k tomu ze autori znovu vydali puvodni hru (kterou nikdo nechtel) do ktere pridali kontent ktery tam mel byt od zacatku, pak bych rekl ze jen sebemrskac si muze neco takoveho koupit
      • Blue.Shark
        Jelikož PA uspěla na Kickstarteru, se slovy "kterou nikdo nechtěl" bych byl opatrnější. Navíc v kampani nebylo ani slovo o megajednotkách, takže Titans je jednoduše datadisk; přidává jednotky, mapy, upravuje hru - jak už to datadisky dělají.
        • XorxoxTalarius
          No ze hry kterou chtel kazdy se jim podarilo udelat hru kterou nikdo nechtel ... takze tak.
          • přesně tak, naprve předražený EA, pak release ze dne na den, chybělo spousta naslibovaného + always online - jediné co přidali navíc a neohlásili.
            Na Steamu také sklidili po zásluze smršť červených palců. Hra byla prakticky permanentně ve slevě, aby se chytil alespoň někdo. Zkusili opět KS s novou RTS, to už jim nikdo nevěřil. Tak přišel podfuk #3. Kdy ze Steamu stáhli původní PA a místo toho se prodává rovnou s Titans, aby se zbavili negativních recenzí...
            Ze začátku jsem jim fandil, ale po tom co předvedli jim nevěřím nic a podporovat je nechci.
  • Chidlink
    Ona by ta hra byla výborná v multiplayeru, bohužel to vážně pohnojili tím že mezi frakcemi nejsou skoro žádné rozdíli kromě vzhledu jednotek. Kdyby to odladili tak, že za každou frakci je potřeba nasadit opravdu odlišné taktiky, bylo by to super. Třeba možná ještě přidali třetí frakci
    Ale moc tomu nevěřím. *12*
    • Jsou tam alespon ruzne jednotky? Pozemni letouny artilerie obranne body stity lode atomovky a velke ultimatni jednotky ?
      • Je tam direktiks dvanact! Nakej letoun je vedlejsi. Mega cool vejbuchy kamo, vo to de. Blika to a sviti! Takze posli prachy a nemel. *12*
  • Z kratkeho hrania, docela tragedia. Ta hra bola asi najzaujimavejsia tym ze sa stale omielalo dokola ako podporuje DX12 a ze vdaka tomu bude mat masivne bitky s velkym poctom jednotiek. A to je asi aj tak vsetko co tej hre zostalo. Neprehladne, graficky priemerne, bez napadu. Niekto si evidetne myslel ze hodit stovky jednotiek na obrazovku staci, ze to prilaka dostatok hracov. Nehovoriac o rovnakych jednotkach za rozne strany len v roznych farbach. SC2 ma svoje muchy ale prave to je na nom zaujimave ze ma 3 totalne odlisne rasy s odlisnymi jednotkami ktore maju aj odlisny strategicky pristup k hraniu. Otazne je len ci toto bolo zo zaciatku tech demo a vyvojari si povedali ze to skusia predat alebo pocas vyvoja zistili ze na to nemaju tak to nejak dosplacali ze aspon nieco z toho bude.
    • To bude tím, že tak jako Crysis je tohle spíš techdemo než cokoliv jkiného. Nehledě na to, že se renderuje celá mapa najednou (což bych řekl, že není tak neobvyklé o RTS) bez jakéhokoliv vision cullingu, takže GTX660 pod DX11 na max, 1080p, 12FPS v průměru, hmm. Landscape vypadá dobře, a jelikož se všechny jednotky vznášejí, tak je potřeba renderovat hodně stínů. I tak by se stíny neměly vůbec renderovat pokud nejsou vidět.

      To mi přijde jako samoúčelné plýtvání HW prostředky za účelem vymačkat z HW totální maximum pro co největší rozdíl mezi DX11 a 12. Opět to ukazuje spíš k techdemu než ke hře.
      • XorxoxTalarius
        No Crysis jsem hral na nejvysi obtiznost a velmi dobre jsem se bavil, takze zrovna tech demo neberu.
    • ted nevim jesli si myslel SC2 jako supcom nebo starcraft
      • XorxoxTalarius
        Tak Supreme Commander 2 snad nemyslel, to by bylo Heresy.
    • Jsem stejnýho názoru. e to hnus a strašně mne to znechutilo. Dal bych tomu tak 4/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit