Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z Assassin's Creed Chronicles: China bohužel není vidět láska k řemeslu, nýbrž pouze povinnost udělat něco menšího , co vyplní čekání na velký podzimní dalšídíl a přinese Ubisoftu kapesné navíc.

    fixd
  • sry jen jsem zkoušel použít tagy, nevíte jak to funguje když chci ukončit tag? napr. když chci dat jako spoiler jen jedno slovo
  • y povinne.. svoji komurku kterou chtel asi vyhodne zpenezit.
    Ano tady tuna uz to nie o hrach , jeto logicke pani z tu gamesu rozsevaji sve seminka a maji mnohacetne rodiny. Jak
  • osi z games/ berou . K tomu ten pan s cepeckem zaklada po vzoru lekarsek komory kde jsou prispevky povinne.. svoji komurku kterou asi/ asi vyhodne zpenezit.
    Ano tady tuna uz to nie o
  • bohužel není vidět láska k řemeslu, nýbrž pouze povinnost udělat něco menšího, co vyplní čekání na velký podzimní díl a přinese Ubisoftu kapesné navíc.
  • Totálně okopírovaný Prince of Persia.
  • Morraw
    Z mé strany taky velké zklámání a spíše takový filler. Čína, Indie, Rusko. Na tohle se rychle zapomene.

    Spíše jsem přemýšlel nad tím Japonskem. Herní série už časově zpět nějak nepůjde, ale vzhledem k tomu, že Victory bude konec 19. století, tak se nabízí možnost právě pro AC v Japonsku (Pád Samurajů (assassini), nástup moderní doby(templáři)). Samo se to dost nabízí. Tak uvidíme.
  • tak pro jednou s recenzentem bezezbytku souhlasím. dal jsem za to těch 267 korun a sice toho nelituji, ale jakákoliv snaha srovnávat tuto hru s Mark of the Ninja je asi stejné, jako srovnávat Oktávku s Audi. Nicméně - souboje jsou nejhorší částí celé hry a ani tak ne kvůli tlačítku na blok, které funguje jen s tlačítkem na směr pohybu, ale kvůli tomu, že ovládání hry nejde přemapovat. Každopádně za mě se přikláním k oněm 66/100, případně 6/10 za úžasnou vizuální stránku s velmi slušnou atmosférou. A pro případné zájemce - za těch 270 korun hra stojí, ale stát o 31 korun víc, nekoupil bych ji.
    • filias
      Ještě bych k tomu dodal, že je šikovné to hrát na ovladači. Na klávesnici je to o lámání prstů.
      Je škoda, že tomu nevěnovali více pozornosti. Mohlo by to být skvělé "pokračování" Mark of the Ninja.
  • Už zbývá pouze pár postav a multikulti korektnosti bude učiněno za dost.Stále však doufám v zasazení AC série v dobách revoluce v Rusku, kde jako židobolševik budu ničit Bílé templáře a žoldáky cizích moctností a konečně nastane rovnostářská společnost.
    • Mě hrozně fascinuje že tady 90% lidí ani netuší že hraje za muslima, resp. za šítu.
      • Já jako pravověrný sunnita.Jsem si vědom ,že jsem hrál za odpadlíka od víry a snad mě Alláh nepotrestá.
        • Problém je, že muslim nikdy nemůže být pravověrný, ať už je šulina nebo shita, ale budiž. Pravá víra je pouze v Krista, víme. "Pojďme bratři v Kristu." *1*
          • Kacíř, upalte ho!
    • nj, je to fantasy seria
  • Ass - 1 v poho.. 2 ital - nic moc, ale jo... 3 patos - indián a jeho tlustej kámoš, hořící mutr, hoňka na lodi..
    Z mé strany poslední hřeb a zavrhnutí série.. Chápu že ostatní to mají jinak. Ale já to beru, jako návrat něčeho co jsem už nechtěl ani vidět..
    • fallanga
      Co za hráče si zahraje první 2 díly a pak skočí až na ten pátý? Z jakého důvodu jsi vynechal Brotherhood a Revelations?
      • Tak..

        ..a by jednička nekončila tak.. že dvojku jsem mít musel, páč zvědavost jak to bude dál...
        ( což u konce dvojky - už u mě fakt nehrozilo..)

        Nemám rád itala Ezio Auditore..

        A k trojce (pětce) jsem se dostal dík graf.kartě a nějakému kupónu na (zadara) stažení...

        a jak jsem psal... užil jsem si...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit