Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z Assassin's Creed Chronicles: China bohužel není vidět láska k řemeslu, nýbrž pouze povinnost udělat něco menšího , co vyplní čekání na velký podzimní dalšídíl a přinese Ubisoftu kapesné navíc.

    fixd
  • sry jen jsem zkoušel použít tagy, nevíte jak to funguje když chci ukončit tag? napr. když chci dat jako spoiler jen jedno slovo
  • y povinne.. svoji komurku kterou chtel asi vyhodne zpenezit.
    Ano tady tuna uz to nie o hrach , jeto logicke pani z tu gamesu rozsevaji sve seminka a maji mnohacetne rodiny. Jak
  • osi z games/ berou . K tomu ten pan s cepeckem zaklada po vzoru lekarsek komory kde jsou prispevky povinne.. svoji komurku kterou asi/ asi vyhodne zpenezit.
    Ano tady tuna uz to nie o
  • bohužel není vidět láska k řemeslu, nýbrž pouze povinnost udělat něco menšího, co vyplní čekání na velký podzimní díl a přinese Ubisoftu kapesné navíc.
  • Totálně okopírovaný Prince of Persia.
  • filias
    Ještě bych k tomu dodal, že je šikovné to hrát na ovladači. Na klávesnici je to o lámání prstů.
    Je škoda, že tomu nevěnovali více pozornosti. Mohlo by to být skvělé "pokračování" Mark of the Ninja.
  • Tak..

    ..a by jednička nekončila tak.. že dvojku jsem mít musel, páč zvědavost jak to bude dál...
    ( což u konce dvojky - už u mě fakt nehrozilo..)

    Nemám rád itala Ezio Auditore..

    A k trojce (pětce) jsem se dostal dík graf.kartě a nějakému kupónu na (zadara) stažení...

    a jak jsem psal... užil jsem si...
  • Kacíř, upalte ho!
  • Problém je, že muslim nikdy nemůže být pravověrný, ať už je šulina nebo shita, ale budiž. Pravá víra je pouze v Krista, víme. "Pojďme bratři v Kristu." *1*
  • Já jako pravověrný sunnita.Jsem si vědom ,že jsem hrál za odpadlíka od víry a snad mě Alláh nepotrestá.
  • fallanga
    Co za hráče si zahraje první 2 díly a pak skočí až na ten pátý? Z jakého důvodu jsi vynechal Brotherhood a Revelations?
  • Jack1947
    Mně ne, Heavy rain byl parádní na Beyondu se bud šetřilo nebo se to holt moc nepovedlo no...
  • Jack1947
    Přesně jsem rád že jsem zažil dobu kdy se normálně sportovalo ve škole, měli jsme sportovní hry dnešní generace dětí jen sedí u pc a kyne. Nevím kde bych byl dneska kdybych to tak měl pfůůů...
  • Mě hrozně fascinuje že tady 90% lidí ani netuší že hraje za muslima, resp. za šítu.
  • Morraw
    Z mé strany taky velké zklámání a spíše takový filler. Čína, Indie, Rusko. Na tohle se rychle zapomene.

    Spíše jsem přemýšlel nad tím Japonskem. Herní série už časově zpět nějak nepůjde, ale vzhledem k tomu, že Victory bude konec 19. století, tak se nabízí možnost právě pro AC v Japonsku (Pád Samurajů (assassini), nástup moderní doby(templáři)). Samo se to dost nabízí. Tak uvidíme.
  • tak pro jednou s recenzentem bezezbytku souhlasím. dal jsem za to těch 267 korun a sice toho nelituji, ale jakákoliv snaha srovnávat tuto hru s Mark of the Ninja je asi stejné, jako srovnávat Oktávku s Audi. Nicméně - souboje jsou nejhorší částí celé hry a ani tak ne kvůli tlačítku na blok, které funguje jen s tlačítkem na směr pohybu, ale kvůli tomu, že ovládání hry nejde přemapovat. Každopádně za mě se přikláním k oněm 66/100, případně 6/10 za úžasnou vizuální stránku s velmi slušnou atmosférou. A pro případné zájemce - za těch 270 korun hra stojí, ale stát o 31 korun víc, nekoupil bych ji.
  • michaliuz18
    hevy rain sa mi pacil tiez ale beyond mal tak isto čaro a vybornu atmosferu a uveritelne postavy. Cast za bezdomovcov ako som prezival v zime , alebo na ranči jazda na konovi po pusti , tajomstva indianskej rodiny a ich prekliatie . Sice ludi moze odradit ten scifi nadych ale mne to vobec nevadilo. Bol som hrou uneseny lebo takychto zanrov tu vela nebyva. Malo to smrnc, napatie, akciu, adrenalin, skvele misie niektore. Vobec mi nevadilo ze je to skor o sledovaní ako o hraní, bral som to ako taky interaktivny film. Ktory ma viac koncov.
  • michaliuz18
    deti na peknym kravinach vyrastaju ale co taka je dnesna mobilová youtube FB generacia :D
  • nj, je to fantasy seria

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit