Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    hmmm... "útok přes minové pole pod rouškou denního světla"
    ten trailer je tak zhovadile nabubřelý a "awesome", až to bolí. Samotná hra ale marně nevypadá.
  • oni to umej kurnik... ale furt nesnasim to zasazeni
  • Tak já nevím... Co se týče Americké občanské války nejsem zrovna ani na jedné straně... Bly bych radši kdyby si to Vinnettou klestil nezávisle na straně oběma tábory...
    • Hairy_Ass
      Třeba bude. Přece deklarovali, že templáři budou na obou stranách, ale zatím je to prezentované hodně pro-americky, to je pravda.
      • Tak snad... Už v prvotní deklaraci bylo stanoveni, že 13 států bude mít demokratický zřízení?
        • Hairy_Ass
          Jo, federativní zřízení a tak. Samozřejmě to nebylo nic přelomového, republikánské zřízení mělo každé královské středověké město. A federaci měli už například Holanďané nebo Švýcaři, dokonce i my jsme s tím v roce 1619 trochu koketovali (česká konfederace). Revoluční byla ta občanská práva, ale i ta byla dost pokrytecká, když si uvědomíme, že USA byly otrokářským státem.
          • Díky
  • Tak ten lov se mi nelibi, hlavne ten pohyb po stromech je tezce neprirozeny, skace z vetve na vetev jako tarzan a ty se ani nehnou, jako by byly z kamene. Cele to prostredi pak pusobi neprirozene a umele, strnule. A to jak zastrelil dva vlky bylo take takove divne.
  • To gameplay video je docela nuda. Jako fanoušek série jsem zklamán, protože mi to připadá jako stejná hra (i stejný engine!) co minule, jen jakési chudší a prázdnější (grafikou i herní náplní). Upřímně, očekával víc. Z gameplay trailerů AC1+2 jsem byl na větvi a koukal na ně stále dokola.
    • Mozna je to tim, ze starnes :-).
  • Hairy_Ass
    Ty efekty výstřelů vypadají pěkně, obecně jsem z gameplaye nadšený, ale ten trailer byla pěkná chujovina. Frontální útok proti liniím červenokabátníků, ale no ták. *1*
  • Moc pěkný trailer, jak po stránce grafické, animací, tak i po stránce dobové (uniformy, atd.... ) Ten souboj s granátníkem, byl dobrý, vlastně všechny souboje vypadaly přirozeně a co na tom, že dokázal sám prorazit řady nepřátel :-) Historie je celá napichován nezkutečnými věcmi a událostmi. A jinak mám již nového AC III objednaného, jako sběratelku, to je můj první AC, kterého budu vlastnit. Těším se na válku o nezávislost a taká na volnost v přírodě, lov i na bláznivé hopsání po stromech. Jsem zvědaví jestli terén bude hrát velkou roli, jako závěje sněhu Vás budou zpomalovat, vojáci budou opravdu viditelně nabíjet své muškety.... :) věřím, že se to 100% povede :) Já jsem věční optimista


    Váš Werdes, alias Wede
    • Nauč se psát česky nebo raději nepiš vůbec, takové ohavné do očí bijící chyby.....
      • Kdyz chces psat takove veci, tak se nejdriv nauc psat ty sam :-).
      • Děkuji za upozornění. Je to pěkné, ale namísto tvé výtky, bych raději viděl, kde jsem udělal chybu, děkuji. Nemám rád kárání a poté jen silné řeči. A osobně si myslím, že jsem se zde bavíme, jen nebo ne ? Tak prosím o vysvětlení a opravu mích chyb, abych se mohl poučit a v budoucnu se vyvarovat chyb.

        Chyba Já jsem věční optimista mám být vděční :)

        Werdes, alias Werde
        • Tak teda například: Mých chyb. Ne "mich".
  • Je to hra, tam musis ratat s nejakou tou nadsazkou... Z mojho pohladu zatial najnadejnejsi Assassin ,snad bude dostatocne dlhy lebo o zabavnost sa fakt nebojim. Sem s tym!
  • Dobra chujačka, nebude to nahodou Chuck Norris?
  • Pete.palis
    trailer pěknej, i když nevim jestli by si je dal takhle po másle *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit