Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Vzhledem k tomu, že série AC se pomalu ale jistě přibližuje ve frekvenci vydávání nových dílů sérii CoD, tak tvůj příspěvek celkem legrační. *2*
  • Jo no, Desův příběh je k něčemu, protože tam se konečně něco může stát a může se to zakončit, jinak ale pro mě bylo hlavním lákadlem právě to historický pozadí a celkově ten styl asasína v minulosti, bez Desmonda by samozřejmě Altair i Ezio byl, propstě by jenom vypadly ty vyrušovací nudné pasáže ze současnosti, celé hře by se podle mě nic nestalo, kdyby celá pasáž se současností i ta linka s mimozemskými civilizacemi a zničením světa prostě byly vypuštěné, prostě jenom by to byl průlet toho, jak dva tajné řády bojují mezi sebou, jedni, aby získali vládu nad zemí, druzí, aby jim v tom zabránili a bylo by to, hra by vesele běžela dál, tu sérii kupuju čistě kvůli té části v minulosti a kdyby jí udělali celou z přítomnosti, tak příběh Desmonda, ke kterému jsem si na rozdíl od Ezia nevytvořil žádnou citovou vazbu, by to pro mě neutáhnul, stejně tak přesunutí do dob první nebo druhé světové války, což by styl série podle mě tak narušilo (tuny palných zbraní, kontaktní boj na minimu), že by se z toho stal akorát tak druhý Saboteur......
  • pro me osobne AC skoncil smrti Ezia a pribeh nove postavy no nevim, mohli si to odpustit, za me urcite
  • ja bych Desmonda uplne smazal nebo mu dal takovy minimalni prostor jako v ACR, tedy za predpokladu opomenuti DJ, ktera me vubec neoslovila
  • minus ti davam za to, ze do topicu o AC 3 cpes CoD a BF3, to ma byt IN?
  • pro me byla 1 nejnudnejsi a nejslabsi z cele serie, ale je to mozna tim, ze jsem to hral az po 2 a ACB
  • Jen jestli ty nebudes takova ta holka jako Alzbeta co nema rada adventury a jakkykoli premysleni vubec...
  • idealni by bylo kdyby se zistilo ze desmonda ovlada nekdo z budoucnosti prez animus a udelali by z toho poradny sci-fi :))
  • Tak, ze by hra s nejhloupejsim pribehem vsech dob mela letos jen jeden dil? A ze ne, proste do toho svyho generatoru mest zkopurujou dalsi mapu z googlu, treba Barcelonu, a hle novy dil je na svete. K tomu par pokracovani - AC:Remorse a AC:Reckogning... av roce 2013 regulerni a inovativni AC4 ( jen ctyri dily, ne 8 jako COD a podobni,ze? pritom jich za polovicni dobu nasekali skoro stejne). Jako mlaticka jakstaks, ale ten pribeh? A jeste jakoze historie *7* *11*
  • ja zas nemam rad deme*ty co davaj minus jen proto, ze nemaj radi nakou gamesu....

    tobe dam vam vsem dam minus protoze jste retardi
  • Myslím si, že je dobře, že o AC 3 ještě nic nevíme. Vůbec mi celý ten hype před vydáním jakéhokoli AAA titulu přijde přehnaný - člověk si koupí hru, o které už ví před vydáním všechno a ztrácí se kouzlo z objevování nového světa a moment překvapení. Kéž by o AC 3 nevyšlo před vydáním nic víc, než jeden gameplay a jeden cinematic trailer. Koupě je pro mě jasnou volbou už teď - so why spoil the suprise???
  • jo, bude to asi Egypt, no...ikdyž tam ta města taky nebyla ještě moc to....nevim...
  • Ja teda nevim ale hojnej vyskyt palnejch zbrani u strazi by mi tuhle hru trochu pokazil. Dalsi veci je ze mesta by mela byt vhodna k tomu aby se v nich dobre pohybovalo po strechach a americka rozvijejici se mesta z 18. stoleti pro me v tomhle moc lakava nejsou. Jak jsem nekde psal libilo by se mi prostredi kolem Cesara a Kleopatry (mesta Rim asi Alexandrie a naky keltsky germansky hispansky mestecka) Mozna je pitomy ze by neslo o templare ale Assasini podle soch ve svatyni byli uz v Egypte.
  • Amylee.Anderson
    Mě by to taky nevadilo, ale jak jsem se dozvěděla tady z diskuzí, tak velký lákadlo je ta historie...
  • Trol.diskuzni
    Kdyby ji Ubisoft zařízl, stále by měla šanci se stát respektovanou legendou... Takhle budou vydávat díly až do AC153, kdy jim dojde, že skákání vyšlo z módy před 80 lety (v roce 2014 cca, pokud se dožijem), a tedy se z toho stane fraška né nepodobná CODu.
  • http://assassin.herniweb.cz/news/1140-kdy-a-kde-byste-chteli-aby-se-odehravalo-ac-3
    né, spekuluje se o Válce za nezávislost, tady na tiscali píšou občanská, tak mě to zmátlo, no, válka za nezávislost je v Americe známá, ale Velká franc. revoluce či napoleonovský války, to by bylo lepší, těžko si představit ale proti komu by bojoval - běháním a skákáním po střehách....
  • Trol.diskuzni
    Že jsi to ty, tak to toleruji! *1*
  • Občanská válka? A sakra, to teda nevim, to je sakra skok, ale bylo by to zajmavý...a ten Egypt, to by bylo zase zpátky, co třeba 30ti letá válka :)
  • "O Assassin's Creed III vyjde 30. října"

    Čo o Assassin's Creed III? Ja kvôli tomu teraz nezaspím *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit