Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyť je to neskutečně tupá hra. Boj je primitivní. Všechny ty úkoly jsou jako pro 12ětileté děti. Na moři je 50 lodí na kilometr čtvereční. Vůbec ta hra člověka nenutí přemýšlet. Bohužel takové jsou dnešní hry... většina lidí jsou blbci a kupují jen blbé hry a proto se takové hry dělají. Je mi líto každého kdo tuhle slátaninu ohodnotí víc než sedmičkou. To už jsme opravdu zapoměli jak se hrají opravdu dobré hry. Jací jsou dnes hráči, tak takový jsou i recenzenti. Tohle včechno je jen komerční demence
    • Prestan hrat prodej pocitac a nebudes muset hrat dementni hry a psat pod slusne recenze dementni prispevky.
  • Ahoj nevíte jak se znovu vrátit do "mise". V průběhu jsem ji nemohl udělat a přerušil jsem ji a věnoval se ostatním věcem. Opět se chci zapojit do děje ale nemůžu ji nikde najít k "vyvolání".
    Děkuji za všechny rady...
  • Ano opravu dech beroucí je tento díl Black Flag,Předchozího Assassina jsem ani nedohrála protože mě nevzal za srdce,prostě mě nebavil.. Od Black flag se fakt nemohu odtrhnout a vypínám jen kuli přehřátemu notasu.tiše závidím těm co si hru ještě můžou vychutnat na plné grafice,je to prostě nádhera a to mě nikdy extra piráti nebraly.stačí mi jen plout po moři a slyšet zpívat moji posádku,samozřejmě potopit nějakou tu loďičku je třešnička na dortu :-D
  • Nejlepší díl série podle mě bohužel je to zrovna díl kdy příběh assasinu byl prakticky spíš vedlejší dějová linka :D osobně doufám že vezmou black flag a použijou ho na sandbox typu port royale s propracovanym obchodem ,vic lodi a možnost je řídit a vylepšovat upravit trochu systém posádky ve finále by mi ani nevadilo kdyby vybrackovali tenhle díl do zakladu akorát trochu rozšířili větši mapa vic menších měst příběh by ani nebyl tak podstatnej a byl by s toho trhák protože ta atmosféra na moři je fakt dechberouci :D kohokoli se zeptám na assasina tak odpověď MOŘE o nejakejch assasinech nikdo neřekne ani pid slova :D je to jen muj osbni názor ale myslim si jak bylo už zminováno že tuhle hru brzdí to že je to assasins creed :( mohla bejt mnohem vic je mnohem víc :D
    • Ještě jsem nehrál, ale podle reakcí soudím, že to budu muset napravit.... nicméně i z videí bych si taky přál, aby bylo vytvořeno něco jako port royale.... bylo by to myslím si nádherné.
    • Jabych radsi nez port royale videl takhle udelanej Age of Pirates. Ale jinak stebou souhlasim
  • Jo a i tak.NESPOILUJTE kryploydi!!!
  • Zdravim pratele.jsem fanouskem od brotherhood,vetsina nema rada Connora,taky ho nemiluju,ale pritah jsem Black Flag,mam za sebou max 3 hodky hry,a nikdy jeste mne tak nesralo ovladani,nevzhlednost,nefunkcnost.jsem fakt nasranej a jen doufam ze to zitra zkusim uplne znova a bude to lepsi.mozna jsem zhejckanej GTA 5 ale zatim jsem po te chvilce strasne zklamanej.snad to bude lepcejsejsi
    • NEVZHLEDNOST??? omg... a co konkretne je tak nechutne nevzhledne? :)
      • Jack1947
        Patrne on sam je nezvhledny. *15*
  • Opravdu bylo tak moc nutné protkat recenzi tolika spoilery??!! Vím, že toho bylo spousta prokecnuto už ve videích (nečekal jsem mnoho dějových zvratů), ale ta pasáž o "zapíchnutí" assassína mohla být slušný WTF moment - teď z něho nebudu mít nic *1* *1* I když si stejně myslím, že nejpřekvapivějším momentem celého AC byl Connerův tatíček a jeho příslušnost....Tehdá jsem měl čelist až ve sklepě....
    • Tím nechci nijak hanit recenzi i recenzenta....jen se v tomhle mohl udržet trošku zkrátka *3* *3*
  • Já myslím, že to není až tak špatné, ovšem téma pirátů je opravdu zvláštní..
    Kdyby se ta hra jmenovala jinak, tak bych se i zaradoval, až bych si jí koupil.
    Ale teď je mi jasné, že nápady jim opravdu asi docházejí a proto ti piráti,
    dají tomu název AC IV a doufají, že kvůli tomu si to koupí hodně lidí.
    Tady jde vidět, že v dnešní době už je vše jen komerční..
    • kup si to a zahraj, já to koupil vyloženě z nudy a protože mám piráty rád... a v sobotu jsem to okolo dvanácti dopoledne zapl a vypínal jsem to ve tři ráno ;) takhle mě naposled chytlo GTA V... Je to vážně pecka
  • dnes koupeno a rozehráno a je to vážně bombice.. oproti trojce je to vážně paráda :)
  • Právě dohráno.Jízda od začátku do konce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit