Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a je tam vobec nejake poriadne mesto ? lebo z videi tam vidim len lode ostrovy a nejake dedinky mensie... *8*
    • Ristoro
      Havana, Nassau, Kingston.
      • dakujem to som nevedel.. len som sa pytal tak neviem zaco minusky heh
  • Tilwaen
    Pěkně napsaná recenze, ale ten spoiler o Haythamovi si mohl autor odpustit. Tomu, kdo ještě snad AC III nehrál (a i tací se zde jistě najdou), nechutně vyspoiloval jednu ze stěžejních částí hry a připravil ho o pěkný malý wow-moment.

    Spoilery, byť i na jiné hry, by zkrátka v recenzích vůbec být neměly.
    • Zpátky do kuchyně, ženská! Nic tak podstatnýho se neprásklo, o všem kolem Haythama má hráč už jasno od začátku, takže rozebíračka nějakého velkého wow-momentu rozhodně není na místě.
      • Ale je na místě, například já jsem AC 3 zatím ještě vůbec nehrál a teď už nebude žádné překvapení... Hold každý není takový NERD jako ty a netráví u počítače 20 hodin denně, aby stíhal dohrát hry co nejdříve a pak mohl machrovat před kamarády ve škole..
      • Ja som tiez az do okamihu, kedy splnil slub templarov nevedel,ze templari vobec boli, myslel som,ze to hram za nejakeho ineho assassina a Connor nastupi potom, urcite som netusil,ze to budu templari, tak nehraj frajera a chod niekam s tymi vecami,ze zenska ma byt len v kuchyni, neznasam taky pristup! *2*
        ooo a pozor prispevok obsahuje...SPOILER *3*
        • já si myslel, že mam jinou hru, řikam, zvláštní, všude tu má být nějaký Connor a já hraju za nějakýho Kenwaye :) :-D taky jsem o nějakých poznámkách nevěděl
      • Tilwaen
        Nic tak podstatného? Vždyť hráč o tom neví až do momentu, kdy mezi sebou přivítají Charlese; tedy za předpokladu, že si to nevyspoiluje čtením recenze, třeba i na jinou hru... *7*
        • ales.smutny
          1. Je to rok stará hra
          2. Tohle je recenze na pokračování oné hry
          3. A ještě to trojka prokecne před tou scénou, stačí být zažraný hráč a číst Shaunovy poznámky. Rázem je jasno daleko před filmečkem.
          • Tilwaen
            Rok mi popravdě přijde jako dost krátká doba na to, aby i média spoilovala takto "vyhrocené" momenty u AAA her. Je jasné, že ses asi musel zmínit o Haythamovi coby Edwardovo synovi, to vem čert, ale určitě nebylo nutné k tomu dodávat cokoliv, co by zkazilo herní zážitek těm, kteří předchozí díl ještě nehráli.

            Mně osobně je to vcelku ukradené, protože jsem už AC III hrála, ale nechtěla bych být v kůži třeba čtenáře z diskuze o pár stránek dříve (AC sérii má rozehranou, navnaděn právě díky AC:BF, a AC III ještě nehrál).

            Přiznám se, že z loňských AAA jsem valnou většinu také ještě nehrála a nebyla bych nadšená z toho, že se na ně někde v regulérní recenzi na games dočtu podobný spoiler. Tedy pokud by to nebyla hra silně postavená na příběhu, kde je zkrátka pro potřeby recenze znalost příběhu předchozích dílů nutná a vyzrazení zápletky se nedá předejít... což rozhodně není tento případ.

            Já zas tak zažraným hráčem AC III nebyla, takže o tom se Shaunovými poznámkami jsem doteď vůbec nevěděla, v tom máš pravdu.
  • Kurňa taky mohli Shaun a Rebecca toho Desmonda z chrámu odtáhnout, a né tam nechat jeho mrtvé tělo na pokusy templářm *6*
    • William: zahraj si Rogue. To v tehle pribehove lince navazuje na Black Flag a treba ti neco vysvetli.
      A Desmond to asi nebude, ale snad se nekde ten novacek ukaze
    • Ristoro
      Díky za spoiler :). Všichni nemáme konzole....
    • pokud to ovšem není Desmond sám ten za koho hrajem :D
  • Ja sa na to tešim ako maly na ježiška, mne už ty temlary a assassini liezli hore krkom...Hej Hou vietor do plachiet...nech tečie rum...a som rad že nam ten drsny oblečok zostal...
  • Je na tuhle hru dost 3Ghz dualcore s 4GB RAM a gigovou grafarnou, nebo uz jsem sto let za opicema?
    • s dvojjadrom uz to asi tak svizne nepobezi, ja som kvoli AC3 musel nataktovat i5 druhej generacie a hned to fps bolo vyssie, takze pochybujem,ze s nejakym dvojjadrom to pobezi v pohode..a ak je to este aj nejake starsie...
    • mam o neco lepci procak jinak to same..a 3ka mi jela celkem bezproblemu-nepoctam ze tohle by bylo nejak moc narocnejsi
    • Dual core.. mehehe
      • Bud zdrava mluvici kozo :-)
    • Aha sry, myslel jsem, ze to vychazi zaraz na vsecky platformy. Tak nic.
  • Možná si to přece jen nakonec stáhnu *4*
  • Není tam těch bojů na moří moc? Ve FC to tak vypadá, že jakmile jsem na moří je to rubačka. Aby to nebylo časem otravné.
  • Někteří z vás se musí vzpamatovat. U některých jedinců mám dojem, že jsou na tom zdravotně hodně špatně. Protože ty nesmysli, co vypouštíte je fakt na zvracení.
    Zvlášť LIDI, kteří si AC:Black Flag pletou se simulátorem lodiček.

    Jinak pro mě je zase AC3 lepší, než první díle (díky změně doby).
    Ale ten příběh mohl být maličko víc vyladěnější (zvlášť od prostředku hry dále).
    Connor byl v pohodě
  • REcenze je hnus na hnusu. Je vidět že recenzant není fanda série což je škoda. Hra by dostala tak 7-8/10 a slovně by to bylo uplně jinak. Věty typu:
    ukazují to i slabiny trojky. Když dějově zklamalo turbulentní prostředí Americké války za nezávislost....to prostředí bylo perfektní, Connor sice nebyl jak Ezio ale postava byla zpracovaná perfektně. Každej hrdina není perfektní--obecně postavu, která si zaslouží stát vedle Altaira i Ezia...Connor si to taky zaslouží
    Dokonce bych byl radši, kdyby se Black Flag zbavil asasínských konotací ještě víc. Hře by to jedině prospělo...jenže to už by nebyl assassin a to co se mi líbí na assassins creed byly vždy bytvi mezi assassinama a templářema, ideologistické názory a zabijení je, ta hra byla vždy o tom zjisti-najdi-zabij, nikdy mi to nevadilo a najednou díl, kterej stím vším nemá nic společnýho.. :(
    • Nechápu, jak může někdo napsat bytvi. *9*
  • Aleši, mohls by jste příště napsat recenzi, která nebude JEDEN VELKEJ POSRANEJ SPOILER?! *16* *16* *16* děkuji *4*
    • ales.smutny
      Probuh, kde?
      • Prokecl, že tam jsou piráti. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit