Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednomu se zdá málo akce, další chce zase raději méně akce, ten zase lepší příběh, toho příběh nezajímá, jiný chce zpátky Ezia další mu vyhovuje Connor. Někdo vykřikne, že grafika stojí za h... a další že celá hra je shit, někomu vadí, že ovládání lodi není jako simlátor...... Hení scénu sleduji od počátku kdy vyšel Prince of Persia a nevzpomínám si, že by vyšla nějaká 100% ní hra, která by se líbila všem. Když se mi něco nelíbí, tak si to nekupuju, nekradu to a prostě jen projdu bez povšimnutí. A říct o hře, která vyšla na 7let starým hardware ,grafika nadupaná na max co to jde, že je hrozná to už chce opravdu vyšetření očí nebo novou televizi.
    • Aristarch
      ..súhlasím s tebou...
      Mimochodom, mne sa táto recenzia páčila. Prvá od Aleša ;)
      Inak, cítil som v kostiach, že Black Flag bude dobrá hra...a už sa neviem dočkať vydania na PC. Ja som bol s AC3 spokojný a som spokojný aj so zmenou, ktorú prináša štvorka *3*
  • dalsi podplacená recenze, co viíc si přát ?
  • Umí už vojáci plavat? :)
    • a může na lodi propuknout vzpoura? a kurděje? je možné házet zajatce žralokům chůzí po prkně? a pověsit neposlušné členy posádky na ráhno? může si Edward pořídit sprostého mluvícího papouška? tolik otázek,,
      • myslím, že odpověď na všechny tvé otázky bude "ne", ale zajímalo by mě jestli už umí vojáci v assassin's creed hře plavat (hlavně když svět tvoří 60% vody)...
        • Umí! :-D
  • som si pozrel to video.. meh.. prejde tri centimetre, zrazu komlet ine pocasie, ine prostredie, iny event.. hehe

    priklad ultimatnej kazualnosti, hnus velebnosti
    • Ristoro
      Tak to nehraj :). Najdou se miliony lidí, kteří si to užijou a nebudou řešit takové malé "kokotiny" :).
      • jj a potom tu mame kravoviny ako cod, ac a podobe kazdy rok, mliony kazual hovad co kupuju najvacsi odpad na trhu, a davaju tak vzniknut stale vacsim a vacsim kravovinam

        AC je najhorsia herna seria v historii, viac *ementnu zalezitost nenajdes nikde
        • Som rád, že nie som sám, kto si má takýto názor. Začínam byť mimoriadne frustrovaný z dnešného trendu.
          • 100 lidí 100 chutí, každému se líbí něco jiného. A pokud se někdo zasekl v roce 2000 a nechce dát příležitost i novějším hrám tak je to jeho boj
  • I'm Edward Kenway, Mighty Pirate!
    • Yar har, fiddle di dee,
      Being a pirate is alright with me!
      Do what you want ‘cause a pirate is free,
      You are a pirate!
  • 9/10, tak to asi bude stejně dobrý jako ten nový Rome TW *1*
  • Já měl Connora rád a to, že každá hra v dnešní době není brutus jako HBO seriály není zas takový zlo jak se nám intelektuální Aleš Smutný snaží vnutit. Ono s tou krví to taky ne vždy vyjde (trágedie Dragon Age)
    • Ja som tú krv vypol po prvom súboji v kuchyni s krysami. Najprv som pozeral, že prečo sú postavy nejaké fľakaté, potom som si to zoomol a vravím si, že toto tvorcovia fakt nemôžu myslieť vážne.
  • Mě se líbil každej asasín i na nenáviděná trojka... Takže tohle bude asi pecka.
  • Každopádně je to první AC hra, na kterou jsem se relativně těšil a to hlavně díky prostředí. Universum AC, jestli nějaké existuje, je mi ukradené, protože ho neřeším. Tuhle hru beru čistě jako pirátské dobrodružství, jestli tam chodí v kapuci a je z jiného století nebo co je mi uplně jedno. Z toho důvodu se na to těším a z traileru mě akorát iritovaly blbosti typu motorové čluny, tak jsem zvědavý jak moc mi to bude vadit v samotné hře. Protože pirátských her je sakra málo, vlastně snad žádná a přitom takové nádherné téma, na kterém by se klidně dalo postavit i takové hloupé CoD .. to bych si s radostí zahrál, natož tak pořádná kvalitní FPS z pirátské doby, to bych přímo šílel nadšením.
  • A je to tady zase, zkorumpovany redaktor Smutny, opet utoci na hrace a vydava sve nesmyslne hodnoceni alias kdo plati, ten na tiscali ma ultimatni resume.

    HNUS a HUMUS co se z tiscali stal za povl
    • Tvuj nazor bych pochopil kdyby ac4 dostavalo i jine hodnoceni nez dobre ,podivej se na ostatni recenze hlupaku.
      • Sam si hlupak, kdyz nepoznas kvalitu od predem zaplaceneho hypu.
        • ja to zrejme narozdil od tebe hraju a myslim ze tenhle dil je kvalitni dost.
          • Ja hral 3 dil a chtelo se mi zvracet a kdyz vidim videa z IV, tak zadny rozdil mezi 3 - 4 nevidim je to stejny sh*t ne-li vetsi. 2 dil AC byl nejlepsi a zbytek je jen sprosty hype pro tupe stado a s AC nema nic spolecneho, ale klidne si u toho onanuj a utesuj se nad tim, jak je to kvalitni sh*t-titul s ultimatnim hodoncenim
            • conflig
              Já prostě nikdy nepochopím člověka který hraje hru která se mu hnusí pak čeká na další díl a nadává znovu... wtf? tak hraj něco jiného né?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit