Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tesim se.
  • Povedlo se. Optimalizace na PC je naprosto super, hraju na 2 roky "starém" PC a vše na max, jen vyhlazování 2xMSAA. Spokojenost.
  • tak de to na 16:10 monitorech v 1920*1200 ve fullscreenu nebo ne?!!!! tendle koment ste mi tu smazali pred vydáním hry což chápu, asi ste si mysleli že sem to zpirátil, ale pravda je, že to udělali i jiní a bylo k tomu oficialni vyjadreni od vyvojaru, ze to de proste jen 16:9 jako TV a nazdar, je to tak naprogramovany a 16:10 maj smulu, resp dva černý pruhy nahoře a dole...

    esi to nedava 16:10 tak je to total... ale je to zřejmě jen detail, nepodstatný...
    • no ok, tak sem si tu recenzi pustil celou a:

      1.) okamžitě vidím, že i recenzentovi to nešlo ve fullscreenu, bo ty va pruhy sou ntočený i ve videu

      2.) nedokážu pochopit, proč to v "recenzi" vubec nezmini???

      Je to shiiit, nebo Vám to lidi nevadí, že si to koupite a pak to nejde ani v 1920*1200 ve fullscreenu a pro fullscreen musite dat rozliseni 1920*1080 a rozmazat si tim obraz + změnit proporce (z kruhu se stane elipsa atd)??

      Super featurka
      + btw s optimalizaci pro pc HW si hlavu nelamali
      • Ovšem že si s optimalizací hlavu nelámali, protože není co optimalizovat. Nečekej že v roce 2013 budou vývojáři optimalizovat hru na Win XP nebo dual-core. Kup si lepší PC. Enough said...
        • kapitán emo, enough said...
          • Aha, ty jsi jeden z těch retardovaných... Příliš malé IQ argumentovat na můj komentář ? No ono se toho moc ani čekat nedalo od někoho s přezdívkou hahaha.

            PS : Rozlišení 1920x1080 ( 16:9 ) je celosvětově nejrozšířenější na PC scéně, kdyby si měl full HD TV, tak rozmazanej obraz nemáš, ale to by si nesměl mít šiťáckej monitor. Na rozlišení 1920x1200 hrajou jenom faggoti jako jsi ty.
      • samo žádný "demo" se nekoná, kup a plakej
  • pohodlie to ma z hladiska, ze si mozes zahrat kde chces.. na gauci, vo vlaku, v skole, na marse atd.. luxus? samozrejme, ze je luxus vysolit za NB 1500e. nemoze si to dovolit hocikto..
  • Já byl vždy veliký fanoušek série AC...AC III mi úplně nesedlo, neboť jsem byl vždy fanda právě historických období z prvních dvou AC (včetně Brotherhood atd.). Ale AC IV, přestože jsem ji nehrál má už podle mě s Assassins Creed pramálo společného. AC byla vždy víceméně stealth akce a pokud jste ze stealth vypadli, měli jste co dělat aby jste přežili. Teď se mi zdá, že Ubisoft měl nepochybně radost z ohlasů na námořní bitvy v AC III a tak se rozhodli udělat hru, která bude hlavně o námořních soubojích, ale myslím si, že už nebylo potřeba do toho zakomponovat spor Assassinů a Templářů. Bohatě by stačilo nazvat hru pouze Black Flag a nechat hru tak jak je. Lidé jako já by nebyli zklamáni a ostatním by se hra líbíla stejně jako teď.
    • Jeste dodam, hral sem spoustu vsemoznych namornich/piratskych her, a dycky neco naprosto spatne ... trebas ja nechci ovladat 20 lodi, ale jednu, tu svoji, nechci zadavat 150tihlavymu lodstvu obchodni trasy, ale chci dostavat odpovidajici $$$ za akce s tou svoji jedinou lodickou. Nechci poradat nejakej klikfest v podobe nutnosti mackat klavesy v presnym poradi pri tanci s guvernerovo dcerou ... stejne tak nechci resit, jestli si mam vybrat lod, ktera ma +1 pancir nebo +1 plachty ...

      Pochopitelne, pokud budu mit na palube 80 del, asi toho moc nedozenu, protoze budu pomalej ... vyber zkratka musi byt primerenej - ani ne dve lode, ale ani ne tisic.

      BTW: Realita piratstvi byla takova, ze dela se pouzivala spis vyjimecne, vetsina obchodnich lodi bez doprovodu se vzdala defakto bez boje, a pokud k boji doslo, probihal prevazne az po zahakovani, protoze pirati si samo svoji korist nechteli potopit a kdyz uz, tak slo predevsim o zpomaleni/zastaveni lode (=strelba na stezne/plachty) ... v tyhle souvislosti je AC4 naprosta hovadina.
    • Zklamani by bylo tak jako tak ... predne bych ze hry vyhodil ty vopruzy po mestech (a objizdeni ostruvku s bezcenejma bednama). Co bych tam zakomponoval by bylo hledani ruznych pokladu - skladani map, reseni nejakych hadanek ...

      Namorni bitky by mely vypadat ponekud organizovaneji a ulovky by mely odpovidat, cekal bych, ze posadku si budu najimat trebas per jednotlivej chlap - jeden je dobrej strelec, jinej dobrej se savli ... a poskladam si ji nejak + ztrata namornika = umrel "john kriva ruka" ... a ne ze ubude teplomer, kterej za minutu doplnim z desitek trosecniku co sou vsude ...

      Cekal bych, ze lod muzu realne zajmout, poslat na ni par chlapu, a nechat ji dopravit nekam ... cekal bych, ze munice bude mit odpovidajici nasledky (= retezova predevsim proti plachtam), ze lod se nebude "samolecit" na mori (lol), ze bude realne videt poskozeni (potrhany plachty, polamany stezne, poskozenej trup ...).

      Na velkych lodich kuprikladu velel prevazne nejakej slechtic (pripadne se jima dopravoval) = vykupne, pripadne prodej posadky do otroctvi ...

      Stejne tak bych cekal, ze pokud me trebas nekde enemaci zajmou, tak z toho neni trapnej reload, ale proste sem nekde v base ...=> utyct, zachranit posadku, ukrast lod ...
  • Hrál jsem všechny díly série a AC3 jsem ani nedohrál, prostě mě to nudilo a nudilo... Od AC4 jsem nečekal zázraky, ale musím uznat, že je to paráda a nuda se zatím po 10ti hodinách ještě nedostavila!
  • Taky zde vyjádřím subjektivní názor na tuto hru.
    Assassins's Creed 4 Black Flag je podle mého vcelku hodnotná hra, ale co mě na tomto díle zklamalo uplně nejvíc je, že Ubisoft si dával především záležet na námořních bitvách a propracovanosti všech možných ostrovů a měst. U této hry mi chybí možnost být opravdu Assassínem, boj z blízka je naprosto nudný, klikat furt na jedno tlačítko a koukat jak Edward furt opakuje furt to samé kombo mě opravdu nebaví. Ano, námořní bitvy jsou dech beroucí, ale už to není podstata toho bejt nájemný zabiják. Ubisoft by si měl dát víc záležet na boji na souši, propracovat víc techniku máchání mečů, přidat nějaké ty finální parádičky jak nepřátele zapíchnout a hlavně mohli ve hře nechat dýky.
    • Ber to tak, ze se to jmenuje jak se to jmenuje proste proto, ze "znacka prodava", a defakto muzes bejt rad, ze to neni simulace WC.
    • LOL, jestli si myslíš, že Assassins's Creed je o tom být nájemným zabijákem a o zabíjení, tak o téhle hře a vůbec o celé sérii nevíš absolutně vůbec nic. Hra o pirátech a soubojích lodí by se měla zaměřit na boje na souši.... tvl sis zapoměl vzít svoje léky ne?
      • Pane piráte, vy to nemáte v hlavě v pořádku. Jak jsi jistě dobře vzpomínáte, první a stěžejní díl Assassin's Creedu byl o tom že jste byl vyslán do nepřátelského města zneškodnit váš cíl. Tutíž ano, ta hra bývala o zabijácích kteří se snažili jednat diskrétně a s co nejmenší ozvěnou. Takže si nehrajte na fanboye když víte naprosto kulový :)
        • Prosim tě zalez někam :P Assassin's Creed je hlavně o boji spolku assasinů proti templářům a udržování míru. Za žádnýho "nájemnýho vraha" ve hře nehraješ, jo a nezapomeň si hned kliknout plusko ty joudo, jako by mi na tom záleželo. :P Nejvíc se mi líbí jak chceš zakecat ten facepalm o zaměření na bitvy na souši v AC IV.... opravdu ty musíš bejt hodně velkej dutohlav.... :D
          • Jakej facepalm? Co to sakra meleš, vygoogluj si co to znamená metafora chlapečku. Bojem na souši sem měl na mysli normální boje na blízko s kusem železa v ruce. Urovnej si to v hlavě jantare ;) Nebudu se tady hádat s nějakym trotlem :D boha
            • LOL, tak ty píšeš v metaforách... tak to jo..... ty jsi prostě pravej českej chuj. To nemá cenu s tebou o něčem mluvit když ty meleš furt o ničem. Vygogluj si facepalm a pak si dej facku, to není možný jakej si imbecil. Mám pro tebe špatnou zprávu imbecilita se léčit nedá, máš to na doživotí. Nejlepší jak se za každou cenu snažíš vypadat "cool" přitom si obyčejnej internetovej looser. Have a nice life faggot.
    • Pod tohle se podepisuju. Klidne min zabijeni ale at je to tezsi. Stat s typkem mezi deseti vojaky mackat jeden dva cudliky a vsechny je tim vyvrazidt je jak pro cviceny opice a kdyz se zranis tak se ti stejne za pul minuty zdravi zas obnovi.. Clovek vubec nema potrebu utikat schovavat se plizit se nebo se neceho bat.
  • Já to koupil, tak mě neukamenujte. Soudě dle ohlasů, jsem rozhodně špatně neudělal, kdysi jsem hrál jen první díl, takže nejsem poznamenán sérií a nyní mě zaujala ta pirátská tématika, tak snad to bude v pohodě.
  • furt to same .. po chvili absolutni stereotyp
  • Velice dobrá gamesa. Musim říct, že po delší době mě něco přibylo ke kompu na celou noc. S Xcomem pro mě nejlepší hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit