Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pojde warez save na originale??
    • michaliuz18
      ti neviem zarucit uplay je prase ,skus ptm skopcit nejaky save subor a uvidis:) a daj vedet rad by som si hru aj ja kupil
  • Keyz
    Škoda, že mnoho věci je pořád stejných. Hledat tuny nelogicky schovaných pokladů,písní apod. je po 4 díle zoufalé. Kdyby toho bylo méně a byla to větší výzva bylo by to lepší. Taky kdyby to nenaházel nějaké generátor ale trochu se nad tím zamysleli. Zajímavé, jak jsou různě věci na tak divných místech.

    To samé FC 3. Obsazovat dokola nějaké statické body to je strašný. Klasická věci na body a hodna za hloupostmi. Abych měl co nejvíce něčeho a mohl machrovat. Hlavně, že to je v rámci příběhu na nic.
    • Erien
      Mě to třeba tady poprvé v serii baví, protože to nemusím složitě hledat, vše je na mapce. Navíc písně pak posádka zpíva, tak to mě baví sbírat o to víc.
      • Keyz
        Jo písně jsou dobré. Ale mě nebaví ta podstata. Hledat hromadu věci nelogicky schovaných jen na to abych měl nějaké score.

        Viz FC 3. Taková hloupost aby, tam bylo tolik blbostí k sebrání na jednom ostrově. Kdyby to například vyhodili a udělali aby body co jsem získal mohl zabrat nepřítel a nebyl jsem na vše sám bylo by to pro mě zajímavější.
        • Erien
          Jako truhly jsou vlastně k ničemu, je z nich jen pár drobných a fragmenty jsou asi jen čistě pro achiv. Vyplatí se hledat ty zakopané poklady, protože v nich jsou plány na vylepšení lodi. Jenže to se mi zase nechce hledat *1* . Ale jinak je fakt, že ty věci jsou v podstatě zbytečné.
  • K tomu nizkemu FPS, ked som si to spustil na notebooku strasne mi to sekalo - uz v menu a potom som si vsimol podla farby kontrolky na NB, ze mi to nespustilo gforce gt 550 ale len druhu zakladnu integrovanu kartu, musel som si to vo win prepnut manualne, tak ak s tym ma niekto problem zvazte aj tuto moznost a vo forach sa pise ze najnovsie ovladace od nvidie su nevyhnutne bez toho mi to neslo vobec...
  • dethro
    Tak rád bych si to zahrál, ale má i5-3210m to bohužel neutáhne :(
    • No na notebooku ti to asi moc dobře nepojede. :/ Navíc i kdyby jsi tam měl dobrou grafiku, tak ti procesor začne nejspíš po chvíly throttlovat a pojede na 2x2,5GHz a to už je na dnešní hry vážně málo.
    • Ja mam stary zelezo IntelCore Duo 8400 3GHz, 4Gb ram (3.25Gb...32bit system) GeForce 9800GTX+ 512mb a AC4 mi jede krasne bez sekani, kde fps klesnou je jen ta zacatecni dzungle a kdyz hodne huste prsi ve meste a vsechno chytle lesk.
      • A rozlišení monitoru?
        • 1680x1050.
    • Uz davno se v sestavach nevyznam, starnu:-) Mam dual 3GHz ,4GB ram a gigovou grafarnu, znamena to ze mam taky smulu?
      • a hlavne udaj "gigovou grafarnu" je tak nejak nic nehovoriaci o vykone, ale je pravda,ze na vacsine dnesnych novych hier uz 1GB pomaly prestava stacit
      • zahrajes si ale sveze se to nebude hybat
  • Jenom by me zajimala optimalizace ovladani na pc. Podle toho videa to vypada ze je to delany na X360 ovladac :) ...
    • Je to nechany jak to je na konzolich ... ovladat se to da celkem slusne, ale konzolovitost z toho smrdi na sto honu. Navic vsemozny helpery fungujou dycky presne opacne, nez potrebujes => pokud potrebujes probehnout bezi stromama, tak ti na ne zacne lizt, pokud potrebujes manika sejmout, tak do nej strcis ... dycky kdyz ses v situaci, ze potrebujes svuj dalsi krok dobre nacasovat, tak pocitaj stim, ze to nevyjde ... protoze hra udela neco jinyho, nez ty chces.

      Pokud trebas potrebujes sejmout straz a odklidit telo nez se druhej otoci, tak na to rovnou zapomen ... protoze telo se 3s hrouti k zemi a po tu dobu snim nemuzes nic delat + jako bonus ti postava sebere misto tela jeji zbran ... (90% pripadu) ...
    • Všechno je v naprostém pořádku. Vůbec nejde poznat, že by šlo o nějaký port z konzolí :) Vše je naprosto uzpůsobneé pro PC
  • Neviem prečo som nikde v žiadnej recenzii nepostrehol, že sa tam debilne skáče a hľadá cesta, lebo v tom pralese nie je jasné často kam má človek ísť a to už v úvodných minútach, loď sa ovláda ako auto a je to úplne primitívne a nudné a že hra na konzoliach tearuje, doskakuje a je zrnitá viac ako GTA 5...ako sorry, radšej by som oželel krajšiu grafiku ako hrať na 20 FPS....za mňa sklamanie a s Assasinom to nemá nič spoločné a dvojke to nesiaha ani po päty...

    tieto hype hry od EA a Ubisoftu sú extrémne nadhodnotené....
    • Veskoslav
      No jo. Ale na netu bylo k dispozici srovnání konzolí (cca měsíc zpátky). PS3 osekaná až na kost, Xbox je na tom o něco lépe a PS4 je na tom jako pc. Prostě platíš za to, že hraješ na něčem, co je dávno zastaralé a platíš za to cenu. Nebo sis naivně myslel, že to pojede a bude vypadat pěkně na současné generaci konzolí? A GTA V používá zastaralejší engine, proto vypadá na Xbox 360 a PS3 lépe.

      A v tom pralese, to potřebuješ šipku, aby jsi našel cestu? To Tě hra musí vodit za ručičku jako malé děcko? *7*
      • zalez troll a nevyjadruj sa ku konzoliam
        • Veskoslav
          Pán se urazil.....Fňukej dál.
  • firebug
    Black Flag asi nebude špatná hra a všude možně so o ní hovoří v superlativech, ale po příšerné AC III, fakt nemám náladu se do dalšího dílu pouštět. I ty lodní mise mi v předešlém díle připadaly strašně nudné, tak nevím, přoč bych měl hrát další díl ze série, kterej na nich staví a ve všem ostatním (alespoň co jsem ve videorecenzi viděl) to je stejné jako trojka jenom v jiném prostřední. Navíc jsem ještě nevystřízlivěl z té otravy stereotypem ze trojky...
    • Lodě v AC III byly jen prototypem tady to bylo dotaženo k dokonalosti. Opravdu se jedná o nejpovedenější díl a u mě se žáden stereotyp nedostavil. takže doporučuji všemi 10ti odložit předsudky stranou a zapařit si to. Stojí to za to. *1*
      • Dokonalost rikas >? Vazne? Hele, ja se podival na plachty a predevsim na vlajku ... s skorem se upad ... pak sem se sel podivat, kde mam ty vrtule, co tu lod zenou ... protoze plachetnici jednoduse nemuze NIKDY fangle vlat smerem k zadi. Dtto chovani plachet ... sice ti to ukazuje "jako ze vitr", ale po vetru muzes frcet uplne stejne jako proti nemu, plachty se stejne jen tak plandaj ...

        Jako reknes drobnost ... ale u hry, kde mas 50% casu stravit na ty lodi ... proste lol
        • uvedom si, že to nieje lodný simulátor a ak by tá loď sa mala plaviť podla realu, tak to vypneš už predtým ako vyplávaš z prístavu, lebo ti to bude trvať pol hodiny. Takých remcalov aky ty mám najradšej.
          • Ale hownajs, nikdo nechce simulaci, ale rozumny cchovani => ocekavam, ze plachty se budou chovat adekvatne vetru, a ze proti vetru se jezdit neda a je treba krizovat. Jasne ze neocekavam nastavovani kazdy plachty zvlast.

            Stejne tak ocekavam, ze kdyz je lod v pristavu, tak nestoji na plnejch plachtach ... a stejne tak, ze je vyvazana k molu, a ne ze tam jen tak stoji a cumi ... dtto, bych cekal, ze kdyz chces lod zahakovat, tak ze se musis nejak rozumne priblizt a postavit ... a ne ze to katapultuje haky na 100m+ ... coz je fakt lol.

            Taky bych cekal, ze lod bude pristupna komplet a ne jen trapnel loading kajuty, kde se neda nic delat ... nebo ze budu moc predat kormidlo svymu dustojnikovi a trebas odstrelovat palubu enemaka flintou z rahnovi ...
      • firebug
        Nic proti té hře nemám (ještě jsem ji nehrál), spíše zde vyjadřuji svůj osobní pocit a sice, že jsem Assassin´s Creedem přesycen. Řekl bych, že časem se k Black Flag dostanu a třeba té hře opět propadnu. Zrovna teď ale nemám ani chuť zkoušet stahovat "warez-demo" a řekl bych, že se to ještě nějakej ten měsíc nezmění. Myslel jsem, že mě videorecenze trochu nažhaví, ale nestalo se. Asi počkám na nějaké slevy...
        • Jasom velký fanda AC serie a aj trojka mne osobne prišla ako dobrá, lebo bola konečne iná, ale ako to bolo z jedničkou nebola dotiahnuta a to prave prišlo s Blak Flag, kde je to už fakt narez a hlavny hrdina mi pride najsimpatickejší od dob Altaira proste Kenewai či jak sa píše je fakt dobrý týpek. A to že to ako niektorí tvrdia pravý assasin am vobec neštve som rád, že hra sa vyvíja a smeruje dopredu. A proste karibik je karibik a je fakt velký :D
    • Veskoslav
      Stejné jako III. díl to rozhodně není. Není tam debill hlavní hrdina, prostředí je mnohem lépe zpracované. Jezdit s lodí po moři už není jako se závodním člunem.
      • U Veskoslava se mínuskům už ani nedivím. I kdyby řekl naprostou pravdu, podepsanou pěti právníky i celou Super Best Friends (South Park), tak tam těch -50 mít beztak bude.
      • Vidlevkrku
        Ale je to stejně zvláštní, že tady nějaký blázen čeká a hned jak se objeví nějaký koment od tebe tak do 10ti minut tam je 15 mínusů. To svědčí o debilitě toho chudáka :-D
      • Vidlevkrku
        Už ti to zase nějaký ubožák začíná naklikávat. Ja se poseru....to je magor fakt *16*
        • Vidlevkrku
          Za 5 minut se jen u tvého komentu objevilo 10 mínusu, to je fakt nemocný člověk... :-D
          A člověku se stupidním zaslepeným názorem naklikává plusy. *15* *15* *15*
  • Jinak AC IV je parádní hra, už mám projeto asi 3x a pořád mě baví :-) At si všichni hnidopichové co jen brblají říkají co chcou! *16* *16*
    • ludia zavidia ze sa bavis.. normalne dnes
    • A mínusujou taky!!!! *15* *15*
  • Může mi někdo vysvětlit hodnocení +- tady na tiscali? Proč má příspěvek, co naprosto lže tolik kladných ohlasů? To je zdejší komunita tak divná nebo to dělá jeden člověk se smutným životem? Dívám se na to už posledních pár týdnů a vždy ten nejdebilnější příspěvek má nejvíc plus. A přijde mi, že redakci je to úplně jedno.
    • vlastik.plaminek
      Smutný život. Až budu za pár hodin na koncíku, tak si možná vzpomenu na doktora a géčka, krčící se ve svých vlhkých a chladných kobkách, jak si z nedostatku jiné činnosti klikají pluska a doufají, že zítra bude tepleji.
    • pravdepodobne naražiš na prispevek o ps4 verzi black flag. je to už venku koukni na youtube
    • Podle mě je jediné vysvětlení ten člověk se smutným životem co si udělal třeba 30 účtu, aby mohl prudit. Pokud teda system hlasování není podle IP adresy...
    • Cosi
      + si umí trollové naházet sami. Takže ano, je to člověk se smutným životem. Je pravda, že redakce tvrdí nekrmit trolly, ale jaký to má smysl, když si dlouhodobě neumí poradit s uměle nandanými plusy. Doteď to řeší tím, že nějaký neutrání příspěvek označí hvězdičkou - jako, že se jim líbí a tím se dostane na hlavní stránku pod příspěvek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit