Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedna z top her.
  • Zkoušel jste někdo appku na telefon/tablet? Podle mě se jim hodně vyvedla
  • Tohle necekal po 3ce asi nikdo..nabidnout hracum obri,nadherne zpracovanou mapu pulky Karibiku a totalni volnost pohybu a aktivit..hral jsem vsechny dily-tohle je podle me min na urovni Brotherhood a opravdu slintam blahem..graficky je to totalni narez a morske vypravy jsou fakt dechberouci.Objevil jsem zatim jedinou chybu-a to obcas pathfinding ale v takhle obrim prostredi je mi to uplne jedno..skvela je i hudba,dabing,postavy..9/10
    • Asharak
      No asi zapojili lidi z Far Cry 3 *4*
    • Ja teda moc blahem neslintam ... protoze pokud pominu dejovou linku, tak je to prijed, "obskoc" vsechny vrazdy/veze/... a posun se o lokaci dal kde budes delat znova totez.

      Kuprikladu obsazovani lodi ... dospel sem k zaveru, ze vubec nema smysl na lod lizt, je lepsi potrebny pocet kusu pekne postrilet...
      • Vpodstate mas recht ale takhle AC funguje od zacatku..jen zalezi v jakem kabatku je to zabaleno a jestli te to bavi..zlepsily se pribehove mise-hra te rozhodne nevodi za ruku a zlepsila se moznost celou misi projet potichu
        • Ale jo, to ja vim ze to takhle funguje ... jenze sem proste tak nejak cekal, ze to alespon lehce ozivej, a ze to nebude 150x totez ... sak trebas kdyz se podivam na animace, kdyz zajmes lod ... jsou tam 3 ... podle toho co si vyberes ... kdyby jich bylo aspon 3x3 ... ale cumet porad na totez, to je lepsi animace vypnout.

          Navic osobne mam silnej dojem, ze se zase zjednodusovalo co to slo ... v predchozich dilech si teda rozhodne nemoh nabehnout do mesta a vyhladit ho ... tady ... zadnej problem. Pokud neni vylozene ukol na tema "nesmej te objevit" tak si to muzes rozdat klidne s celou armadou...
  • Prvních 5 minut a už vidím v překladu díru jako vrata.

    "Plavit se s ksichtama co by byly tak....spravedlivý."

    V originále použije černý soupoutník slovíčko fairness a myslí tím ne spravedlost, ale světlost. Edwarda uznají za kapitaná protože je bílý, jeho by neznali protože je černý.

    Ach ty české překlady. And there is more!
    • Cosi
      Tak u překladu tak rozsáhlé hry a navíc s pevně daným termínem celkem i chápu, že se chyby najdou. Ač je tato trestohudná, jsou i horší. Doporučuji někdy zajít na přednášky Marka Tvrdého o tom jak se překládají hry: http://amber.festivalfantazie.cz/porady.php?change_action=3#9400 - hlavní bod: překládá se bez souvislostí - ono se pak neměří tak přísným metrem. Nebo je také zajímavý článek od Fuky viz konec recenze: http://www.fffilm.name/2013/07/videohra-last-of-us-80.html a nebo článek k překládání titulků k filmům, který má s tématem mnoho společného: http://www.fffilm.name/2011/05/konec-titulku-v-cechach.html
  • Keyz
    Koukám ta recenze je ve 25 FPS?
    • janchor
      30. Jen úvodních cca půl minuty se mi nějak rozhasilo.
  • škoda že to neni v českem dabingu jako assassin 1
    • kvalita českého dabingu většínou nestojí za nic, nejenom technickým provedením (nepřirozené prostředí, neodpovídající tón hlasu atp.), ale i překladem (úplně jiný význam toho, co vlastně postavy říkají), vždycky jsou lepší titulky, člověka to navíc naučí anglicky, pak je to naprosto v pohodě

      hlavní výhoda, člověk se pak může alespoň vyhnout tragické české pseudokomunitě na youtube atp.
      • vlastik.plaminek
        Dabing by byl dobrý, kdyby se toho nemuselo dabovat tolik. Když si vezmeš dobu před revolucí, tak z Ameriky se sem dostalo minimum a z evropských nekomunistických států sem šly komedie, nějaká ta romantika a pár kriminálek, ze soudružských států plus mínus to samé a většina filmů byla česká produkce. Po revoluci to bylo ještě celkem dobré, protože přišel boom seriálů a herci měli čas se s těma postavama sžít. Teprve až tak v půlce devadesátek začal být přístup z časových důvodů naprosto neosobní, dabéři svoje role jenom četli a čtou z papíru a ani se nehledí na to, kdo koho bude mluvit a jestli na to má hlas.
      • bejt cech je pro tebe dost prusvih koukam co?:)
    • Mafie 2 ok....a co Mafia 1?? Jo mělo to své mouchy, ale Rychlý jako Pauli byl excelentní....
      • Jack1947
        Mafia byla spolecne s Vietcongem nej dabovana hra vubec. *3*
    • Veskoslav
      Jediné tři hry mám rád v Dabingu: Zaklínač 1, Warcraft III a Mafia II. Zbytek raději rusky/anglicky+titulky.
      • Asharak
        "Hmm... ná-stěn-ka!"
      • CarlyleBogy84
        Ale i ta AC1 se jim povedla. Mafie 2 neměla chybu s panem Zavřelem (Joe) :-D
        • Jack1947
          Nemelo no, asiu se jim to nevyplatilo dabovat dalsi dily.
  • Keyz
    +1 za kvalitní optimalizaci.
    • Veskoslav
      Rozhodně lepší jak u AC III, ale mohli by více na ni zapracovat. Občas to nepochopitelně blbne lidem, co rozhodně nemají nějaké průměrné pc.
      • Keyz
        To se tuším chystá patch aby tam šla zapnout PhysX. To pak bude něco.
        • Veskoslav
          Mám AMD, tudíž je mi to jak se říká fuk:) Ale věřím, že majitelé GeForce to ocení.
          • Sorry za to mínusko, ale už jich tam máš tolik, že se prostě nedalo odolat.. *2*
  • Hra prumerna arkada, ale na bezmyslenkovite odreagovaní dobra. Po pár hodinach odinstalovano. Beželo to plynule odhadem na 60 fps stabilních.

    Sestava pro info: PS4, Panasonic TX-L65WT600E 165 cm
    • Není náhodou limit pro ten slavný next-gen 30fps?? Jen se ptám, jelikož mám pocit, že jsem to někde četl....
    • Joe zaprvé píše jako negramota a za druhé lháři, na PS4 ještě AC IV nevyšel. Tudíž nauč se trolovat a lhát, možná pak nebudeš za idiota *7*
      • CarlyleBogy84
        Třeba na té PS4 hraje už Assasins Creed 5 : troll edition :-) Popleta.....
  • CarlyleBogy84
    Je to výborné, oproti AC3 nebe a dudy! Jsem zatím na začátku ale takhle přesně mi chytla AC2. Všem doporučuju! Jinak k HW požadavkům. Mám 660 TI i5 3470 a jedu MSSA 2 detaily na vysoké, kromě okluze a mlhy na 60 fps a vše na max nebo ultra tak to nad 30 nevyskočí. AC3 jedu na ultra bez zakopnutí....tak si zhruba můžete udělat představu před pořízením AC4.
  • Veskoslav
    A co mě třeba ještě osobně líbí je dynamické a plynulé změny počasí:) To mě třeba mile překvapilo.
    • Zayl
      No já zatím zažil několik bouřek u kterých ta "plynulost" znamenala asi půlvteřinový přechod z krásného sluníčka.

      Ale jinak je to počasí super ... a ta voda vypadá taky pěkně. Škoda, že je to až tak arkádové ... jaké jsou šance na další opravdu AAA pirátskou hru?
      • Veskoslav
        Já asi žádnou pirátskou AAA hru neznám, ale zahrát bych si zahrál no. No divil by ses, jak rychle se dokáže změnit počasí v Karibiku:) Během ani ne půl minuty jsme byli tak mokří, že jsme si zašli koupit deštníky, po 5 minutách vyšli a sluníčko a ani jeden mrak. Ale jinak souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit