Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak , AC 3 jsem hrál naprosto plynule na druhé nejvyšší nastavení nebo třeba Far Cry 3 také na vysoké nastavení a Black Flag není úplně ideální ani na skoro nejnižší detaily.Přitom grafickým změn tam oproti té 3 moc nevidím a jak jsem psal výše, tu jsem rozjel bez problémů.A co jsem četl má s tím problém více lidí, takže to asi nebude úplně tak chyba v našich mašinách. ( i když taky nemám žádné dělo, co si budeme povídat . *1* )
  • Jack1947
    Recenze hezka, neni celkem co vytknout mam trochu sice trochu odlisne nazory (pribeh hral podle me az prvni housle, radsi sem byl na sousi prece jenom.) Jinak souhlasim. HW naroky jak se zda u pc verze se po letech posunuly trochu vys.
  • A já zase vypadám, jako Brad Pitt (jen trochu vyšší).
  • ludia spamatajte sa, po 5+ rokoch sa nam konecne aspon na 2 roky grafika ako tak hybe vpred... (co sme mohli mat uz v 09 of course)
  • Amylee.Anderson
    No dobře no, tak já si to pořídim, přemluvili jste mě.
  • Mne to teda bezi relativne dobre, pod 15 fps mi to nespadlo ani raz, na stredne detaily je plynule hratelna, na vysoke to uz klesa na 35 az 30 fps, co je uz na nic...a grafiku mam GTX 560Ti mierne pretaktovanu, ale chcem to hrat so vsetkym vsade a uplne plynule a preto pojdem do GTX 780...je cas sa posunut dalej *3*
  • podoba ciste nahodna?

    http://www.ddotomen.com/wp-content/uploads/2013/09/sons-of-anarchy.jpg
  • walltar
    Jsem přemýšlel, že si tuhle hru koupím, ale mám jeden velký problém ... když jsem to zkoušel tak mě hra nikdy nevyšplhala nad 15FPS ať dám jaké chci nastavení. A Pc na tohle mám víc, než dobrý. Setkal se s tím už někdo? A opravili to už?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit