Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta změna textur na hlavním hrdinovi je tak moc velká, že z toho prostě museli udělat novou hru!
  • Jack1947
    Tenhle pristup se mi nelibi, protoze uz to je fakt hodne blizko k vystavovani znacky... konkretne super DLCKA, navic to je jen proty co nehrali. Ti co uz sehrali to zajimat nemusi.

    ( nebo se pletu, neco jsem tedy prehledl?). *7*
    • Tvl. už drž hubu negramoto!§!§!
    • Hochu, po tobě něco přečíst, to je opravdu bolest *7*
      • Jack1947
        No, obcas ano... souhlas ale zase kdo ma takovyhle originalni a zajimavy styl zde. Nepamatuji si (tedy na vyjimky joe, jejdasek a dalsi).
        • Jsem ti něco říkal ne!!!!§!
  • Mart9
    A$$a$$in´$ Creed
    • titul bude přejmenován na Assassin s Greed
    • Ty jsi fakt řízek, tam ti už fakt jen chybí místo Creed Greed. Parádní komentář.
    • michaliuz18
      :DD super napisane *3*
    • ass as sin's greed
    • Still
      Že to lidi tak sere, když to stejně šlohnou :)
      • PravyMonty
        Než si koupit ass sin creed si ho radši stáhnu, než si stáhnout ass sin creed si radši stáhnu trojského koně.
  • Takže nejdřív to byly datadisky, pak dlc a teď už se budou přídavky vydávat jako plná hra ? Co bude příště ...?
    • Priste ti prodaj za $100 prazdnou placku, a reknou ti, ze hru uz si prece dohral ...
  • za 3 mesiace 3 Assasin Creed hry, tomu hovorim tempo :D
    • tak tak, activision má co dohánět
  • Lets make some money :D
  • seprah
    Black Flag mě bavilo hodně a Adewale mi sedl jak v hlavním příběhu, tak v DLC, přímá povaha dle mýho gusta *4* rád si dám pár hodin navíc v tomhle světě, so shut up and take my money, you clever louts *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit