Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná za rok, až to bude stát 20 éček. Ale asi to poletí do koše stejně rychle, jako ostatní díly od Black Flagu. Měl jsem předobjednávku, ale když jsem vyděl gameplay, tak jsem ji zrušil. Toto není Assassin´s Creed, souboje typu Dark Souls - NE DÍKY!!!
  • Jack1947
    Právě že, obavy rostou z toho překvapení - změna třeba je ale to co jsem zatím vyčetl není nic moc extra.
  • Inquisitor
    No obavy snad ani růst nemůžou, to může max. překvapit.
  • Jack1947
    a Assínama společnýho mělo max do Retaliations nebo jak se to jmenovalo. Možná Syndicate potom. Neřikám že to je vynikající série ale celkem to zmákly udržet a nuda se dostavila až tak po Bad flag.
  • měli skončit u druhýho dílu, časem vydat novou značku o pirátech třeba, Black Flag stejně nemělo s assasinama nic společnýho a byly to jediný dva dobrý díly
  • Jack1947
    Ten hlavní obrázek vypadá jak z nějaké arény ... a obavy rostou. Zatím z toho kouká celkem nuda.
  • Jack1947
    90s byli hry a kvalitní hry at si řikáš co chceš - co byl rok dlouhej.
  • Svěží, příjemné, ale nudné, generické, ničím nezajímavé s otřesným soubojovým systémem, že naváděné šipy a letající dron jak z wildlands vlastně ani nepřekvapí.
  • Vidlec
    "Autoři ale o těchto věcech vědí a do vydání na konci měsíce se ještě něco může změnit."
    Ta hra je dávno hotová a ready na release, takže se do konce měsíce nic nezmění.

    Půlka týmu už je na jiném projektu, čtvrtina dělá nějaké DLC a čtvrtina patch. Ale těžko můžeme očekávat, že budou opravovat něco jako menu.
  • Svěží a příjemná hratelnost! Pastelové barvy! V nové zkroucené láhvi! *4*
  • To je asi to nejpozitivnejsi co tu kdo o novym AC napsal.
  • No právě *1*
  • Opravdu skvělá hratelnost..no uvidíme ...z videí už to moc Assassin's Creed nepřipomíná
  • TheGGG
    samozřejmě ta část o filmu 300 a ryse byl vtip... ach to vedení
  • Spíš bych řekl takovej normální GGGumídkův trollovací den...
  • Náhodou Život Briana je pro ty co znají ty abrhámovský náboženství perfektní výklad historie :)
  • Něco pro skalní fanoušky - video rozbor AC Origins s nějakými teoriemi. Má to CZ titulky:
    https://www.youtube.com/watch?v=GQdXHftkbI8
  • Dneska je den opaku
  • Lukyz
    Blbej příklad *1*
    Obojí je čirá fikce a komedie *2*
  • Lima
    Film 300 má se starověkem společného asi jako ´Monty Python: Život Briana´ s výkladem Bible *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit