Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná za rok, až to bude stát 20 éček. Ale asi to poletí do koše stejně rychle, jako ostatní díly od Black Flagu. Měl jsem předobjednávku, ale když jsem vyděl gameplay, tak jsem ji zrušil. Toto není Assassin´s Creed, souboje typu Dark Souls - NE DÍKY!!!
  • měli skončit u druhýho dílu, časem vydat novou značku o pirátech třeba, Black Flag stejně nemělo s assasinama nic společnýho a byly to jediný dva dobrý díly
    • Jack1947
      a Assínama společnýho mělo max do Retaliations nebo jak se to jmenovalo. Možná Syndicate potom. Neřikám že to je vynikající série ale celkem to zmákly udržet a nuda se dostavila až tak po Bad flag.
  • Jack1947
    Ten hlavní obrázek vypadá jak z nějaké arény ... a obavy rostou. Zatím z toho kouká celkem nuda.
    • Inquisitor
      No obavy snad ani růst nemůžou, to může max. překvapit.
      • Jack1947
        Právě že, obavy rostou z toho překvapení - změna třeba je ale to co jsem zatím vyčetl není nic moc extra.
  • Svěží, příjemné, ale nudné, generické, ničím nezajímavé s otřesným soubojovým systémem, že naváděné šipy a letající dron jak z wildlands vlastně ani nepřekvapí.
  • Vidlec
    "Autoři ale o těchto věcech vědí a do vydání na konci měsíce se ještě něco může změnit."
    Ta hra je dávno hotová a ready na release, takže se do konce měsíce nic nezmění.

    Půlka týmu už je na jiném projektu, čtvrtina dělá nějaké DLC a čtvrtina patch. Ale těžko můžeme očekávat, že budou opravovat něco jako menu.
  • Svěží a příjemná hratelnost! Pastelové barvy! V nové zkroucené láhvi! *4*
  • Opravdu skvělá hratelnost..no uvidíme ...z videí už to moc Assassin's Creed nepřipomíná
    • To je asi to nejpozitivnejsi co tu kdo o novym AC napsal.
    • No právě *1*
  • Něco pro skalní fanoušky - video rozbor AC Origins s nějakými teoriemi. Má to CZ titulky:
    https://www.youtube.com/watch?v=GQdXHftkbI8
  • TheGGG
    o starověku už něco vím, díky filmům 300 a hře ryse sons of rome... toto ze mě snad udělá přímo profesora... ale těším se, i když vzhledem k tomu, kolik GOTY LUXUSNÍCH BOŽÍCH gamesek tento rok ještě má vyjít, tak fakt nevím, jak to zvládnu časově *13* *13* , vychází moc kvalitních her, zlatý 90s, kdy třeba nevyšla dobrá hra 2 roky po sobě
    • Jack1947
      90s byli hry a kvalitní hry at si řikáš co chceš - co byl rok dlouhej.
    • Dneska je den opaku
      • Spíš bych řekl takovej normální GGGumídkův trollovací den...
        • TheGGG
          samozřejmě ta část o filmu 300 a ryse byl vtip... ach to vedení
    • Lima
      Film 300 má se starověkem společného asi jako ´Monty Python: Život Briana´ s výkladem Bible *1*
      • Náhodou Život Briana je pro ty co znají ty abrhámovský náboženství perfektní výklad historie :)
      • Lukyz
        Blbej příklad *1*
        Obojí je čirá fikce a komedie *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit