Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Magister_Peditum
      Jenže v roce 1630 ještě neexistovaly muškety s křesadlovým zámkem, jako drží ten chlápek ve videu.
      • Krescz
        to nevadí...Ezio mel taky Magnum schovanou v rukavu *7*
        • od Alkidy ? *7*
          • Od Osvobozenecké fronty Judeje.
    • az na to že templari zanikli začatkem 14. stoleti a rizhodne nestrileli z pušek
      • Miserius
        Takže celej Black Flag se mi jen zdál?
        • tam nějaký Templář střílel z pušky?
          • Miserius
            Odehrává se to v 18. století, takže ano
            • TheGGG
              Pokud si vzpomínám já, tak někdy ze začátku hlavní hero soutěžil s jedním templářem ve střelbě z pistole.
            • pokud si vzpomínám, templáři byli měkoty co se vždycky schovávali za stráže, ale nikdy s tebou přímo nebojovali, jen utíkali
          • TheGGG
            z pistolí tam pokud si vzpomínám stříleli templáři dost.
      • TheGGG
        to není pravda, podívej se na Putina, jasnej templář.
        • Tilwaen
          Naopak, jasný assassin typu Al Mualima.
          • TheGGG
            http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Vladimir_Putin
            LoL *1*
            • Tilwaen
              Sakra, tak máš pravdu *1*
      • Ty jsi asi nikdy nehrál novější díly série co?
        • ja nehrál žadny dil AC, je v tom nejaka souvislost?
    • Pevnost vem čert, ale Hrát z templáře to je něco.
  • RangerCZ
    Už by mohli se vyprdnout na západ a jít do země vycházejícího slunce.
  • no nevim jak vam ale me video hlasi ze je odstraneno
    • Yep, Ubisoft to asi začal žehlit. Stejně nechápu proč to stahují když to viděl každý.
      • Tilwaen
        Protože to "uniklo".
  • h0p3
    Tipuju pokračování Kenwayovic, rodinné ságy. Aspoň podle toho ponytailu kterej měl i Haytham, pokud mě paměť neklame. A ani mi to nevadí. Čtyřka pro mě byla svěží vítr do plachet, co se téhle série týče. Takže já se těšim.
  • Boží, rád si dopřeju letos dvojitý "guilty pleasure" *5*
  • Jack1947
    Jedna z mála zpráv s kterých mám celkem velkou radost, vypadá to že staré konzole ještě do šrotu nepatří a tohle je tomu jasným důkazem. Už se těším a co že se bude hrát za templáře nebo jak, hlavní je že to bude pecka +navazující. Super hra. *5*
  • prudislav
    A je to oficiální - Shay lovec assasínů a severní atlantik
    http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/08/05/september-cover-reveal-assassins-creed-rogue-unity.aspx
  • Proč za temláře ?? sakra proč ne ?! Oni jsou v celé hře více než podstatní.
    Mě osobně by zajímala hra za Hayhama. Jak se ze synka "assasina" dostal k temlářům ..
    Zahrál bych si to rád už jako když byl malí (jako connor) a pak někde přišel ten zvrat ..
    • N0isy
      Proč? Protože AC bylo vždycky o tichém zabijákovi, který se nenápadně proplíží ke svému cíl, od malička do něj tloukali pravidla řádu,učil se hbitě pohybovat a lézt po budovách a jiných věcech. A ještě bych zapomněl na ikonický Hidden Blade a jejich kápi, které měli také jen Assassíni (do té doby, dokud to Ubi nezmrvili). Proč to sakra umí a mají i templáři!? Kdyby to aspoň bylo logicky vysvětleno, ale ono ho*no (Mluvím o 3 a 4). Pojmenujte to Templar's Creed a nemám problém. Unity bude pecka, ale tohle bude fakt sh*t.
      • TheGGG
        ježiš, nedělejte si z téhle série nějakou záchranu nudnýho a umírajícího stealth žánru. Navíc nevidím jediný důvod proč by templářští zabijáci (zvlášť třeba bývalí assassini) neměli umět bojovat, stejně elegantě jako jejich protivníci. Ta hra si očividně ze slova templář vzala pouze název, tak nevím čemu se divíš.
  • Neustale dojeni jedne znacky dokola, dokud to jde :) Takovy mam aspon ja osobne pocit z Assassin's Creed. Muze to byt dobre, ale na me to z nejakeho duvodu pusobi negativne.
    • Tilwaen
      Zas by byli blbí, kdyby značku AC pustili k ledu, když jim vydělává tolik, kolik jim vydělává.
    • Me je nejake dojeni uplne u zadni casti tela. Pokud se jedna o dobrou hru tak at klidne vydavaji dalsi dil kazdy tyden. Pokud to bude hra blba, tak at ji radeji nevydavaji vubec.
      • Podle mně je AC serie dost kvalitní sama o sobě :) Když to porovnám s cod na příklad. :D
      • takže vubec *1*
  • a čím bude nabitý podzim? ja se nejak na nic neteším ani nic neregistruju že by neco zajimaveho melo vyjít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit