Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    teda dost nuda

    typek tam vidi vrazdu a jen kouka a prej inerakce...od dvojky je holt ta serie o nicem
  • h0p3
    Vůbec bych se nezlobil kdyby ten stealth byl přebranej 1:1 ze Splinter Cellu.
    Za a) V SC nebyl vůbec špatnej.
    b) Je tam a já su šťastné!
    c) V tohle jsem doufal už od jedničky a po sedmi letech jsem se dočkal!

    A teď už jen doufejme, že nebude fungovat jenom na předem připravených místech.
  • Těším se. Těším se vážně moc. Jenže mám v puse trochu pachuť z příběhu. Řeknu to na rovinu. Kříže proti kapucím, jsou dost obehraný. Pořád doufám, že využijí potenciál velké francouzské buržoazní revoluce. Z historického, společenského a z filosofického hlediska je to velmi vděčné téma.
    Nedokážu popsat jak mě tohle období fascinuje. Jenže mám strach, že to Ubisoft zkoní, jak Americkou válku za nezávislost. Pointa Francouzské revoluce, je to totiž v tom, že nikdo nevyhrál. Bez ohledu na to, s jakým úmyslem do ní lidé šli, skončili bez výjimky pod gilotinou. A prostě mi to nesedí se střetem Templářů proti Assassínům.
    Ve videu ukázaly, že se vše odehrálo v roce 1793. Takže král byl popraven, u moci jsou Jakobíni. Jakobíny jsou tedy Templáři a měli lví podíl na svržení monarchie. Proč je tedy assassíni nezastavili už na začátku, v 1789? Templáři a assassíni mají prsty ve všem (podle Ubisoftu), kdo tedy začal s celou revolucí?
    Byl Ludvík XVI templář? Jenže proč by se pak Jakobíni (Templáři) chtěli zbavit chlápka, který ovládá celou Francii? Ve videu zmínili, že Templáři bojují s Templáři. Znamená to, že v této frakci, která ovládá svět došlo ke střetu zájmů a roztříštila se? A assassíni teď jen uklízejí ten bordel, jen aby umožnili nástup pro Napoleona? Diktátora, který uvrhl Evropu do téměř dvacetiletého válečného stavu?
    Víte, co by bylo super? Kdyby assassíni na konci Unity prohráli. Prostě, až by vyřídili všechny Templáře, objevil by se odnikud Napoleon (který, by nebyl členem ani jedné z frakcí) a odstranil by assassini, kteří za něho vyřídili polovinu jeho nepřátel.
    Přiznám se, že čím víc přemýšlím o příběhu Unity, tím větší z toho mám bordel, takže doufám že nemusím dále vysvětlovat, jak moc se těším, a že jsem zvědavý, jak se Francouzi poperou s tímhle bordelem.
    • Magister_Peditum
      Bohužel už z podstaty je svět AC striktně černobílý. Což se bohužel nikdy neslučuje s realitou. V žádné epoše.
    • Vrook
      Já se bojim, že v Ubisoftu se nějaký historický souvislosti moc řešit nebudou, páč je nebude řešit ani valná většina hráčů - nedejbože bude zase část hráčů brát AC jako učebnici dějepisu. Osobně bych byl taky nejradši, kdyby se do příběhu žádný templáři a assassíni nepletli, ale to je z podstaty celý tý značky nereálný.
  • Vypadá to dobře zatím...ale optimalizaci na PC určitě Ubisoft zmrví *9* a nejspíš to konečne pujde hrát trochu víc stealth *5*
  • Jsem strašně rád, když vidím značku která se rozvíjí a s dalším dílem se posouvá v před. *14*
  • Doufám, že nám autoři poskytnou nějaký holistický pohled. Vlastně bych byl docela rád, kdyby autoři nabídli nějaké rpg prvky a člověk si to mohl řešit po svém. Nedokážu si představit, že bych pracoval pro takové prasata jakými byli Jakobíni a Robespierre.

    Vlastně ani netuším proč, ale osvícenectví je mi hrozně nesympatický. Ne v cílech, ale projevech.
    • Magister_Peditum
      Ono obecně se o velké francouzské revoluci dá říct jen velmi málo kladného. Deklarace práv člověka a občana byla ještě super, ale pak se to rychle zvrhlo.
      • Ale její myšlenky, ideály a činy nás ovlivňují dodnes. Dá se na ní dívat, jako na alfa-verzi moderní současné společnosti. My, pak žijeme v beta-verzi.
    • Vrook
      Tak nezbyde než doufat, že frevoluce nebude vykreslená tradičně černobíle. V článku se ostatně píše něco o vládě teroru, což přísluší právě jakobínům pod Robespierrem, tak snad nebudou do příběhu zasazeni jako klaďasové. Jestli se omezí na svůj klasický omezený přístup, kdy revoluční síly budou ti hodní assassíni a zlá šlechta budou templáři, tak budu alespoň ušetřen rozhodování, jestli si hru pořídim. *15*
      • Pokud si viděl gameplay video a umíš trochu anglicky tak na začátku říká '' poor france is ill, and our city is a wound, enflamed by all efforts to heal her''. V podstatě tím říká , že to je z ho*na do bláta. A co se týče templářů , tak je jasné , že oni budou ti , kdo budou tahat za nitky v pozadí , aby se dostali k moci, zatímco lidi budou zaneprázdnění popravami a chaosem.
        • Vrook
          Anglicky umim ale na ty videa nečumim. *15*
          Stejně si nedělám iluze, že to bude historicky nějak akurátní (tim myslim i s ohledem na přidanou hodnotu těch konspiračních teorií assassinů vs templářů).
      • Přesně
  • Jack1947
    Kéž by, ale narovinu mně to nevadí když to takoví jak se píše nebude... já to dokážu zkousnout.
    Né jen proto že už vůbec nevěřím ničemu co Ubisoft řekne, spíš proto že nic razantního není aby to pokurvilo tuhle parádní hru. *4* Doufám že žádnej kiks nebude...

    Jako stejně mně zaráží takové množství detailů to vykreslování a tak to musí být náročné, což je má největší obava ani jim to tam nechodí uplně nejplynulejc jsou tam mírné ale viditelné propady... Jinak ta náhrada kuše za bodák na prstě je taky celkem vítaná.
  • http://2.bp.blogspot.com/-UZ82YMTJXT8/T4NuS4ujm2I/AAAAAAAAAPw/UD3o4nsVbEg/s1600/closeup+Zac+milking+cow+April+8,+2012.jpg toliko si myslím o ACčku. Je to jen další dojení značky. Hezky zabalené, v pěkném novém oblečku ale stále stejně hloupé a jednoduchoučké. Opravdu mě přišlo komické jak se tam ti assassini "nenápaně" přibližovali po těch stěnách, zatímco dole byla nějaká párty...
    • Jack1947
      Já se nestačím divit, kde se bere tolik kritiky na AC. Jaké pak dojení? *7* Vždyt není ještě co dojit... to není COD kdy se dává v blejskavém obalu stejné hoovno každý rok. *3*
      • AC, AC II, AC Brotherhood, AC Revaletion, AC III, AC III: Liberation, AC: Liberation HD, AC IV Black Flag a teď unity. A co je tam tak přelomového? Možná lodě v AC IV ale jinak je to ta samá omáčka každý rok. Takže ano je to COD. Dokonce i ubisoft sám prohlásil, že chce každý rok vydávat další díl. Dokud ovečky kupujou...
        • Jack1947
          Tvůj názor... nech si pro sebe. *3*
          • Vrook
            Jacku ty tu vybliješ denně hektolitry uplně nechutně bublajících zvratek, takže na tenhle přístup máš asi nejmenší právo ze všech diskutujících..
            • Jack1947
              Ty mně rád dráždíš ne? jinak si to neumím logicky vysvětlit proč bys to psal... dneska jsem měl z jeden z z pomalu nejlepších dnů tak zase zalez zpátky do rádcovství odkud si přišel... nenechám si ho zkazit ani od tebe ani od nějakého přiblblého trolla co mě bude nečím srrát. Kde jsem se snažil vnutit svůj názor? ha nemáš prd tak mlč a šoupej dřevákama. *3*
            • Vrook
              Ano, na to napsat někomu, ať si nechá svůj názor pro sebe, nemáš ty konkrétně se svejma účelovejma pseudonázorama sebemenší právo. Kdybys nebyl tak hloupej, tak napíšu, že jsi demagog, ale ty si to ani neuvědomuješ. Já nemám nic proti hloupejm lidem, každýmu neni zhůry dáno, ale alespoň se netvař jako nějaká morální elita. Ono na tom něco bude, že tě má pomalu každej registrovanej uživatel v detrolleru. Tak si to prosimtě uvědom.. klidně si piš h*vna dál, ale přestaň poučovat a psát někomu, ať si nechá svuj názor pro sebe. Kór když u X her zastáváš úplně stejnej ba ještě radikálnější postoj, kterej je navíc imho jenom jakási póza a hlavní důvod napsat další komentář..
            • Jack1947
              Kolikrát sem někomu něco cpal? ne žádné své pravdy jen jsem něco napsal ale nenacpal nikomu nic. Nepřesvědčoval atp... ty mi vymezuješ má práva jako fakt? to nemyslíš vůbec vážně... Já jen píši respkt vyvádím z omylu že názor se může lišit a já nesouhlasím tot vše ty génie.
          • Svoboda projevu...nenechám. *3*
    • Ristoro
      Ty bys tam bezhlavě vletěl a nechal se zabít, co? Tebe bych chtěl mít po svém boku během války :D.
      • Ne, co takhle Hitmanovský přístup. A né ,že se budu "nenápadně" příbližovat po zdech. Sakra ty vojáci musí být slepí, že si toho nevšimli...
  • AC Unity mě fakt nadchlo, hlavně prostředím a celkovým pocitem.
    Ale když sem vyděl to HUD, tak sem se málem pozvracel. Takže zase nic.
  • AC jedničku jsem zabíjel snad jenom pomocí protiútoku, tam to snad ani jinak nešlo :D Ale stejně nevím jestli mi to bude chybět nebo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit