Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Hra za templáře? Vsadim obě uši že se s nim bude hrát úplně stejně jako s assassinem.
  • a potom ze activision doji codko:D pche, este sa maju co ucit
    • Jenže CoD je vyčpělá mrtvola, která se zoufale bojí obměny. Přijde mi směšné přirovnávat dvouletý vývoj 4hodinového ošklivého koridoru s tříletým vývojem nádherného otevřeného světa na desítky hodin. Vývojáři CoD tvrdí, že pro ně není možné vytvořit nový engine, protože nemají čas (a co si budeme nalhávat, ani um), kdežto Ubisoft se vývoje něčeho nového nebrání - AC má od třetího dílu nový engine, který stále nevyčerpal svůj potenciál, Watch Dogs má nový engine, Division také - na rozdíl od Activisionu s CoD se Ubisoft změně a pokroku nebrání, navíc má i schopné lidi. Za AC jim peníze klidně dám, protože vím, že nekupuji vyloženou rychlokvašku, ale hru, na které si někdo dal záležet.
      • Malleth
        Podle mě je AC stejná rychlokvaška jako COD. Občas tam sice přidaj nový prvky, ale pořád neopravili problémy, který tam jsou už od jedničky (neohrabaný ovládání parkouru, stupidní souboje, mizernou kameru) a cpou tam pořád hromadu výplně např. nesnesitilný odposlouchávací mise.
        Jestli cheš vidět podobnou hru na který si ale dal opravdu někdo záležet stačí se podívat na Arkham City nebo GTA V.
      • AC, je sice mainstream ale zato pořádně kvalitní mainstream.
  • tonnymontana
    veta "Universum AC" je stejne usmevna jako titul "hra roku" :D silene ale nedivim se. Dnes prodavavaji najvice lidi zamereni na vekovku 11-18 let. Smrdelo to uz v dobe kdy se zacal rozrustat Disney kde jen mohl. Simulaci muzete shlednout ve filmu silent hill, krasne se tam meni jedno zapadle mestecno na disney world pri kazdem poplachu:D
  • N0isy
    Ždímat, ždímat a ždímat.
  • Měli by to pojmenovat prostě jinak, Assassins Creed nechat na souši jako dřív a byl by klid.
  • Tak koukám, že Activision se má s CoDkem od Ubisoftu ještě co učit, co se týče dojení značky.
  • Až bude Assassin’s Creed díl 25., tak mi napište. Už je to vážně trapné.
    To jako kdybych mě dneska hrát Doom 15. To se té kraviny nepřejíte?
    • Sice nemůžu říct, že by se mi líbilo, kam se celé univerzum AC dostalo včetně přeměrování čtyřky v podstatě "mimo hlavní proud historie" na moře, ale pořád platí, že UBI prostě zasazuje svou hru do atraktivních historických období, a o to jde především.

      Pokud to bude jednou francouzská revoluce, jindy třeba napoleonské války, viktoriánská Anglie, rudolfínská Praha, možná starověký Egypt, případně přesun do říše Mayů nebo Inků, případně Indie, Čína, Japonsko apod., tím lépe. Mně je z tohoto pohledu úplně jedno, jestli to pořád bude ještě Assassin´s Creed nebo se to bude už jmenovat nějak jinak (jednička mě svým bojem templářů a asasínu nadchla, pak už jsem to tuto zápletku přesunutím mimo Svatou zemi zájem ztratil a musel jsem to celé začít brát jinak).

      Jsem rád, že je tu takový mega projekt, díky kterému můžu cestovat v čase na různá místa a do různých období, což byl vždycky můj sen, který si jinak můžu plnit jen čtením literatury. Jasně, že se UBI snaží především vydělat na značce, ale pokud se budou naše zájmy a představy dál křížit (viz. výše), budu to kupovat každoročně.
  • Whoossain
    No, vzhledem k tomu, že jsem ještě nedohrál ani jedničku...
    • wenceslaus
      Tu jsem zas jedinou dohrál :) Ke grafický kartě jsem dostal Black Flag a teda vůbec mě nenadchl.
    • Tu přeskoč :)
  • Recenzent
    co je to "sajta"? To je nějakej druh krajty?
  • Kolik těch AC ještě hodlají udělat :o, aby si kluci z Aktivižnu mákli a dělali taky na dvou codkách zároveň, i když vlastně teď v krátkém čase vyšel Codfall a Ghosts.
    • Delaj dokonce na trech zaroven :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit