Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro redakci GAMES.cz:
    Dobrý den, rád chodím na tento web, protože si myslím, že je to jeden z těch lepších u nís v republice. Líbí se mi, jak píšete a jak to tady vedete, ale to, co se mi opravdu nelíbí a myslím si, že nejenom mě, jsou ty reklamy ve videích. Nevadí mi ani tak ty reklamy samotné, ale spíš mi vadí, jak se zjevují ve spodní části videa, kde tento celkem malý reklamní pruh zabírá opravdu hodně místa na to, jak je malý. Proto vásprosím, abyste tyto reklamy přesunuly na vhodnější místo ve videích. Jako příklad uvedu video z této novinky o Assassins Creed, kde se díky tomu nedají ani číst titulky. Musí to být k vzteku, když si sami dáte tu práci udělat titulky a pak ani nenecháte člověka aby si je přečetl a pokud si je chce přečíst, musí pořád a pořád dokola tu reklamu vypínat.
    • Slyšels někdy slovo AdBlocker? Kup si radši konzoli, klávesnice a myš ti do ruk nepatří.
      • Amylee.Anderson
        Mě to teda AdBlokem zablokovat nejde :-/
        • http://adblock.vsevjednom.cz/
          • Amylee.Anderson
            Myslíš, že mi to AdBlockem nejde blokovat, protože ho nemam, nebo co se mi tím snažíš říct?
            • to byla jen rada na filtr, ktery to opravdu odstrani. Standartni adblock to neodstrani, je treba ho porad doplnovat. To co jsem psal pred chvilkou je pro ty co minusujou.
          • to si s timhle neumi konzolaci poradit?
      • A ty si radši ten kabel od dualshocku obvázej okolo svýho krčku a skoč z mostu. Takový lamy, jako si ty, tady nikdo nechce.
    • MidnighT91
      Psali že tyhle reklamy jenom testují a v pondělí nebo úterý budou prič...
      • To by bylo dobré :)
  • Amylee.Anderson
    Se tu vyrojilo nějak moc těch trolů... Kdyby to bylo alespoň trochu vtipný, tak neřeknu, ale vy to vůbec neumíte -_-''
    • Hairy_Ass
      Kam ten svět spěje, dneska se už neumí ani trollit... *4*
      • Ale tak za snahu jim nejaky ten bodik dame, ne?
      • přesně, kde jsou ty časy, kdy trollové měli oštěpy, žili v jeskyních a vedl je šaman..
  • Rychle uplacat dalsi dil tyhle herni telenovely...
    • jindra.veliky
      presne tak. na cod kazdej nadava ae ze tohle ma stejny engine od jednicky. to nikomu nevadi. pribeh pusobi spis pro smich. hral jednicku asi 3 hodiny a je to strasne stereotypni. dvojku sem vypl asi po hodine protoze to vypadalo na totalne stejnou hru a dalsi pokracovani jsem ani nehral (radsi) *3*
      • No vzhledem k tvym predchozim komentarum a take veku ktery games.cz ukazuje na tvem profilu jsem prekvapeny, ze si vubec umis ten pocitac sam zapnout. Mimochodem, COD merime jinym metrem, ze ano?
      • Ty jo,ty si úplný expert na hry...radši si dávej bacha ať ti to tady maminka nezakáže *1*
        • Řeklo děcko, kterýmu je 16-17... zoufalče.
          • Jazz
            Jojo, za to ty jseš už starej dědek.
          • No,vzhledem k tomu,že si to neumíš spočítat a místo toho používáš 16-17 bych řekl,že zoufalec si ty *3*
            • On to napsal dobře, může ti být buď 16 nebo 17, podle toho jaký měsíc ses narodil? ;)
      • Amylee.Anderson
        To, kolik ti stačíí k tomu, aby sis mohl udělat obrázek o hře působí spíš pro smích....
        • jindra.veliky
          a ted sem si zensla precetl tvoji reakci na muj koment u minecraftu a jestli si myslis ze ten na profilovy fotce jsem ja tak si jak se rika u nas ve tride z moravy *1* *1* *1* *1*
          • Amylee.Anderson
            Aha, promiň, nechtěla jsem urážet tvého přítele.
            Tak to ty budeš Pražák, velkoměšťák.
            • Hairy_Ass
              Běžte s tím věčným antipražáctvím a antimoraváctvím do h*jzlu! Mimochodem, velkoměšťák není hanlivý pojem, to právě naopak maloměšťák je. *15*
        • jindra.veliky
          ty ses ale expertka co? nj zensky a hry...to se smi hry hodnotit jen kdyz je dohraju? *7* *7*
      • Ty by sis ty hry hlavne mel prestat stahovat z torrentu, kdyz te ani nebavi *3*
      • Jazz
        Expert co ? *1*
    • Kluci, vy se teda dneska snazite! Najdete si most a schovejte se pod nej, budete tam 3, tak vam nebude smutno!
      • Spravnej troll se sam pod mostem neboji....
  • vzdyt ty reklamy jsou lepsi nez hra, skoda ze nezakrejou uplne tu hru na pozadi
    • http://goo.gl/dvtQ0
    • V co přesně jsi doufal když jsi psal tenhle koment?? Vidím ot tak jak to vypadá.Každej tě vyfuckuje *1* a s radostí.
      • treba, ze na to vubec nejakej tronda bude odpovidat? :)
        • já myslel že v banán za trolling blbe *7*
  • Nevite jestli podprsenka Ahh Bra ma nejake pouziti i pro muze? :D
    • treba na prak, v jedny adventure jsem ho delal z damskych kalhotek :)
  • Udělejte si něco s těma reklamama. Chápu, že musíte z něčeho žít, ale abych zavíral reklamu 3x během minuty, to už je fakt moc - to už můžu rovnou sedět a místo na video čumět kdy mi zase ta sviňa vyskočí. Systém kdy vyskočí na začátku, já si jí zavřu a je hotovo je aspoň snesitelný, ale tohle je fakt moc - akorát tím každého nase... *10*
    • Stačí se podívat o pár příspěvků níže. Cituji(blixa@tiscali.cz (muž s cigaretou)):"Reklamy ve videich ted pres vikend testujeme po technicky strance.. V pondeli/utery se zase vypnou a do budoucna budou jen spis vyjimecne."
  • Ezio je gay, jednička byla nejlepší... nejlepší atmosféra a hratelnost... pokračování už jsou víceméně trapný :( a to prostředí ve kterém se odehravají je směšný a nemam ho rád...
    • Successful troll is successful. A vy ho jeste k tomu krmite!
    • Prej gay :D to možná leonard byl ale ezio pprrrr má dost práce s templáři a ty ho tahle ještě urážíš ??? :D :D
    • MidnighT91
      Homofobe, vadilo by ti hodně hrát za homosexuální postavičku ? není náhodou jedna z prvních misí vlézt do okna svojí holce a tam ji mačkáním správných kláves svléct ? Pleteš si Ezia a Leonarda...
      • to nic nemění na tom že jako gay vypadá :P stejně jako všichni italové
    • Hairy_Ass
      Renesanční Itálie je směšná? *8*
      • ano přesně tak, nemam rád jejich "image" přízvuk, styl a všecho. Timto prostředím ta hra pro mě skončila
  • Kristova prdeel!!!!!! *8* *8* *8*
  • Říkejte si, co chcete, ale já si myslím, že první díl měl sice nejslabší hratelnost (hrozný stereotyp), ale nejlepší myšlenku. Hra byla o tichém zabijákovi, který se musel plížit po střechách či splynout s davem a přímý střet byla až ta úplně poslední možnost. Kdežto od druhého dílu je to hotovej Rambo a hra je každým dalším dílem čím dál akčnější a, co je úplně ze všeho nejhorší, jednodušší. Přestože mám tuhle sérii rád, vůbec se mi nelíbí směr, jakým se tvůrci rozhodli vydat. A přestože zatím každý díl přinesl velmi bohatý obsah a slušné množství novinek, nevěřím, že tvůrci se svým modelem "každý rok jedna AC hra" velmi brzy nenarazí :/ Ale když nad tím tak přemýšlím, tak to je stejně jedno, protože u takovýho CoD to taky nikoho už hezkých pár let nezajímá, lidi to kupujou jak smyslů zbavení, a to jen proto, že se to jmenuje CoD, na kvalitě přece nezáleží...
    • Je to pravda, ale Ezia mam mnohem radsi, nez Altaira (predne si s nim clovek toho vic prozil :) a k Eziovi to tak nejak sedi, cely ten posun hry vice k akcni adventure, je to takove vypravnejsi.
      • Já mám též raději Ezia, ale o tom jsem v příspěvku vůbec nemluvil...Zřejmě jsi mě špatně pochopil ;)
      • Pro mne byl přitažlivější Altair a atmosféra zaprášeného blízkého východu. Spolu s jemným nádechem tajemna (ještě žádná otevřeně Dan Brownovská kontroverze) a jasným důrazem na tichou práci to tvořilo velice příjemný zážitek.
  • K reklamam jsem se nechtel vyjadrovat, protoze kazdy web potrebuje reklamu, ale kdyz mate ve videu titulky, a pres ty titulky kazdych par sekund nabehne reklama, tak to uz je na pest fakt. Reklama nesmi zasahovat do funkcionality webu a hlavne do obsahu.
    • blixa
      Reklamy ve videich ted pres vikend testujeme po technicky strance.. V pondeli/utery se zase vypnou a do budoucna budou jen spis vyjimecne.
    • Stále jsem nepochopil nářky okolo reklamy v videích. Při přetáčení naběhne vždy, ano, to je nepříjemné. Ale jinak (alespoň mně) nabíhá pouze dvakrát a pak už ne. A dvě kliknutí jsem webu Games.cz ochoten věnovat.

      Jinde je to jinak? Reklama se zobrazuje stále?
      • Me se ted zobrazovala nekolikrat (vic nez dvakrat), co jsem ji odklikaval, abych si mohl precist titulky. Az asi od pulky videa se uz nezobrazovala.
        • Aha, tak to se nedivím že se ti to nelíbí...ale nemám jak pomoci, snad jenom že používám Mozillu (bez doplňků).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit