Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej Games.cz , ty reklamy co tam neustale lezou do titulek, sou faaaaaakt skvely... to nebyl nejlepsi krok!
    • To vis, uz jsem psal ze si je pan Polacek muze strcit treba do nosu, evidentne to jeste neudelal.
  • Říkejte si, co chcete, ale já si myslím, že první díl měl sice nejslabší hratelnost (hrozný stereotyp), ale nejlepší myšlenku. Hra byla o tichém zabijákovi, který se musel plížit po střechách či splynout s davem a přímý střet byla až ta úplně poslední možnost. Kdežto od druhého dílu je to hotovej Rambo a hra je každým dalším dílem čím dál akčnější a, co je úplně ze všeho nejhorší, jednodušší. Přestože mám tuhle sérii rád, vůbec se mi nelíbí směr, jakým se tvůrci rozhodli vydat. A přestože zatím každý díl přinesl velmi bohatý obsah a slušné množství novinek, nevěřím, že tvůrci se svým modelem "každý rok jedna AC hra" velmi brzy nenarazí :/ Ale když nad tím tak přemýšlím, tak to je stejně jedno, protože u takovýho CoD to taky nikoho už hezkých pár let nezajímá, lidi to kupujou jak smyslů zbavení, a to jen proto, že se to jmenuje CoD, na kvalitě přece nezáleží...
    • Je to pravda, ale Ezia mam mnohem radsi, nez Altaira (predne si s nim clovek toho vic prozil :) a k Eziovi to tak nejak sedi, cely ten posun hry vice k akcni adventure, je to takove vypravnejsi.
      • Já mám též raději Ezia, ale o tom jsem v příspěvku vůbec nemluvil...Zřejmě jsi mě špatně pochopil ;)
      • Pro mne byl přitažlivější Altair a atmosféra zaprášeného blízkého východu. Spolu s jemným nádechem tajemna (ještě žádná otevřeně Dan Brownovská kontroverze) a jasným důrazem na tichou práci to tvořilo velice příjemný zážitek.
  • K reklamam jsem se nechtel vyjadrovat, protoze kazdy web potrebuje reklamu, ale kdyz mate ve videu titulky, a pres ty titulky kazdych par sekund nabehne reklama, tak to uz je na pest fakt. Reklama nesmi zasahovat do funkcionality webu a hlavne do obsahu.
    • blixa
      Reklamy ve videich ted pres vikend testujeme po technicky strance.. V pondeli/utery se zase vypnou a do budoucna budou jen spis vyjimecne.
    • Stále jsem nepochopil nářky okolo reklamy v videích. Při přetáčení naběhne vždy, ano, to je nepříjemné. Ale jinak (alespoň mně) nabíhá pouze dvakrát a pak už ne. A dvě kliknutí jsem webu Games.cz ochoten věnovat.

      Jinde je to jinak? Reklama se zobrazuje stále?
      • Me se ted zobrazovala nekolikrat (vic nez dvakrat), co jsem ji odklikaval, abych si mohl precist titulky. Az asi od pulky videa se uz nezobrazovala.
        • Aha, tak to se nedivím že se ti to nelíbí...ale nemám jak pomoci, snad jenom že používám Mozillu (bez doplňků).
  • Otravnejsie reklamy na sklade niesu ? fakt hrozne toto...
  • Udělejte si něco s těma reklamama. Chápu, že musíte z něčeho žít, ale abych zavíral reklamu 3x během minuty, to už je fakt moc - to už můžu rovnou sedět a místo na video čumět kdy mi zase ta sviňa vyskočí. Systém kdy vyskočí na začátku, já si jí zavřu a je hotovo je aspoň snesitelný, ale tohle je fakt moc - akorát tím každého nase... *10*
    • Stačí se podívat o pár příspěvků níže. Cituji(blixa@tiscali.cz (muž s cigaretou)):"Reklamy ve videich ted pres vikend testujeme po technicky strance.. V pondeli/utery se zase vypnou a do budoucna budou jen spis vyjimecne."
  • No vidím že relevations asi nebude poslední díl série AC a jde poznat že s tím mají velké plány. No těším se na to moc ! Ale ty reklamy jsou fakt otravný :/
    • Však Revelations není poslední díl série. Má to takový název, který tomu napovídá, ale až v AC3 se ukončí příběh Desmonda a spol. :)
      Podle mě série Assassins Creed nabízí tolik možností, že ji budou vývojáři stále rozšiřovat :)
      • Budou se posunovat stále dál a dál v dějinách, až dojdou do přítomnosti a budou čekat až uběhne rok, aby mohli jeho události zpracovat v novém assassínovi :D Takže se těším, až půjdem oddělat Usámu *1*
  • tie otravny reklamy, hlupy prehravac videi vam daju tolko rpace, ze nemate sancu citat tie titulky.... naco ich ta potom davate ? aky je problem hodit video na YT ?
    • Mensi (ci dokonce zadna?) provize z te reklamy?

      Reklama pres prehravac je celkove demence, ale jeste vetsi je jeji zdejsi neustale vyskakovani i po zavreni a pro me nemoznost diky tomu posunu ve videu...
  • MidnighT91
    Ezio je jako dobré víno, čím je starší tím je lepší... *5*
    • já víno nikdy neměl rád..
    • MidnighT91
      Hele ví někdo od koho je hudba v tom cgi traileru ???
      • MidnighT91
        tak už nic už jsem si to našel je to od Woodkid song Iron pro ty co to chtějí taky http://www.youtube.com/watch?v=bvx-lbBZVMg...
  • Kristova prdeel!!!!!! *8* *8* *8*
  • Nevite jestli podprsenka Ahh Bra ma nejake pouziti i pro muze? :D
    • treba na prak, v jedny adventure jsem ho delal z damskych kalhotek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit