Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro redakci GAMES.cz:
    Dobrý den, rád chodím na tento web, protože si myslím, že je to jeden z těch lepších u nís v republice. Líbí se mi, jak píšete a jak to tady vedete, ale to, co se mi opravdu nelíbí a myslím si, že nejenom mě, jsou ty reklamy ve videích. Nevadí mi ani tak ty reklamy samotné, ale spíš mi vadí, jak se zjevují ve spodní části videa, kde tento celkem malý reklamní pruh zabírá opravdu hodně místa na to, jak je malý. Proto vásprosím, abyste tyto reklamy přesunuly na vhodnější místo ve videích. Jako příklad uvedu video z této novinky o Assassins Creed, kde se díky tomu nedají ani číst titulky. Musí to být k vzteku, když si sami dáte tu práci udělat titulky a pak ani nenecháte člověka aby si je přečetl a pokud si je chce přečíst, musí pořád a pořád dokola tu reklamu vypínat.
    • Slyšels někdy slovo AdBlocker? Kup si radši konzoli, klávesnice a myš ti do ruk nepatří.
      • Amylee.Anderson
        Mě to teda AdBlokem zablokovat nejde :-/
        • http://adblock.vsevjednom.cz/
          • Amylee.Anderson
            Myslíš, že mi to AdBlockem nejde blokovat, protože ho nemam, nebo co se mi tím snažíš říct?
            • to byla jen rada na filtr, ktery to opravdu odstrani. Standartni adblock to neodstrani, je treba ho porad doplnovat. To co jsem psal pred chvilkou je pro ty co minusujou.
          • to si s timhle neumi konzolaci poradit?
      • A ty si radši ten kabel od dualshocku obvázej okolo svýho krčku a skoč z mostu. Takový lamy, jako si ty, tady nikdo nechce.
    • MidnighT91
      Psali že tyhle reklamy jenom testují a v pondělí nebo úterý budou prič...
      • To by bylo dobré :)
  • Amylee.Anderson
    Se tu vyrojilo nějak moc těch trolů... Kdyby to bylo alespoň trochu vtipný, tak neřeknu, ale vy to vůbec neumíte -_-''
    • Hairy_Ass
      Kam ten svět spěje, dneska se už neumí ani trollit... *4*
      • Ale tak za snahu jim nejaky ten bodik dame, ne?
      • přesně, kde jsou ty časy, kdy trollové měli oštěpy, žili v jeskyních a vedl je šaman..
  • Otras, mam 60tku net a video natiahne asi tak cele za hodinu a pol + reklamy ..sry ale to je desne. *9*
  • Danieledl
    Jak už tu padlo, nebaví mě furt odklikávat ty reklamy, nebo aspoň kdyby nebyly přes polovinu videa. Na seznamu jsou taky, na youtube jak by smet. Chtělo by je udělat nějak chytřeji, nebo třeba vůbec. *3*
    Co se týče hry (videa), tak se na tu hru moc těším, to co říkal, že nás budou chtít vtáhnout do mnoha historických událostí nezní vůbec jako špatný nápad a postupně stárnoucí hrdina má jednu nevýhodu, že umře po tom všem co jste s nim zažili/co jste s ním nahráli, ale jinak mi to příjde jako dobrý nápad, obzvlášť, když se vývojáři postarají o pokračování.
    • PRISPEVEK OBSAHUJE SPOILER>

      Vsak pockej az nam zabjou Solid Snakea. To teprve bude mazec. Ezia mam rad, ale preci jen nema jeste takovy status jako Snake, a vzhledem k tomu ze mu vlastne vyvojari pripravili "klidne" stari (animovany film), tak to podle mne hraci prijmou v klidu. Vetsi humusarna by byla, kdyby ti zabili herni postavu primo na obrazovce a ty bys stim nemohl nic udelat (a takovych her par je, a nemyslim tim jen MW2)
  • Rychle uplacat dalsi dil tyhle herni telenovely...
    • jindra.veliky
      presne tak. na cod kazdej nadava ae ze tohle ma stejny engine od jednicky. to nikomu nevadi. pribeh pusobi spis pro smich. hral jednicku asi 3 hodiny a je to strasne stereotypni. dvojku sem vypl asi po hodine protoze to vypadalo na totalne stejnou hru a dalsi pokracovani jsem ani nehral (radsi) *3*
      • No vzhledem k tvym predchozim komentarum a take veku ktery games.cz ukazuje na tvem profilu jsem prekvapeny, ze si vubec umis ten pocitac sam zapnout. Mimochodem, COD merime jinym metrem, ze ano?
      • Ty jo,ty si úplný expert na hry...radši si dávej bacha ať ti to tady maminka nezakáže *1*
        • Řeklo děcko, kterýmu je 16-17... zoufalče.
          • Jazz
            Jojo, za to ty jseš už starej dědek.
          • No,vzhledem k tomu,že si to neumíš spočítat a místo toho používáš 16-17 bych řekl,že zoufalec si ty *3*
            • On to napsal dobře, může ti být buď 16 nebo 17, podle toho jaký měsíc ses narodil? ;)
      • Amylee.Anderson
        To, kolik ti stačíí k tomu, aby sis mohl udělat obrázek o hře působí spíš pro smích....
        • jindra.veliky
          a ted sem si zensla precetl tvoji reakci na muj koment u minecraftu a jestli si myslis ze ten na profilovy fotce jsem ja tak si jak se rika u nas ve tride z moravy *1* *1* *1* *1*
          • Amylee.Anderson
            Aha, promiň, nechtěla jsem urážet tvého přítele.
            Tak to ty budeš Pražák, velkoměšťák.
            • Hairy_Ass
              Běžte s tím věčným antipražáctvím a antimoraváctvím do h*jzlu! Mimochodem, velkoměšťák není hanlivý pojem, to právě naopak maloměšťák je. *15*
        • jindra.veliky
          ty ses ale expertka co? nj zensky a hry...to se smi hry hodnotit jen kdyz je dohraju? *7* *7*
      • Ty by sis ty hry hlavne mel prestat stahovat z torrentu, kdyz te ani nebavi *3*
      • Jazz
        Expert co ? *1*
    • Kluci, vy se teda dneska snazite! Najdete si most a schovejte se pod nej, budete tam 3, tak vam nebude smutno!
      • Spravnej troll se sam pod mostem neboji....
  • Ezio je gay, jednička byla nejlepší... nejlepší atmosféra a hratelnost... pokračování už jsou víceméně trapný :( a to prostředí ve kterém se odehravají je směšný a nemam ho rád...
    • Successful troll is successful. A vy ho jeste k tomu krmite!
    • Prej gay :D to možná leonard byl ale ezio pprrrr má dost práce s templáři a ty ho tahle ještě urážíš ??? :D :D
    • MidnighT91
      Homofobe, vadilo by ti hodně hrát za homosexuální postavičku ? není náhodou jedna z prvních misí vlézt do okna svojí holce a tam ji mačkáním správných kláves svléct ? Pleteš si Ezia a Leonarda...
      • to nic nemění na tom že jako gay vypadá :P stejně jako všichni italové
    • Hairy_Ass
      Renesanční Itálie je směšná? *8*
      • ano přesně tak, nemam rád jejich "image" přízvuk, styl a všecho. Timto prostředím ta hra pro mě skončila
  • vzdyt ty reklamy jsou lepsi nez hra, skoda ze nezakrejou uplne tu hru na pozadi
    • http://goo.gl/dvtQ0
    • V co přesně jsi doufal když jsi psal tenhle koment?? Vidím ot tak jak to vypadá.Každej tě vyfuckuje *1* a s radostí.
      • treba, ze na to vubec nejakej tronda bude odpovidat? :)
        • já myslel že v banán za trolling blbe *7*
  • Tak jsme se dozvěděli asi největší SPOILER jaký jsme mohli :D
    Ezio v Revelations nezemře, juchů :D
    • Hairy_Ass
      Vždyť tady nedávno byl trailer na ten animák, co o něm mluvili v tomhle rozhovoru, takže se to ví už delší dobu, že Ezio tenhle díl přežije. *3*
    • Ehm...Proč by měl umírat když potom bude ještě film Embers? *15* Ten už je ohlášenej docela bodu jestli jsi o o nevěděl.
      • Cosi
        Vim, že byl ohlášený film ale, zase nechtěl jsem vědět čem bude.

        Edit: Jinak, než začnete zase rejpat. Věta: "obsahově se bude zabývat závěrečnou kapitolou života Ezia Auditora da Firenze." Neznamená že přežije Revelations, může se třeba odehrávat před finále Revelations.
        • "Film se bude odehrávat několik let po Revelations", tuším že tam říkal 14 nebo 16
    • Cosi
      To tenhle příspěvek musela redakce vypíchnout na hlavní stránku kde je to všem na očích. Mě jako člověka co si nepouští žádné trailery aby nevěděl nic o příběhu hry to pěkně nas_ral_lo. *16*
    • skoda, alespon by s nim zemrela dalsi trapna hra (pro flamery: nejsem zastance cod a podobnych blbosti)
      • Unsuccessful troll is unsuccessful. http://goo.gl/nfGT8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit