Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Běžte s tím věčným antipražáctvím a antimoraváctvím do h*jzlu! Mimochodem, velkoměšťák není hanlivý pojem, to právě naopak maloměšťák je. *15*
  • to byla jen rada na filtr, ktery to opravdu odstrani. Standartni adblock to neodstrani, je treba ho porad doplnovat. To co jsem psal pred chvilkou je pro ty co minusujou.
  • Amylee.Anderson
    Aha, promiň, nechtěla jsem urážet tvého přítele.
    Tak to ty budeš Pražák, velkoměšťák.
  • Amylee.Anderson
    Myslíš, že mi to AdBlockem nejde blokovat, protože ho nemam, nebo co se mi tím snažíš říct?
  • to si s timhle neumi konzolaci poradit?
  • jindra.veliky
    a ted sem si zensla precetl tvoji reakci na muj koment u minecraftu a jestli si myslis ze ten na profilovy fotce jsem ja tak si jak se rika u nas ve tride z moravy *1* *1* *1* *1*
  • jindra.veliky
    ty ses ale expertka co? nj zensky a hry...to se smi hry hodnotit jen kdyz je dohraju? *7* *7*
  • Jazz
    Jojo, za to ty jseš už starej dědek.
  • http://adblock.vsevjednom.cz/
  • Amylee.Anderson
    Mě to teda AdBlokem zablokovat nejde :-/
  • A ty si radši ten kabel od dualshocku obvázej okolo svýho krčku a skoč z mostu. Takový lamy, jako si ty, tady nikdo nechce.
  • Slyšels někdy slovo AdBlocker? Kup si radši konzoli, klávesnice a myš ti do ruk nepatří.
  • On to napsal dobře, může ti být buď 16 nebo 17, podle toho jaký měsíc ses narodil? ;)
  • No,vzhledem k tomu,že si to neumíš spočítat a místo toho používáš 16-17 bych řekl,že zoufalec si ty *3*
  • Řeklo děcko, kterýmu je 16-17... zoufalče.
  • No vzhledem k tvym predchozim komentarum a take veku ktery games.cz ukazuje na tvem profilu jsem prekvapeny, ze si vubec umis ten pocitac sam zapnout. Mimochodem, COD merime jinym metrem, ze ano?
  • Ale tak za snahu jim nejaky ten bodik dame, ne?
  • Ty jo,ty si úplný expert na hry...radši si dávej bacha ať ti to tady maminka nezakáže *1*
  • To by bylo dobré :)
  • MidnighT91
    Psali že tyhle reklamy jenom testují a v pondělí nebo úterý budou prič...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit