Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • treba, ze na to vubec nejakej tronda bude odpovidat? :)
  • V co přesně jsi doufal když jsi psal tenhle koment?? Vidím ot tak jak to vypadá.Každej tě vyfuckuje *1* a s radostí.
  • Stačí se podívat o pár příspěvků níže. Cituji(blixa@tiscali.cz (muž s cigaretou)):"Reklamy ve videich ted pres vikend testujeme po technicky strance.. V pondeli/utery se zase vypnou a do budoucna budou jen spis vyjimecne."
  • blixa
    Reklamy ve videich ted pres vikend testujeme po technicky strance.. V pondeli/utery se zase vypnou a do budoucna budou jen spis vyjimecne.
  • Cosi
    Vim, že byl ohlášený film ale, zase nechtěl jsem vědět čem bude.

    Edit: Jinak, než začnete zase rejpat. Věta: "obsahově se bude zabývat závěrečnou kapitolou života Ezia Auditora da Firenze." Neznamená že přežije Revelations, může se třeba odehrávat před finále Revelations.
  • treba na prak, v jedny adventure jsem ho delal z damskych kalhotek :)
  • vzdyt ty reklamy jsou lepsi nez hra, skoda ze nezakrejou uplne tu hru na pozadi
  • Nevite jestli podprsenka Ahh Bra ma nejake pouziti i pro muze? :D
  • Udělejte si něco s těma reklamama. Chápu, že musíte z něčeho žít, ale abych zavíral reklamu 3x během minuty, to už je fakt moc - to už můžu rovnou sedět a místo na video čumět kdy mi zase ta sviňa vyskočí. Systém kdy vyskočí na začátku, já si jí zavřu a je hotovo je aspoň snesitelný, ale tohle je fakt moc - akorát tím každého nase... *10*
  • Prej gay :D to možná leonard byl ale ezio pprrrr má dost práce s templáři a ty ho tahle ještě urážíš ??? :D :D
  • MidnighT91
    Homofobe, vadilo by ti hodně hrát za homosexuální postavičku ? není náhodou jedna z prvních misí vlézt do okna svojí holce a tam ji mačkáním správných kláves svléct ? Pleteš si Ezia a Leonarda...
  • Hairy_Ass
    Renesanční Itálie je směšná? *8*
  • Ezio je gay, jednička byla nejlepší... nejlepší atmosféra a hratelnost... pokračování už jsou víceméně trapný :( a to prostředí ve kterém se odehravají je směšný a nemam ho rád...
  • Já mám též raději Ezia, ale o tom jsem v příspěvku vůbec nemluvil...Zřejmě jsi mě špatně pochopil ;)
  • Pro mne byl přitažlivější Altair a atmosféra zaprášeného blízkého východu. Spolu s jemným nádechem tajemna (ještě žádná otevřeně Dan Brownovská kontroverze) a jasným důrazem na tichou práci to tvořilo velice příjemný zážitek.
  • Je to pravda, ale Ezia mam mnohem radsi, nez Altaira (predne si s nim clovek toho vic prozil :) a k Eziovi to tak nejak sedi, cely ten posun hry vice k akcni adventure, je to takove vypravnejsi.
  • Aha, tak to se nedivím že se ti to nelíbí...ale nemám jak pomoci, snad jenom že používám Mozillu (bez doplňků).
  • Me se ted zobrazovala nekolikrat (vic nez dvakrat), co jsem ji odklikaval, abych si mohl precist titulky. Az asi od pulky videa se uz nezobrazovala.
  • Hairy_Ass
    Vždyť tady nedávno byl trailer na ten animák, co o něm mluvili v tomhle rozhovoru, takže se to ví už delší dobu, že Ezio tenhle díl přežije. *3*
  • Kristova prdeel!!!!!! *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit