Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A v čem je ten v unity stejný jak ten starý jiné pohyby postav slízání ze střech nenaskryptované zabíjení nová fyzika všechno kompletně nove postava se může krčit a vím že je to nový engine ubisoft ho dá do jedné hopsačky na ps4 která ještě nevyšla jsou jen obrázky.
  • jestli vytvořili pro Unity komplet nový engine, tak si museli dát sakra práci aby vypadal co nejvíc jako ten starý *1*
  • taky vytvořili to si neviděl AC Unity?
  • Ano. Musím souhlasit, že větší obtížnost soubojů by se mi taky líbila, ale hodnotit jen podle toho celou sérii jako jednoduchou, v tomto smyslu primitivní, je nadsazené.
    Pro mě tahle série vždy byla a je interaktivním příběhem.
  • Pořád dokola Assassin... Až vytvoří kompletně nový engine a nebudou stále jen vylepšovat ten starý, tak je pomalu jedno, jestli hrajete druhý, nebo poslední díly série. :/
  • Už jste se s Hegelem usmířili?
    http://existentialcomics.com/comic/40
  • Hlavně a primárně svou jednoduchostí. Třeba tím, že tam nejde umřit a že klikáš jedno tlačítko a mrtvoly se jen kupí. Casual dostal nový název a to Assasin's Creed. Doufám, že ti nevadí, že jsem odpověděl za něho.
  • To je škoda.
  • DeDy
    Tento rok jsem dal Jebáku šanci a koupil si dvě hry. M&M Legacy u mě naprosto propadl. Black Flag právě hraji a musím uznat, že je to dobrá hra, která mě baví. Ovšem těch drobných hovadinek a zjednodušení je tam mraky a to je škoda. Chápu, že pro běžného hráče je tento game design vyhovující. Pro mě je to jasný důkaz, že AAA produkci musím hodně pečlivě vybírat.
    Naprosto souhlasím s Petrem, že pistole v AC ničí soubojový systém. Hra je díky nim hrozně jednoduchá. Šavle vytahuji jen, když jsou nepřátele ke mě zády nebo na dorážečku.
    Kdyby existovala pirátská hra, která se více zaměřuje na život piráta, tak ji beru všemi deseti. Buďme tedy rádi, že existuje aspoň ACIV.
  • Až mi tady navrhneš jinou hru se slušnou grafikou, která je z podobného období a jsou v ní stejně zdařile (a pro mě i zábavně) udělané námořní souboje z pohledu třetí osoby, tak pak možná někdy v budoucnu bych s tebou mohl souhlasit.
  • Jak lze soudit s obecných pousunů mistra keyzyho, tak asi mu tam lítá málo údů a celkově se nemůže vzrušit nad fyzikální anatomií.
  • Čím je pro tebe AC jednoduchý ?
  • Podľa mňa preto lebo to prezentujú ako čisto old gen titul len na old gen konzoly, čím sa prakticky jebú kladivom do hlavy
  • Já v současný době Elite: Dangerous, před měsícem jsem dojel Black Flag. Hry si vybírám podle toho jak mě baví, zábava není exaktně měřitelná pomocí hloubky mechanik, či počtu změn v jednotlivých dílech. A ano jsem prostý konzument, hry neprodukuji, ani na ně nejsem expertem, ale aspoň základně rozumím trhu a nemám o něm naivní představy. *3*
  • Keyz
    Bohužel ano.

    Jednoduché věci na sebe nabalí masu jednoduchých lidí. Jak je známo, většina populace nejsou zrovna odborníci...Pak logicky kupují hlavně to, na co je velká reklama, protože se z vlastního úsilí nezajímají o hry apod. To lze pochopit. Stojí to čas a ne každý se chce zajímat o do hloubky o to co používá... Kolik lidí co používá počítač ví něco více krom toho jak to zapnout a vypnout?

    Baví to prosté konzumenty. Stejně jako trapné velké filmy jsou dělány tak, aby nikoho neurazily a mohl to ideálně vidět i kojenec a pochopit o co vlastně jde. *3*
    - Tohle nepíšu jako něco špatného. Prostě to to jak je, jen je blbé když to tvůrci vydávají za něco extra apod. a dává se tomu stejně vřelé hodnocení jako něčemu propracovanějšímu. Jo, kdyby napsali slušně, že to je pro tupce tak to je OK. Ale ty kecy okolo jsou vtipné.
    A pak to navíc odborník co to hodnotí vychválí za 1% historicky věrohodných informací *15*
  • super, pirateni a plachteni me bavilo a doufal jsem v nejaky dalsi kousek. klidne i bez assaku a tepliru -:)
  • Paul_cz
    On by bohatě stačil i jeden díl dvouročně, nebo tříročně. I jedna hra na rok je moc.
    Rogue vynechám, ale Unity se změnama v designu (který série potřebovala jako sůl) vypadá nadějně.
  • Tak to nebylo myšleno v negativním slova smyslu :)
  • Odpovím za sebe: Ano, zatím baví. S touhle sérií jsem začal asi dva měsíce před vydáním Revelations, ptže předtím jsem na to prostě neměl stroj. S chutí jsem dojel první 3 díly a měl jsem dost. Revelations jsem tak hrál v době vydání 3 atd. Prostě jsem o díl pozadu a v době vydání Unity budu hrát Black Flag.

    A to je pro mě tak akorát, jeden assassin ročně a jsem nasycen. Navíc pro tuhle sérii tu není ani pořádná konkurence a kvalitu to zatím má. Takže baví.
  • Ano mě a miliony dalších lidí *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit