Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s velikostí lodi souhlasím bezezbytku. sice chápu, že mezi všemi těmi útesy by se špatně manévrovalo, ale když to dokážou válečné galeony protivníků, tak si myslím, že já bych to zvládl taky
  • Ano, je ve hře loď, je ve hře vše jak v Black Flag, jen jiný příběh, jiný hrdina, jiné prostředí. Mimochodem - nevím sice proč, ale loď je mnohem ošklivější než v black flag - to je prosím můj subjektivní názor!!! Ale chybí mí ta vyvýšená záď a takové ty klasičtější tvary lodi, a tak nějak mě irituje, že teoreticky lze zajmout mnohem větší loď než je Morrigan, nicméně hráč má svou vlastní loď jen a pouze Morrigan a ty lepší si prostě hodí do flotily - což je stupidní. Nemám sice zdaleka všechno dohráno, ale už kolem 26% hry (a to zobu tak 60% vedlejšího obsahu, možná ani ne) jsem měl víc jak 80% všech upgradů lodi a krom craftu i hrdiny, takže prostě víc nevyroste. Posádka mi permanentně běhá přes děla a za jízdy se prostě teleportuje z místa na místo, nebo celou dobu koukáte na NPC, které skáče nahoru a dolů na jednom dělu.....časem je to hodně otravné. Ale jinak mi přijde, že sice změnili některé aspekty ovládání, ale mnohé k lepšímu, mnohem méně se zasekávám (s postavou) a pohyb je oproti black flag s hlavním hrdinou plynulejší. V Unity je samozřejmě lepší, ale zase ta mě díky mikrotransakcím moc nebere
  • Chtěl bych baseballku a toho chuje, kterého napadlo dát do AC piráty.
  • Morraw
    V článku je odkaz na recenzi pro konzole, kde se můžeš dočíst všechno potřebné o obsahu hry.
  • z článku jsem pochopil, že autor hru zapnul a v options si vyzkoušel ruzna nastavení, hrál ji ale? je to jako black flag? máte zase lod? nebo ne? nějake další schopnosti? nebo je to jakoby další kampan anebo jako v black flag prostě další mapa? hihi v dnešní době asi bude jednodušší místo čtení recenze podivat se na youtube..jak hra vypada *3* *3* *3*
  • Hra je to povedená. Vše je sice prakticky stejné jako v "Black Fag", ale příběh je zajímavější a hratelnost zábavnější. Shay je po dlouhé době postava, u které mám pocit, že jedná z nějakého účelu. A vizuálně to maximální detaily a nastavení vypadá pořad moc pěkně. Unity si vypadalo úžasně, ale technické problémy to tak srážely dolů, že mi bylo prakticky už jedno jak to vypadá.
  • Troll_lesni
    Hra nelíbit. Moc Assasin už udělat. Točit se to dokola. Jiná hra udělat. Troll šťastny.
  • to nevim no, tys taky mohl napsat jednu vetu o tom ze si copy paste cloveka :D
  • Xcomik
    Jakožto člověk kterého z celé série bavil jen Black Flag jsem doufal v to že i Rogue bude jedna z těch záležitostí která mě bude brát rovněž a nemílil jsem se. Přijde mi ale divné že v recenzích na konzole se psalo jak je hra krátka (má jen prý 6 kapitol namísto 12 jako AC4) což je pravda jenže pokud jdete čistě příběh u AC4 tak jste na konci příběhu i za méně než těch daných 10 hodin. Na vedlejší obsah je Rogue více obsáhlý a zajímavější a po stránce PC optimalizace je to chvála měl jsem ale strach protože PC port dělali ti samí co dělali na Unity, Black Flag, FC4 a WatchDogs tedy chlapci z Kyjeva. No asi se ukázalo že Ubisoft posílá na PC port hry pár týdnů před vydáním protože jak si asi vysvětlit že za 4 měsíce co hru portovali ji dokázali takto dobře optimalizovat.

    Závěrem ikdyž je hra plná tuny assetů z předchozích dílů, či DLC jako Freedom Cry nebo Liberation a jen pár věcí přišlo nových tak i přesto mi hra přijde lepší a zajímavější než můj do nedávna oblíbený AC4. Jsem klidně pro at ještě vydaj nějaký díl v tomto provedení jen by fakt konečně do hry mohli přidat nějaký možnosti na konstrkci vlastní lodi taky bych se rád plavil s pořádnou obrovskou lodí a né pomalu s velrybářským člunem kdo ví třeba příště. Za mě 8.5/10
  • jakubc
    Na rozdíl od 16:10 čím dál víc. :-)
  • Nechápu proč je recenze takhle dlouhá, když přitom stačilo v jedný větě napsat, že je to jen copy&paste předešlých dílů, akorát s tím rozdílem, že tady se nehraje za assassina, ale templáře.
  • Kto Polak ? *15*
  • misho8723
    Tak hra ide oveľa lepšie ako AC3, čiže v tomto prípade ide aspoň o dobre vykonanú prácu na rozdiel od trojky
  • 16:10 je nejlepší pracovní formát a slyším prvně, že se nevyrabí Dyť např. jediný 5K monitor, ten co má Apple u iMacu je v 16:10.
  • Hmm, přeci jenom čtu nebo nečtu, stojím i na klavesnici pomocí pc verzí a to pan Olejník také, poté a pak.
  • Komentář informativnější než samotná recenze.
  • bezproblemovy beh nie je zasluha kvalitnej optimalizacie, ale faktu, ze hra vysla na 7 rokov stare konzole s hardwerom o niekolko tried pozadu
  • dik, takéto info som síce nemal na mysli, ale pobavilo *1*
  • Český jazyk neboli čeština je západoslovanský jazyk, nejbližší slovenštině, poté polštině a lužické srbštině. Patří mezi slovanské jazyky, do rodiny jazyků indoevropských. Čeština se vyvinula ze západních nářečí praslovanštiny na konci 10. století. Česky psaná literatura se objevuje od 14. století. První písemné památky jsou však již z 12. století. (zdroj: Wikipedia)
  • Myslim ze recenzia je fajn a vitam hlbsi rozbor HW narokov vratane porovnavacich obrazkov. Koniec koncov vacsinu ostatneho o AC serii uz aj tak kazdy zna. Nicmene kritizovat nepodporu 16:10 primarne konzolovej hry stavanej pre TV`s a navyse v roku 2015 ked sa uz dlhsiu dobu take monitory takmer ani nevyrabaju je dost od veci :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit