Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten trailer dali robiť komu? To je riadny otras. Navyše ten námet je strašná blbosť. Toto už nemá s Assassin's Creed nič spoločné.
    • twicer

      Věže a otazníčky tam budou na tuty, takže smůla. má.

    • Líbí se mi, jak se "to nemá s Assassins Creed nic společného" argument objevuje už přes osm let od dob třetího dílu. Člověk by čekal, že si na to lidi za tu dobu zvyknou.

    • Velice sofistikovaná kritika. Nejpůvabnější na tom je, že se pořád někdo pozastavuje nad tím, že využívají značku AC. 

  • jindra.veliky

    Radši bych hrál za Anglány a ty Seveřany vyprášil

    • Veskoslav

      Jaké Anglány? Vždy´t to byli Němci, co tam přitáhli po pádu Západořímské říše😀 Navíc sami Angličané nebo spíše kmeny obývající území dnešní Velké Británie se vesele mezi sebou mlátili. A legenda o Artušovi je právě proti saským dobyvatelům, tak nevím, za jaké Anglány by si chtěl hrát. Za ty, co už leží pod drnem, za německé Anglány nebo za normánské Anglány?

      • tak mohl by hrat za Skoty ;]

  • Veskoslav

    Slyšel jsem, že vikingský rap s příměsí severské mytologie stojí za to:)

  • Chci středověce rape-ovat! To je pravá evoluce!

  • Hidden

    Chytry nadpis! ;)

    V zasade v odhaleni noveho AC neni nic, co by clovek necekal - drzi se zajeteho s mensimi upravami a vylepsenimi. Spravu/rozsirovani vlastni osady vitam, souboje v urazeni by ve finale tez mohly byt zabavna kratochvile, jen to pestrobarevne vizualni zpracovani mi zrovna moc nesedi. V Recku to bylo fajn, ale pro tohle tema bych uvital uz v zakladu neco utlumenejsiho, syrovejsiho, aniz by to clovek musel resit pomoci nejakeho dodatecneho postprocessu. Ale opet by to mohl byt zabavny dil serie, byt ne zrovna prelomovy.

    • Jakože proto, že se to odehrává na ostrovech, tak tam nemá svítit slunce?

      • Hidden

        Nic takoveho jsem nerekl. 

        Utlumenejsim a syrovejsim myslim mensi plosnou saturaci a trochu jinou celkovou barevnou stylizaci, rekneme vice jako treba Kralovstvi nebeske ci podobne historicke/"historicke" filmy a mene jako pohadky od Disney. Potazmo, jako byly i rane dily serie. ;)

        • Království nebeské, odehrávající se v poušti? Tam opravdu není velká paleta barev na výběr. Chápu, jak to myslíš, ale AC není noirová detektivka. Za mě je naopak v pořádku, že jdou proti stereotypům, kdy jsou tyto období vyobrazeny jen v šedých barvách.

          • Hidden

            Tak nebylo cele jen v pousti a bylo uvedeno jen jako priklad z mnoha, ale myslim, ze se chapeme. :)

            Samozrejme, kazdy ma jiny vkus a kazdemu vyhovuje k danemu tematu neco jineho. Jak jsem zminoval, neni to nic, co by se nedalo vyresit nejakym dodatecnym postprocesem, ale me (subjektivne) by se libilo to mit tak uz v zakladu i treba jako volbu, aby se s tim clovek nemusel crcat pres ReShade a podobne.

  • Murlock

    A to rapovani bude exkluzivně jenom pro mužské charactery, anebo si i jako virtuální ženská přijdu na svý?

    • Derp_1337

      Myslím, že už jsme si dávno ujasnili, že současný mainstream totálně "prdí" na historickou přesnost. Takže ano, ženy budou rovnocené jako muži.

  • Nu, Dr. Hübnerová bude mít jistě radost. 🙂

  • dworkin

    Hmm. Tak to tam najdeme i Patejla.

    • CRYPT

      Jestli narazis na Mistra Kulhanka tak mas bod ode mne :D

      • dworkin

        Na koho jinýho? :)

        S bitevní kombinézou a s pé-es po boku by to teprve byl ten správnej Assassin's Creed. 😎

  • Effect

    "Rozpracované mechaniky"? Aniž bych chtěl hejtovat, tak myslím, že se autorka sekla a chtěla napsat "propracované". Vzhledem ale k tomu, že jde o Ubisoft, bude nakonec slovo "rozpracované" odpovídat :DDDD Jinak vizuálně to opět vypadá nádherně, opět mě zaujali a těším se na gameplay video, abych byl nakonec za několik let, až si to zahraju, opět zklamán, jako to s touto sérií mám už řadu let. Ach, jak to ten Ubisoft dělá...vždycky tak promarnit úžasný potenciál rychlokvaškou.

    EDIT: Tak už je to opraveno. Snad se slečna nezlobí, jde o rýpnutí do Ubisoftu, ne do ní, každý se splete.

  • walltar

    Rapovat? Tak vikingskej rap jsem ještě neslyšel... Doufám, že si berou inspiraci ze starýho rapu a ne z toho co se za to dneska vydává.


    A jako musím říct, že mě to fakt překvapilo... čekal bych že jako viking budu spíš rapovat než rapovat. 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit