Přejít na výpis diskuzí

Asura's Wrath - recenze

8.3.2012 20:18
Aleš Smutný 18 příspěvků

Asura je vzteklý chlapík. Vlastně, říct, že je vzteklý, je tak trochu podcenění jeho stavu. Berserkové by se vedle něj dali označit za filosofující flegmatiky, Kratos je jen špatně naladěný kulturista a kdyby ve hře mohl řídit auto, pojem „road rage“ by dostal nový význam. Nicméně, je fakt, že Asura...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol, hned jak sem uviděl tag ANIME, musel sem na něj kliknout... a bohužel Asura je jediná hra v něm *16* *1*
  • Tohle tutově kupuju. 6havej kandidát na hru roku.
  • Nemám doma konzole, ale naštěstí mám Youtube a IGN walkthrough kanály a řeknu vám to takhle. Já jsem už pár anime viděl a to včetně dlouhých výpravných epických kousků. Asura mezi ně patří. Někdo prostě vytvořil hru, která je víc anime, než hrou jako takovou a klikání je tam vážně jenom do počtu. Předěly, zakončení, upoutávky na další díl a dokonce i doplnění celkového děje skrze mini komixy (jako u anime vycházejícího z mangy, kde se bez zdroje stejně nikdy nedozvíte celý příběh) ... tohle tu zkrátka ještě nebylo a je otázka, jak to vůbec hodnotit. Nebylo by lepší to nechat spíš kolegům recenzentům z filmové branže? Každopádně kdo netrpí předsudky vůči japonské tvorbě, ten tohle musí opravdu vidět minimálně na tom Youtube... Jo a připravte si vlekou mísu popcornu *5*
  • SkillJam
    Dneska jsem zkoušel demo na Xboxu a musím říct, že mě to mile překvapilo. A to nejsem žádný milovník anime, nebo východní kultury. Každopádně všechno působilo tak epicky, radost pohledět, takže teď určitě uvažuji nad koupí *2*
  • Trol.diskuzni
    Tak sedmičku může takovéhle ptákovině narvat jenom Smutný, tak trochu známá firma v tomhle ohledu...

http://jyxo.info/uploads/99/99f3fa18f94c39d93d5e69c2442352ed677aaac1.jpg

(Ringwraith promine, nemám nic proti asijským hrám všeobecně)
  • jnsCZ
    To vypadá na větší úchylárnu než byla Bayonetta *14*
    • Odulin
      Něco podobnýho sem si taky říkal a proto už milého Asuru sháním:).
  • Dokonala hra pro opravdove hrace od cisteho japonska nezsazeneho multikulturalismem .
    Neni to zadna hra ktera je schovana za hranici lidskeho citeni, plaste ktere na nas siji jina studia vedena "velkyma nosama " .
    Urcite hra ktera si zaslouzi vase penize a vase penize pomuzou japonsku celit globalni tsunami ktera uz citelne zasahla Evropu. Jeto bomba hra .
    Asura ktery se nasira z prilivu cokobolaku a kebabu ,Asura ktery chce zachovat japonsko tim mistem ktere bylo po cela staleti a toje krasna zeme.
  • Jak moc je hra obtížná? Na bojovky zrovna nejsem, ale tahle vypadá díky příběhu zajímavě. Zvládne ji na easy i nemehlo ?
    • ales.smutny
      Určitě, právě, že je koncipoaná tak, aby moc nekladla zbytečné překážky při vnímání příběhu, takže na easy by to mělo jít fakt bez problémů.
  • ELFMAN!!!!!! Zasvěcenci ví očem to mluvím :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit