Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol, hned jak sem uviděl tag ANIME, musel sem na něj kliknout... a bohužel Asura je jediná hra v něm *16* *1*
  • Tohle tutově kupuju. 6havej kandidát na hru roku.
  • Nemám doma konzole, ale naštěstí mám Youtube a IGN walkthrough kanály a řeknu vám to takhle. Já jsem už pár anime viděl a to včetně dlouhých výpravných epických kousků. Asura mezi ně patří. Někdo prostě vytvořil hru, která je víc anime, než hrou jako takovou a klikání je tam vážně jenom do počtu. Předěly, zakončení, upoutávky na další díl a dokonce i doplnění celkového děje skrze mini komixy (jako u anime vycházejícího z mangy, kde se bez zdroje stejně nikdy nedozvíte celý příběh) ... tohle tu zkrátka ještě nebylo a je otázka, jak to vůbec hodnotit. Nebylo by lepší to nechat spíš kolegům recenzentům z filmové branže? Každopádně kdo netrpí předsudky vůči japonské tvorbě, ten tohle musí opravdu vidět minimálně na tom Youtube... Jo a připravte si vlekou mísu popcornu *5*
  • SkillJam
    Dneska jsem zkoušel demo na Xboxu a musím říct, že mě to mile překvapilo. A to nejsem žádný milovník anime, nebo východní kultury. Každopádně všechno působilo tak epicky, radost pohledět, takže teď určitě uvažuji nad koupí *2*
  • Odulin
    Něco podobnýho sem si taky říkal a proto už milého Asuru sháním:).
  • Trol.diskuzni
    Tak sedmičku může takovéhle ptákovině narvat jenom Smutný, tak trochu známá firma v tomhle ohledu...

    http://jyxo.info/uploads/99/99f3fa18f94c39d93d5e69c2442352ed677aaac1.jpg

    (Ringwraith promine, nemám nic proti asijským hrám všeobecně)
  • ales.smutny
    Určitě, právě, že je koncipoaná tak, aby moc nekladla zbytečné překážky při vnímání příběhu, takže na easy by to mělo jít fakt bez problémů.
  • jnsCZ
    To vypadá na větší úchylárnu než byla Bayonetta *14*
  • Dokonala hra pro opravdove hrace od cisteho japonska nezsazeneho multikulturalismem .
    Neni to zadna hra ktera je schovana za hranici lidskeho citeni, plaste ktere na nas siji jina studia vedena "velkyma nosama " .
    Urcite hra ktera si zaslouzi vase penize a vase penize pomuzou japonsku celit globalni tsunami ktera uz citelne zasahla Evropu. Jeto bomba hra .
    Asura ktery se nasira z prilivu cokobolaku a kebabu ,Asura ktery chce zachovat japonsko tim mistem ktere bylo po cela staleti a toje krasna zeme.
  • Jak moc je hra obtížná? Na bojovky zrovna nejsem, ale tahle vypadá díky příběhu zajímavě. Zvládne ji na easy i nemehlo ?
  • ELFMAN!!!!!! Zasvěcenci ví očem to mluvím :-)
  • copak capcom:) jen skoda ze si to nezahraju. takovyhle hry mam rad.
  • Takhle by ti to řekl Hallenbeck "Drž hubu nebo ti strčím deštník do pr*ele a pak ho rozevřu"
  • Capcom má nejdrsnější hrdiny. Ti davají na p*del i superhrdinum z Marvelu. Viz Ultimate Marvel vs Capcom 3.
  • Ringwraith
    Pro mě velmi zajímavá hra.
    No a díky jejimu pojetí nebude problém si skouknout Let's Play a užít si ji.
  • ať už jde o bývalé generály, nyní bohy nebo různá obrovitá zvaná Gohma

    Obrovitá co?
  • Za dvanáct tisíc let se vyhrabe s říše mrtvých

    A máme tu zase pravopis...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit