Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    "Výkonem se dá přirovnat ke středně vybavenému PC, na kterém si zahrajete kupříkladu Minecraft nebo Terraria."
    tak tohle jsou dnes středně vybavené PC? vždyť Minecraft a Terrarii utáhnou 10 let staré počítače... obzvlášť Terraria je ukázka nejméně náročné věci, co jde.
  • Rozhodně vzhledově je to nejhezčí konzole v 21 století co byla vyrobena. (Dřevěná verze.)
  • Stredne výkonné PC to asi nebude...
    • Středně výkonné PC to bylo v době, kdy to designovali.
  • Grafika 750ti je považována za nižší střední třídu, na které rozjedu Titanfall 2 v 1080/60fps a to je ani ne rok stará AAA hra, tak jaký pak Minecraft nebo Terrarii? Stejný blud píšou na Bonuswebu, takže se autoři buď domluvili, nebo jen kopíruje od druhého a druhý zahraniční zprávu. LOL
    • Moje zkusenost je, ze na linuxu vetsina her beha hur nez pod windows, pze debilni ovladace.
  • Paulcz
    To jsou zase kecy, převzatý článek doplněný bludy. Pokud na něčem sotva běží Minecraft a Terraria tak to je úplný low-end a ne střední třída :)
  • Mart9
    Podle nadpisu mě hned napadlo, že by to byla hodně zbytečná koupě.
    • Yup, ten nadpis je trochu bulvarni, kdyz se pak v clanku pise 250- 300 USD s maximalni hranici na cene non-pro PS4...
  • Takže HTPC s linuxem a retro design s patinou nostalgie. Já myslím, že výrobce všech těchto mašinek si neuvědomují, že dneska chce mít provázanost hardwaru se softwarem (vlastní profil, sdílené žebříčky atd) . Moje rada, můj názor, nekupujte to, vyberte si komponenty a pokud nechcete, nechte si sestavu zdarma sestavit v nejakem eshopu a potisk Ataribox Vam udelaji v kazde tiskarne.
  • Já sám jsem začínal na Atari 800xl, takže nostalgie tam je. Ale za cenu xboxu one a PS4 s o dost horším HW nevím no. Streamovat můžu i na PC a PSku, brouzdat na netu můžu na všech zařízeních, který mám doma. AAA nepočítají. Takže na Boulderdash ok, ale to si můžu zahrát i na mobilu. K čemu to teda bude dobrý (za ty prachy)?? Podle mě už to je teďka předurčený k tomu, že se to prostě prodávat tolik nebude. Pár geeků, starších hračů, ok. Škoda.
    • Jsem na tom úplně stejně. Jakožto člověk, co nadšeně na svém XLku kostil sinclairisty a commodoristy v textovce "Ataristův protiútok" a "Pomsta šíleného ataristy" je tenhle revival pro mě spíš wtf. Říkám si kdo je cílovka. Trošku mi to smrdí, jako mi srděla Oujééééééé a bojím se, že to i tak skončí. Ani vedlejší konzole s echm uchm chrchly "kloudnými" hrami, ani jako aspoň trošku výkonný Linux box. Za cenu jedné z nejvýkonnějších konzolí. Ale ono to bylo trošku nabíledni, protože nová konzole na trhu už může nabídnout jen totální outsiderství nebo nic, protože zbytek pokryjou stávající konzole.

      Ale na prezentacích ty rendery vypadaj moc hezky, to jo! A doufám, že v logu Atari pojede v DMA duha! :D
  • nemam rad kaufland
  • Jak se to lisi od barebone pc, treba od brixu?
    • v zásade nijak, obojí je stejná zbytečnost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit