Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by OUYA 2.0?
  • Jak se to lisi od barebone pc, treba od brixu?
    • v zásade nijak, obojí je stejná zbytečnost
  • Já sám jsem začínal na Atari 800xl, takže nostalgie tam je. Ale za cenu xboxu one a PS4 s o dost horším HW nevím no. Streamovat můžu i na PC a PSku, brouzdat na netu můžu na všech zařízeních, který mám doma. AAA nepočítají. Takže na Boulderdash ok, ale to si můžu zahrát i na mobilu. K čemu to teda bude dobrý (za ty prachy)?? Podle mě už to je teďka předurčený k tomu, že se to prostě prodávat tolik nebude. Pár geeků, starších hračů, ok. Škoda.
    • Jsem na tom úplně stejně. Jakožto člověk, co nadšeně na svém XLku kostil sinclairisty a commodoristy v textovce "Ataristův protiútok" a "Pomsta šíleného ataristy" je tenhle revival pro mě spíš wtf. Říkám si kdo je cílovka. Trošku mi to smrdí, jako mi srděla Oujééééééé a bojím se, že to i tak skončí. Ani vedlejší konzole s echm uchm chrchly "kloudnými" hrami, ani jako aspoň trošku výkonný Linux box. Za cenu jedné z nejvýkonnějších konzolí. Ale ono to bylo trošku nabíledni, protože nová konzole na trhu už může nabídnout jen totální outsiderství nebo nic, protože zbytek pokryjou stávající konzole.

      Ale na prezentacích ty rendery vypadaj moc hezky, to jo! A doufám, že v logu Atari pojede v DMA duha! :D
  • Pekne ako doplnok do obyvacky ale kedze ide o CGI realita bude papundeklova krabica takze nemajme velke nadeje.
  • Grafika 750ti je považována za nižší střední třídu, na které rozjedu Titanfall 2 v 1080/60fps a to je ani ne rok stará AAA hra, tak jaký pak Minecraft nebo Terrarii? Stejný blud píšou na Bonuswebu, takže se autoři buď domluvili, nebo jen kopíruje od druhého a druhý zahraniční zprávu. LOL
    • Moje zkusenost je, ze na linuxu vetsina her beha hur nez pod windows, pze debilni ovladace.
  • Aha jak to nemá nápis Nintendo , tak je to automaticky odsouzeno k záhubě ? No předně tam slibují otevřený linuxový klon a mluví o středně výkonném HW ( Terarii a Minecraft si vycucal z prstu místní pisálek ) Což je imho stále víc muziky, než kolik nabídne (S)NESmini .(300USD vs 80USD či 3500Kč dle aktuální ceny v ČR.. ) A kdo ví na jaké publikum Atari míří , ví také , že různé použitelné Androidové boxy v čele s Nvidia Shield se s cenou pohybují až do 5000Kč a to neslibují otevřenost systému a PC architekturu . Jednoznačně SW emulace Atari je věcí , která jde mimo můj zájem a o 2600 si dnes neopřu ani kolo . Ovšem pokud se v boxu objeví variace na APU Raven Ridge .... myslím že i ten Linux na překážku nebude .
  • ucho
    "Výkonem se dá přirovnat ke středně vybavenému PC, na kterém si zahrajete kupříkladu Minecraft nebo Terraria."
    tak tohle jsou dnes středně vybavené PC? vždyť Minecraft a Terrarii utáhnou 10 let staré počítače... obzvlášť Terraria je ukázka nejméně náročné věci, co jde.
  • takže takovej steam machine nebo jak se jmenuje? tzn. klasické PC na linuxu v hezkém obalu? :D
    • Ruku na srdce, ten stejný popis dnes platí i pro Playstation a XBox (pouze tady jsou místo Linuxu použita zmutovaná Windows)
      • jj, ps4 os je naka mutace freebsd
  • Designerská stylovka. Bral bych to třeba i jako nabytkový doplněk do obýváku...klidně i vykuchané.
  • bukrr
    Na co to tedy přesně bude?
    • ...na h0wn0 - presne na to. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit