Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden znamy slovensky youtuber ted dostal nove herni PC Lenovo (uz poskladane) a stalo to kolem 1400 €. Coz je hodne a chapu ze ne kazdy si to muze dovolit, ale zas je to top. Neco slabsiho bude stat min ale podle mne je to dobra cena.
    • WTF? Proc to sem pises a co tim chces (a komu) rict? Nechapu.
      • Abyjste meli prehled co kolik stojí, a kolik stojí kvalita. Logicky za výrobek za zlomek ceny dostanete jen zlomek kvality. Dál to nebudu rozebírat i když bych mohl mluvit o tuneloidních hrách bežících na 30 fps v low grafice na jistých platformách.
  • Stredne výkonné PC to asi nebude...
    • Středně výkonné PC to bylo v době, kdy to designovali.
  • Lukyz
    Krabička sice pěkná, ale krom toho mi všechno ostatní a víc pokryje Raspberry Pi, který mě vyšlo na pár korun. *1*
    • tjn, emulovat atari dneska zvladnou snad uz i hodinky...
  • spatne zpravy pro maminku. narodi se mrtve detatko.
  • Paulcz
    To jsou zase kecy, převzatý článek doplněný bludy. Pokud na něčem sotva běží Minecraft a Terraria tak to je úplný low-end a ne střední třída :)
  • Takže HTPC s linuxem a retro design s patinou nostalgie. Já myslím, že výrobce všech těchto mašinek si neuvědomují, že dneska chce mít provázanost hardwaru se softwarem (vlastní profil, sdílené žebříčky atd) . Moje rada, můj názor, nekupujte to, vyberte si komponenty a pokud nechcete, nechte si sestavu zdarma sestavit v nejakem eshopu a potisk Ataribox Vam udelaji v kazde tiskarne.
  • nemam rad kaufland
  • Mart9
    Podle nadpisu mě hned napadlo, že by to byla hodně zbytečná koupě.
    • Yup, ten nadpis je trochu bulvarni, kdyz se pak v clanku pise 250- 300 USD s maximalni hranici na cene non-pro PS4...
  • To si muzu zrovna poridit to stredne vykonne PC za ty same penize a kdyz uz nebude stacit tak si vnitrek vymenim. Konzoli muzu akorat vyhodit.
    • Hlavně si na to můžeš nainstalovat co chceš.
  • Rozhodně vzhledově je to nejhezčí konzole v 21 století co byla vyrobena. (Dřevěná verze.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit