Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Fakt skvělý názvy: Daylight, Deadlight, Dying light
    • oktavius66
      Taky si to strašně pletu...
    • jindra.veliky
      a ja si jeste k tomu do nedavna pletl Daylight s Outlast *1*
    • Tak určitě: svědčí o neskonalé kreativitě herního průmyslu.
    • BoB.2
      Tet přej vyjde největší horor Twilight.
  • Pete.palis
    mně tam moc nesedí ten mobil s navigací, už jsem jen čekal, kdy přepne na Féjsbůk chat...kde jsou ty časy papírových map a nesrozumitelných čmáranic *16*
    • Horst_Fuchs
      Nejlepší byly stejnak ty Garretovy čórkařský nesrozumitelný čmáranice z prvních dvou Thiefů, moc se podle nich orientovat nedalo, ale mělo to styl. *5*
  • h0p3
    Proč knihu? Raději komiks!
    http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&seq=31
    • Málem jsem dostal infarkt. :D
      • Malleth
        Taky sem se asi "trochu" lek
        • já se regulérně pos*al
          • h0p3
            :D nejseš sám
  • Nejděsivější bylo, když na mě trailer vyrukoval s pojištěním od Allianz
  • Lightdead, Lightdeath, Light & Dead, Light ft. Dead, Light & Death, Light ft. Death, Lightdie, Lightdying, Light and Dying, Dielight, Dying Die, Dying Dead, Dying Death, Dying Dying, Die Die, Light Light... rychlo na petentovy urad !
    • Malleth
      jj, Dying Die zní jako klasika
  • Whoossain
    Pokud to bude aspoň tak dobrý, jako Outlast, tak proč ne. Počkat na setmění, zhasnout, nasadit sluchátka a hurá za duchy :-)
    • Pethulla
      ...nasadit oculus, obléct hnědé trencle, pro jistotu mít po ruce defibrilátor a hurá na to.
  • oktavius66
    Ale jo, vypadá to fajn a strašidelně. Mám rád takové hry. Outlast byl skvělej a tohle vypadá podobně. Rozhodně se těším. Co moc nechápu, tak nevím kde vzala ty mapy v mobilu ? To tam někde mají počítač USB v té staré nemocnici *15* ? Osobně bych více uvítal nějaké papírové plány nebo nějaké poznávací značky na zdech podle čeho bych se orientoval... Ale budiž, je to hra a tam je možné všechno !
  • bafací scény sou ok, jen nevím, esi přímo v týhle hře
  • Jack1947
    Jednoduche, mozna az primocare... jenze v tom by mohla prave byt sila tohohle dila. (nebo taky maler).
  • Možná stojí za zmínku, že za scénářem stojí Jessica Chobot (modří už vědí)
    • Šukézní prcina.
      • Bože, tohle není druhý facebook *7*
        • tak určitě, tohle je spíš druhý Xchat říznutý Alíkem
    • Proč, aby to odradilo ještě víc lidí?
      • No, hlavně proto, aby se měli kde projevit chytráci, co jsou přesvědčení, že když pěkná holka dělá něco jinýho, než stojí před kamerou, tak to musí být zákonitě propadák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit