Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to skvele, skoda ze jenom pro PS3. Asi jedina hra na VGA ktera me oslovila.

    By the way, zda se mi to nebo se v posledni dobe se zombie-survival horrorama roztrhl pytel?
    • to nevadi,ja zombie rad :-)
  • nebere si to servítky :)
  • ze real time ps3? LOL.
    je viac ako evidentne ze to je predrenderovane.
    oto iste tvrdili pred vydanim ps3 o traileroch na killzone a este jednu zavodnu hru ktoru uz si nevspomenm nazov. dalsie kecy :) kazdy kto neni uplne vytrety musi videt ze to je prerendered
    • render to je ale je to dost podobny uncharted 3 ktery vypada hodne moc dobre,nejspis to bude stejny engine takze grafika nebude horsi
      • o to nejde.
        ide o to ze oni nieco tvrdia co ocividne neni pravda. tak ako to nebola pravda v pripade killzone a motorstorm. vtedy som mal zas pravdu, konec koncov ako vzdy.
    • motorstorm*
  • Vypada to zajimave. A potvrdilo se, co jsem uz o Last of Us psal.
  • jbenj007
    studiu Nautghty Dog má velké skušenosti a fantazii a to nejen se serii Uncharted,ale i se staršími hrami co vivijeli....ale podstatné je to že každá hra kterou za svoji existenci vydali byla velmi výborná.....tak že stímhle překvapí určitě....
  • koukam na vsechny ty videa z VGA ale tohle me zvedlo ze sedacky.ukazka je hodne dobra,barevna paleta me pripomina uncharted a to je dobre protoze po graficky strance to bude super,pripada me ze snad jen naughty dog zvladne vyzdimat z ps3 opravdu maximum.doufam ze pujde o survival horor,uvidime.drzim palec
  • Shenkster
    Připomíná mi to film Já Legenda...
    • uzivatel1982
      Ja legenda byl dobrej film, tak prvních 45min:). Nicméně hra na tohle téma by mohla bejt fajn.
    • Já legenda je holywoodská srá..slátanina. Atmosférou mi to připomělo spíš 28 dní poté. Ale tematicky stejně zaměřený.
      • Shenkster
        Nějak si nemůžu vybavit kde v 28 Dní Poté bylo město zarostlý trávou :) Já legenda je dobrej film a určitě si hoši z Naughty Dog vzali inspiraci právě z toho.
  • Leonidasss
    Vypadá to hodně dobře, skoro se mi až nechce věřit, že to ještě PS3 zvládne.
    • Hairy_Ass
      No, je to jen render, takže...
      • Není to render, záběry jsou z ingame sekvencí (viz Uncharted 3).
        • Hairy_Ass
          A ty jsou asi co?
  • Přerenderováno a přehráno přímo z PS3, že je to ještě baví krmit lidi target rendery x-) Ale po Uncharted 3 se nedivím ničemu
  • Tož jsem prošel Internety a nepřekvapivě nejsem jediný, komu ta slečna připomíná Ellen Page. Jsem zvědav, zda s Naughty Dog opravdu spolupracovala nebo jde jen o "in your face" inspiraci.
    • taky sem to chtel napsat...je ji strasne podobna :)
    • Kvuli tomuhle sem mrknul do diskuse jestli to někoho nenapadlo a koukám že nejsem sám :)
      • Jeeee a já chtěl bejt taky za chytrýho, bohužel jsem byl očividně pomalej :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit