Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • reakce pro Adel

    V rozhovoru pro kotaku zmiňují diablo3 pořád a okecávají to tím, že to nebude takový problém jako u diabla atd no a myslím, že to jak online má diablo3 je novinka, protože která taková hra má všechny informace u sebe a člověk jen stahuje prostředí, kromě mmo
    • Assassins Creed 2 a Darkspore třeba
    • Třeba takový Darkspore od maxisu i když to je docela asi pro lidi neznámý.
      • ok, to si zrovna nepamatuju, jen betu jsem hrál
        • Ok, no vidíš a zrovna u toho bych skoro řek že se inspiroval Blizzar s Diablem 3 jelikož je to taky Diablovka a i jiný věci mi přídou jako převzatý odtamtud jako že z nepřátel padaj léčivý orby atd. atd.
          *1*
  • Prosím Vás, dajte už niekto tým nenažraným sviňiam v hernom priemysle po papuli poriadne....

    boháči žobrú na Kickstarteroch, žobrú vo F2P tituloch, zavádzajú Pay to Win systémy, znehodnocujú hry poctivo platiacim hráčom, keď dovolia Frantom v tepláckoch mať lepšie veci ako poctivý hráč, žobrú veľké mesačné poplatky za škaredé 10 ročné MMORPG, žobrú peniaze za lacné nehodnotné DLC, skiny, bullshity......vystrihávajú obsah z hotovej hry a zase žobrú....žobrú ročné poplatky za doplnkové online služby, predávajú nereálne hovadiny za skutočné peniaze, zavádzajú nezmyselné ochrany.....

    Toto si v žiadnom inom zábavnom priemysle k ľudom nedovolia, prečo? Lebo predaje im le ukazujú, aký sú múdri a hráči sprosté teľce, že to stále dokola akceptujú....
    • v žádnym jinym zábavním průmyslu si to nedovolujou? b*tch please...
    • Jako bych slysel vystrel z Aurory....
      • Vrook
        Kdyby mi z těch rudejch keců nebylo zle, tak bych se i zasmál. +1
  • Ale žádný červík nikde nehlodá. Hra není movitá věc, je to služba jako každá jiná. Nikdo vám neprodá práva na hru = programový kód atd. Prodá vám jenom právo hru hrát a dodá vám k tomu potřebná data (která ovšem nesmíte dále zneužívat, upravovat, distribuovat atd.). Pokud chcete službu využívat, je třeba se chovat podle pravidel stanovených ve smlouvě. Kdo ty pravidla poruší, službu využívat nemůže, bez nároku na vrácení peněz. Blizzard to má nepochybně právně dobře ošetřené, takže žádné žaloby nemají šanci.
    • Argumentace: "Já jsem si hru přece koupil" (nekoupil, koupil sis maximálně právo hru hrát), "takže si s ní můžu dělat co se mi zachce" (nemůžeš, porušovalo by to podmínky smlouvy), je naprosto zcestná. Pokud by Blizzard chtěl, mohl nabídnout SP verzi Diabla bez aukce a pouze s LAN MP (není už něco takového, nebo se to alespoň nechystá?) a možností cheatovat a hrát offline, jak se komu zachce.
      • To by ale Blizzardu tu online verzi skoro nikdo nekupoval :)
  • MidnighT91
    Hello, sir, you must be a fan of Diablo 3 online auction...
    Yes, hi. You should kill yourself...... What is that?
    I said you should kill yourself, what you do is unjustifiable, you know it’s unjustifiable, you don’t care. You are the definition of evil...... Kill yourself. Okay. We’re going to sell this mana ring for just $3795. How is that? I just read the Blizzard make their money on the people who using real money auction in Diablo 3.... Kill yourself. Alright, you shouldn’t say things like that, cause someone from Blizzard may up and do it, you would feel bad..... No, I wouldn’t.
    Yes, you would.
    No, because I really want you to kill yourself....... How about this, if a some guy from Blizzard goes home tonight and blows his brains out. You might be liable..... That’s a barbar super ultra armor worth $2.7 million. How does that sound? I don’t care what happens to me, i care about my friends playing Diablo 3, you morally empty corrupted maggot.

    Okay. I tell you stuff. I will bring the barbar super ultra armor down to $2939...... It doesn’t matter the price you put on anything. Your only chance to right the wrongs you’ve done and repay the peoples whose lives you have destroyed is to kill yourself...... You think that’s funny, calling someone and telling them to kill themselves, that’s not a joke.... I’m not joking..... Do it.
  • děkuji ti blizzshite, že jsi vytáhl zase s něčím novým, díky tobě už se inspirují další hry, díky tobě bude mít Simcity nonstop online
    • Pokud vím s nonstop online nepřišel první Blizz ale Ubisoft a možná ještě někdo předním a u Valve si taky nezahraješ svou singl hru pokud nemáš net a to jak se zdá nikomu nevadí zajmavý *1* .
      • Coze? Mas skusenosti so steamom? Mam ho 99% casu v offline mode, ked nekupujem alebo nestahujem hry. Jedinu hru, ktoru hram online je race07, ale ani tam nemusim prepinat do online modu. Staci len pripojit router k pc. Vynimkou su hry, ktore vyzaduju autorizaciu po instalacii, ale iba prvy krat (tak ako niektore krabicove). Ak by nejaka hra vyzadovala nonstop pripojenie pre single player, tak by to bolo skor vynimka.
        • Ok blbej příklad sem použil jelikož steam je vlastně zaměřený na singl hry jenže Diablo prezentovali rovnou jako Online onli a tak se ta hra prostě musí brát. (I když se to mě taky nelíbý jelikož asi kvůli tomu třeba nikdy na Diablo nebude ani čeština ¨, jelikož i ta by mohla bejt braná jako závadná Modifikace.)
          • GlaDOS
            Když už, tak onlY a nelíbÍ.
      • Cože? A Steam offline mode jako nic?
        • Kdyz sem to zkousel naposled, tak byl uplne nanic, protoze vubec nefungoval (ok, bylo to pred dvema lety asi :)
          • Já jsem s ním nikdy problém neměl. Můžes popsat v čem přesně to bylo úplně nanic?
            • Stačí si vygůglit Steam offline mode. Každou chvíli si steam řekne, že offline hru nespustí, že se musí připojit a nějaký blbý kecy. Funkčnost offline se možná časem zlepšuje (někdy kolem roku 2010 bylo v updatu clienta napsáno "offline mode finally working", to mě fakt dostalo, po 6ti letech propagování offline modu). Já už to raději ani nezkouším.
            • No nefungoval. Pokud jsi hral online a pak jsi treba nemel net (vypadlo spojeni treba), tak to automaticky vyzvalo "chcete se prepnout do modu offline?" a kdyz si to do toho modu prepnul, tak stejne to chtelo pripojeni k internetu a mel jsi smulu. I kdyz to bylo fakt davno, tohle uz je urcite opraveny :)
      • Ale lidi od Maxisu to hodně porovnávají s diablem3 takže je možné, že to bude uložené taky na jejich serveru všechno a tlačí tě do online, pro mě jsou mrtví i s tím jejich poďobaným originem a menu v prohlížeči
        • Jako já neříkám že sem s tim online onli spokojenej( V jinym příáspěvku sem psal , že tu za to online člověk nedostane nic jako protihodnotu a to mi vadí) aby si někdo nemyslel jen říkám, že tohle tu je už dlouho a do dneška to niukomu nevadilo dokud se to dalo nějak crakem obejít a jelikož Blizz je asi první u koho se to nedá tak to lidem vadí. A z toho soudim že vztěžovat si na to muže jen ten co hry pirátí. Jelikož já si hry kupuju na Stzreamu a když chci hrát musim pak bejt Online nevidim v tom rozdíl. Jestli musim bejt Online i u Diabla.
          • já jsem s DRM a steamem a originem skončil, mám doma dvě hry, které nejdou ani bez netu nainstalovat a né vždy ten internet doma mám, takže dokud to má online cokoliv nekupuju
            • Ok tak ale neříkej, že zase Blizz něco vymyslel, když s tim přišli užý dávno jiný a neříkej, že Maxis uvádí jako příklad zrovna Diablo, jelikož mohli uvést jako příklad cokoliv.
              Vlastně už několik let maj online Spore(částečně závislý na netu) a Darkspore(taky Online onli), z čehož soudim , že k tomuhle online onli už taky pěkně dlouho směřovali
      • Asi vim v čem to bude zatimco hry co sou na Streamu se daj craknout a hrát i offline nelegálně tak u diabla 3 to nejde a to asi lidem vadí *1* *1*
        • jenze vono to vadi predevsim tem co si tu hru koupili ne piratum ti jim na to dlabou ty problemy Diabla3 fakt netrapi
  • To je na žalobu (a určite aj budú), aby mi niekto odňal právoplatné nadobudnuté vlastníctvo v singleplayer hre......už samotný názov singleplayer, znamená hra pre jednoho hráče.....čiže ak niekto šikovný v USA to dá na súd, sú v prdeli....vzhľadom na ich právny systém môže ľahko uspieť,,,,
    • Nemůže v podmínkách užívání který příjímáš( i když je nikdo nečte a to dělaj lidi chybu) máš jasně napsáno, že za podvod ti hru můžou takhle jakoby odebrat. Mohl s tím člověk něco dělat do doby než jejich podmínky přijal pak už je nahranej. A nemůžeš říct já to nevěděl protože neznalost zákona neomlouvá a u her to platí stejně.
      • EULA není zákon, tento cár je samozřejmě podřízen legislativě dané země a já jako laik pohybuji o tom, že tohle je košér a bylo by zajímavé vidt takový soudní spor. Jestli je něco opravdové zmrdstvo, tak je to klamání zákazníka, toto stálo ještě nedávno v jejich EULE po vydání hry:

        "Section 11
        "Duration of the "On-line" Component.
        The Game is capable of both offline and online player modes, both of which require that you obtain authorized access to the Service. You understand and agree that the Service is provided by Blizzard at its discretion and may be terminated or otherwise discontinued by Blizzard pursuant to the Terms of Use."

        http://us.blizzard.com/en-us/company/legal/d3_eula.html

        Dnes už by si to tam hledal marně a někdy v posledním týdnu nebo dvou to odstranili a změnili, tomu já říkám svinstvo a někdo takový jako Blizzard je ten poslední co může křičet když klame zákazníky s údajnou možností hraní offline, naopak je čas aby někdo klepnul přes prsty je.
        • GlaDOS
          Je tam napsáno, že hra je schopná online i offline herního módu ale oba vyžadují přístup ke službě (tudíž být pořád připojen). Jako offline herní mód tu chápu samotný singleplayer, kde si hraješ sám a jako online multiplayer. Oba módy potřebují net. Nevidím tu nic lživého. Zrovna tento odstavec hodně lidí cituje ale mám pocit, že ho chápou špatně.
          • *1* *1* *1* *1* *1*
            Větší volovinu jsem už dlouho nečetl. Ale dávám +, pobavils.
          • Offline = singleplayer, omlouvám se, ale to je přeci nesmysl a takové spojení vidím prvně.

            Pokud to odstranili z EULA, mám to chápat jako zrušení single player módu? Myslím, že ne, význam slova "offline" je si myslím zřejmý.
      • no to taky pak musi dokazat zes podvadel TY a ne nekdo jiny pod tvym uctem treba hacker, jako postihovat dozivotnim banem za to ze jim se neco nezda neni spravny
        • Dobrý postřeh, prokázání viny je samozřejmostí a to by Blizzard horko těžko dokázal, takže si evidentně ze zákonů, ústavy atd. těžkou hlavu nedělá a odstřihává od hry aniž by prokázal vinu dotyčného hráče, který je pochopitelně nevinný do doby než je mu prokázána vina.

          Já doufám, že to někdo z postihnutých hráčů dotáhne dál a Blizzard dostane trest, tyto firmy si stále dovolují víc.
        • hru si nadobudol kúpnou zmluvou od Blizzardu, takže to majetkové právo je...
          • Skutečně?

            Ze smlouvy: If you have purchased a license to use Blizzard’s Diablo III Interactive Game (“Diablo”) and you reside in North America, then any license to use the virtual goods (“Loot”) you purchase and sell through the Auction House is provided to you by Blizzard Entertainment, Inc., who will be your contracting party hereunder.

            Vidíš tam to spojení "license to use"?
            • Je to stejné jako např. s divadlem nebo kinem. Majetkové právo a kupní smlouva se zde vztahuje na lístek = licenci vidět hru / film. Samotné představení je pak služba. Takže pokud se budete v divadle chovat nevhodně, je možné vás odtud vyvést bez možnosti vrácení vstupného. Přirovnání to samozřejmě není dokonalé, ale zhruba sedí.
            • To je samozřejmě EULA samotná, protože kupní smlouva jako taková vlastně neexistuje. Nicméně je jasné, že hra je chápána jako služba, takže majetkové právo se zde neuplatňuje. Je možnost koupit si pouze licenci hru hrát. Pokud by nějaký soud potrvrdil, že toto není možné a hru je možno prodat pouze formou převodu majetkových práv, byla by samozřejmě neplatná i EULA. Ale to asi není na pořadu dne.
      • vnútorný právny predpis ako EULA je právne podriadený vlastníckemú právu, ak by to nejaký sudca vyhodnotil ako hrubý neopodstatnený zásah do majetkového práva je nejaká EULA neplatná.....
        • Ano. EULA jistě nesmí porušovat majetkové právo. Jenže hra není majetek. Takže se jí majetkové právo netýká..
  • Po rannim patchi to po me chce schvaleni nejakych novych licencnich podminek, ktere se mi vubec nelibi. Myslite, ze by to slo vratit a chtit zpatky penize s tim, ze se zmenily podminky uzivani oproti tem, kterym jsem to kupoval?

    (Nejsem cheater, ale nemam rad alibisticke vycuranky jejich typu).
    • Ano, zmenu licencnich podminek muzes odmitnout. Jestli je pak hra nefunkcni, muzes na zaklade toho odstoupit od kupni smlouvy.
    • Určitě. Nikdo tě nemůže nutit přijmout nové licenční podmínky. Pokud jsi zaplatil za službu s nějakými podmínkami, máš nárok na vrácení peněz, nebo její využívání podle starých podmínek.
    • To by me docela tez zajimalo. Myslim si, ze by to melo jit, pokud ovsem presne tohle nemeli napsane v nejakem predchozim ujednani, ze to nepude, ktery jsi odklik jeste predtim :)
      • Takové ujednání není možné vytvořit. Porušovalo by majetkové právo, konrétně náležitosti kupní smlouvy licence na hru.
    • No podle práva by si s timhle argumentem měl uspět, ale kdo ví.
  • No nikde nemáš napsaný, že pokud děláš odnož něčeho jako online titul nesmý se to menovat jako přímí pokračování- viz FF 11 a 14. Kdyby byl Warcraft RPG tak se vsadim že by se WoWko taky menovalo Warcraft 4 a ne WoW.
    Dát jiný měno se k tomu hodí pokud danou hru zcela předěláš na něco co s původní bude mít společnej jen příběh, aby to lidi nemátlo, ale Diablo je prostě Diablo.
    Ok tak napiš autorum aby tomu příště dali jméno Diablo Online a ne Diablo 3.
    Nebo abys byl spokojen sepiš petici, aby to ještě dodatečně přejmenovali. *4*
    Pak sem hoď odkaz a dostaneš můj hlas.
    • Nešlo přidat reakci tak tohle patří pro:
      Trol.diskuzni@tiscali.cz
  • Bobby, mazej do komory a vem sebou všechny své známé! Už tě nechceme na poli herního vývoje ani vidět, zničil jsi mnoho jinak velmi dobrých herních sérií a nadělal tolik škody, okradl tolik nevinných lidí, že si nezasloužíš obývat tuto planetu.
  • Kdy bude clanek o utoku hackeru?
    • ales.smutny
      Už byl, abychom psali pořád o tom samém, v jedné hře...sorry, ale ne :)
      • Jj, ale pocitam, ze to prinese dalsi zajimavy cteni, kdyz uz to neni k hrani :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit