Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz neeeeeee prosim! Jak ma pak clovek pracovat? :D
    • Trol.diskuzni
      To jsi na ty aukce tak nažhavený? *8*
      • Copak aukce ale diskuze! Ta vzdycky stoji za to!
        • Trol.diskuzni
          Aha, přečetl jsem si tvůj komentář v předchozí diskuzi a pochopil. *4* No jestli tady příjdou přeborníci typu Veškoslav, tak se skutečně máme na co těšit... *5*
          • stačí, že jsi tady ty hned od začátku
            • @Prstýnek:"Minecraftovost Veskoslav" AHÁÁÁ, teď ses prokecl RingWraithe. *1* Jaktože tu nejsi pod svým účtem, máš BANán nebo co?
            • Trol.diskuzni
              To Drasťa: To samozřejmě nedokážu objektivně posoudit, ale minimálně respektuju názory jiných, nesnažím se jim je brát a ve drtivé většině případů nikoho hrubě neurážím (maximálně slušně popíchnu)... *4*
            • Ja bych tedy rad podotknul ze taky nejsi nejlepsi sparing partner :D
            • Trol.diskuzni
              To prstýnek: S Veškoslavem diskutovat, to je jak držet rozpravu s vyhazovačem klubu 3. cenové kategorie, neb v každé reakci na nesouhlasný názor diskutéry vyhazuje a nazývá šašky (v tom lepším případě). *3*
            • Nestačí. Do shitstromu potřebuje aspoň jednoho z trojice Amaroun, Cahir nebo Jeho Minecraftovost Veskoslav.
        • A je plná Drasťopravd až po krk!
          • Jak se pozna takova Drastopravda? :D
            • Tak jsem to zkusil ale je videt ze s demagogii nemam tolik zkusenosti a zatim ji sam nedokazu poradne pouzit.... :/
            • Že je to zároveň pravda, ale zároveň úplná blbost. Takříkajíc demagogie.

              Jsi přece jejich místní lovec. *3*

              On kus šutru sice bude mít na obrázku víc fajfek než iPhone, ale co z toho, že jo?
  • Mam rad Diablo 3,bavi me a nemam proti nemu zadne zasadni vyhrady,real aukce me totalne nezajima,jako me nikdy nezajimali goldselleri v jakychkoliv jinych hrach - ale..tohle Blizzard totalne nezvlad a je to velmi kontroverzni tema,mnoho lidi mohlo byt odstaveno i diky nestastne shode atd..jiste hackerum mel byt odstaven ucet treba na mesic ale totalne?doufam ze jim aspon vratili penize za produkt ktery nemohou pouzivat
    • Houby, pokud nekdo jakymkoli zpusobem zasahne do hry takovym zpusobem, ktery neni povoleny v pravidlech ktere vsichni potvrdi pri instalaci, tak na takoveho pacholka jedine dozivotni ban bez nahrady penez! Ti co nepotrebujou podvadet, prskat nebudou, a kdo potrebuje modifikace na grafiku at si jde zahrat neco jineho. Blizard ma palec nahoru.
  • Trol.diskuzni
    Jak vidím, online aukce za reálné prachy se stala velkou událostí, přestože se tady v předchozích diskuzích všichni hardkoráři kasali, jak je to vlastně vůbec nezajímá, že je to jen nepodstatná okrajová fíčura a že je to vlastně nic proti ničemu, a tedy si rádi občas zalagují či posečkají s errorem 37, protože je to přece všechno krásné a svěží a doufají, že se takhle budou hrát už všechny hry napříč všemi žánry! Ach ti pomatení blizzdroni... *14* *14* *14*
    • Tak teď už nezbývá než sledovat co se na nich první pos*re. *3*
    • Tak velká událost to určitě je, když už nic jinýho tak to minimálně aspon ze začátku pekne rozhodí tu gold aukci.
      • Jako v čem? Běžnej hráč ani nemá co prodávat páč 90% těch náhodnejch předmětů je naprosto k ničemu, jsou jich plné aukce a nikdo je nechce ani zadarmo. Jediný kdo bymoh něco nabídnout/vydělat jsou akorát ti farmeři *1*
  • Online hry vubec nehraju, ale kdyz to tak vidim, jak se snazi potirat cheatovani a ruzne lidi korigovat, meli by zkusit udelat server a verzi hry, ktera by byla urcena hlavne pro cheatery. Protoze cheetovat je taky urcita schopnost, pri ktere clovek musi neco zvladnout, mozna i nad ni premyslet, provest a nekteri lide v tom mohou byt lepsi nez jini, napsat si i vlastni programek na zlepseni neceho ve hre. Podle me nejde ani tak o to, pachat nejakou spatnost, jako se predvest, hele, ja jsem lepsi nez ty, dostal jsem se na nejakou uroven, ze jsem cheetoval, to uz je vedlejsi. Kdyby byl server vylozene pro cheatery, to bych mozna i sam zkusil si to zahrat, i kdyz me Diablo 3 nebo jiny online veci jinak nezajimaji :)
    • Miserius
      Hihi, ty jsi naivka *15*
      • Vysvetli proc.
        • Lidi co tohle delaji nechcou vlastni server, ale nasbirat bez prace (cheatama) goldy a ty pak za skutecny penize prodat. Na naky cheat server by nechodili, tam by pro ne z toho zadnej zisk neplynul. Tva predstava, ze to delaji pro nejakou radost z hackovani je bohuzel opravdu nainvni. Drtiva vetsina si pouze stahne hotovy nastroje, co udelalo tech nekolik malo opravdu schopnych jedincu a pouze je pouzivaji.
          • A pak samozrejme predvest se, sve schopnosti. Vsechno tohle potirani jen znamky neceho nekaleho podle me musi vyustit v to, ze onlinovky budou vzdy zavisle pouze na tom, ze schopnosti hrace a jeho sila bude vzdy primo umerna s tim, jak dlouho s hrou stravil casu = kolik zaplatil firme penez, aby se na tu urcitou uroven dostal. Coz me presne absolutne odrazuje od jakehokoli hrani online her.
            • I kdyz ted asi spis uz myslim hry jako WOW, u Diabla 3 to predpokladam je trochu jine...
          • Z me zkusenosti hackovani nejvice lidi dela jednoduse proto, ze je to pro ne vyzva.
        • Cheaty stejně napíše pár lidí a banda blbců se to akorát naučí nainstalovat. Jestli chce tady kolega závody v hackování, tak to by si podle mě měli vybrat trochu jiný prostředí a netahat to do multiplayerovek.
          • Prostredi hry ale muze byt primo prizpusobene takovemu cheatovani, ze i lidem, kteri by jinak nemeli znalosti si vytvorit nejaky vlastni cheat a jen by ho pouzili, tady by tu moznost meli. Vsude co vidim online hry, tak vsude tvrde stihaji cheatovani, ale ze by nekdo na tomhle postavil hru, to by bylo teprve zajimave.
            • Myslím, že ta hra se jmenuje internet a lidi, kteří uměj cheatovat se snažej obvykle vyhnout publicitě, těm nikdo nemusí spouštět online aukce, když mají online bankovnictví.
  • Spades
    Já považuju za zakázání cheatů v singleplayeru za dobrou věc. Aspoň nás to nutí hrát poctivě... Taky jsem si v D2 dupoval rejuv lektvary a zbraně, aby měl i pomocník, ale pak jsem z toho měl blbý pocit :D

    Na druhou stranu někteří si rádi zachetujou, ale zrvna v D2 to nepovažuju za nutnost, protože tam cheaty nikdy nebyli zábavné, jako třeba v DOOMovi, nebo GTA...
    • Jak píše Black_Hand - proč diktovat hráči jak se má chovat v singlu? Jsem zásadně proti cheatům v multiplayeru, ale tenhle diablovskej systém se mi vůbec nelíbí.
      Sice to asi není úplně případ diabla, ale úplně to vylučuje fanouškovské mody. Jen doufám, že se nebudou ostatní moc inspirovat...
    • Black_Hand
      proc chces diktovat hracum jak si mohou prizpusobit hru dle svych chuti v singleplayeru, kde nikoho jineho neovlivni?
      • prudislav
        on možná bude problém v tom že D3 single vůbec nemá - má jenom MP , kterej můžeš hrát i sám
      • Staci se nad tim logicky zamyslet, v diablu je singl provazany s public hranim takze to co udelas, nasbiras, nebo nahrajes v singlu, muzes pouzit i na publicu o aukcich nemluve. Takze tezko muze blizard tolerovat jakekoliv modifikace singlu. Proste by to bylo nefer vuci ostatnim hracum, kteri holt nemaji potrebu si neco ulehcovat.
      • protože by se pak každá noob chlubil achievementama na který bez cheatů nemá skill *1*
      • Protože musí nějak obhájit rozhodnutí Blizzardu nemít singleplayer a cheaty.

        Jako správný BlizzDrone, kterým je. *3*
  • Ellendway
    Zcela Blizzard chápu. Pryč s cheatery, jen otravují život a dok*rvili aukci.

    Jinak aukce už jede i v EU.

    // Edit: Tak zase nejede. Během půlnoci se mi ukázala kolonka Battle.net balance. My bad.
    • Hairy_Ass
      Jak v SP můžou otravovat život? Á, já zapomněl, že v D3 žádný SP vlastně není... *7* *1*
      • XorxoxTalarius
        Bohuzel ... *9*
      • Přesně tak...
    • Anarcha
      Asi tak EU servery až 15.6.2012
    • jakto? mě to píše, že pojede až 15/6... nejsi na US serveru?
  • there goes blizzard,... svojho casu uznavany developer, dnes snaziaci sa zaradit do zastupu tvorcov komercne ladenych ... hluposti.

    kto zostava? valve? ti sa aspon popri komercnych sprostostiach snazia robit tie hry naozaj poriadne... a kto dalsi? indie scene nas snad zachrani.
    • -3 mi nevadi, skor mam pocit, ze som ostal nepochopeny.

      chcel som povedat to, ze blizzardu ako takemu cheateri podla mna nevadia, vadia mu len preto, ze chce predavat vlastne "cheaty"... inak povedane, pokial im to nesiahlo na prijmy, bola im gamer experience ukradnuta... aspon tak mi to pride podla casovej postupnosti ich akcii -> ban az ked spustaju aukcie ... ergo, zenie ich zisk a nie snaha o co najlepsiu hru pre hracov. ci mate niekto iny nazor?
    • XorxoxTalarius
      Souhlas ...
  • Black_Hand
    zrovna vcera jsem si s kamaradem u saints row 3 rikal, jak vsichni co jsem znal hrali GTA1 (2) s cheatama a prakticky ne jinak :).
  • Třetí odstavec třetí řádek chybí "u" ve slově "aukce" :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit