Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc se recenzují verze pro různé platformy dohromady?Je tam napsáno PC,XBOX 360,PS3.Copak PC verze bude naprosto stejná?Co vím tam se může u PC do výsledné recenze může projevit ovládání,grafika a optimalizace.To jsou nejběžnější úpravy z konzolí na PC.
    • sleepless
      Recenzovana byla X360 verze, je to jasne uvedeno. Ze plati hodnoceni i pro ostatni platformy, je neco jineho. V textu je uvedeno, ze az vyjde PC verze, tak udelame videorecenzi.
    • BoB.2
      Myslím že změny budou minimální.
      • jindra.veliky
        jako třeba při konverzi GTA IV?
        • Abych pravdu řekl tak jsem recenzi na GTA IV zde nečetl.Je to ale dobrý příklad.Na PC to zpočátku fungovalo různě....Je sice pravda jak psal BoB.2,že očekává minimální rozdíly.Ale mne osobně i drobnosti ovlivní výsledný zážitek.Někdy málo jindy dost.Třeba když jsem hrál Oblivion tak mne vadilo jak velká jsou písmena a menu hry.Přece hráč PC nesedí několik metrů od obrazovky jako v případě TV.Nebo samotný pohyb a styl menu hry je jiný když má člověk třeba XBOX ovladač a nebo myš.
          -To,že by vyšla PC recenze později tedy kolem data vydání PC verze mne nevadí.Lepší než konzolová recenze dříve a PC video recenze zase pár dní po datu vydání.
      • Tedy je to prostě proto aby byla práce jednodušší.To chápu.
    • Jenže to by byla recenze o měsíc později.
      • jindra.veliky
        takze misto toho to zrecenzuji aniz by to hrali? *11*
        • BoB.2
          Dobře tak si přičti lepší grafiku co to bude mít na PC a dej tomu 91/2 z 10
  • Chtěl jsem si to tu přečíst, se*u na to. Prostě pro všechny co nechcou být za blbce. Přečtěte si recenzi a tu berte jako zhodnocení hry. Číslo je jen velmi, velmi moc orientační a nelze, opakuji nelze ho brát vážně. *3*
  • Já už jenom koukám kdo má nejvíc mínusek.. Ty jsi prostě populární *15* *15*
  • Trol.diskuzni
    Co tady řešíte - 10ku prostě dostal Duzex, protože to měli redaktoři zaplacený, aby si to vůbec někdo koupil... *3*

    Takže i kdyby byl Batman sebelepší, těžko může bez tučných dotací splnit rovnici 10 = cash. *5*
    • Generalmagor
      wtf?
    • Hairy_Ass
      Tuzex? *7*
    • Erien
      Co tady děláš když je to tak hrozné a podplacené? Můžeš jít a založit svůj vlastní web, kde můžeš udělovat svoje nezkorumpované hodnocení. Ty budeš mít klid a tady na diskusi bude o deb*la míň. Výhodné pro všechny.
  • Nejlepší hra roku 2011? Vůbec, to je Battlefield 3 *5*
    • Vsichni vime ze to bude Uncharted 3 *4*.
    • Bude to propadak, zakulisni informace to naznacuji.
    • Generalmagor
      Co sem kur*a cpeš BF3?? Táhni.
  • strašne nudná hra ma to nebavý jednotka bola super ale to dlhé čakanie na dvojku to nadčenie vyprchalo teraz jeto len hra ako hra
    • S*r zatiaľ na hodnotenie hier, uč sa základy gramatiky.
    • debile! Toje bomba!!!!!!!!!! *10*
  • tak to sem se pekne nasral jak tohle recenzent zhodnotil protoze takova picovina jako je assassins creed dostala 10/10 tak to neni normalni.
  • jako by blby assassins creed 2 posunul hranice predstavivosti nebo co dle hodnoceni 10/10 u batmana je to realne ze lita po barakach atd ale u assassina je to blbost jedna pres druhou a bojovy styl ktery je v batmanovi nema zadna jina hra mnel by dostat max. *10*
    • Víš, Assassin's Creed jsou dobré hry, vlastně každá hra je dobrá, ale každá vyniká v jiném směru. To ale nemůžou pochopit zaujatí lidé jako jsi například ty. Skoro pochybuju, že jsi AC hrál... Jo a nauč se pořádně psát, protože to vypadá že jsi chodil na češtinu do školy těžce zaostalých dětí (viz. ostatní tvoje příspěvky v této diskusi).
      • Az na ten prisernej pribeh a celej ten nesmysl z budoucnosti me to taky docela bavilo ale po dvojce dalsi dily uz nemam moc chut hrat. Na muj vkus je to cim dal vic stejny.
  • tak jak je v cr kurpce tak je u nas banda blbych nebo divnych redaktoru aspon ze treba na metacritics maji vse v poradku.
    • Death - bude lepší když si půjdeš nafackovat, ale ještě předtím se nauč alespoň psát bez chyb, tedy pokud nechodíš ještě do mateřský školky, tvůj rukopis na to vypadá...
      • rukopis na internetu?? good joke...
        • Rukopis se dá najít i ve vaření či jakékoliv jiné tvůrčí činnosti.
          Schopnost pochopení přenesených významů. V budoucím vývoji investuj do této schopnosti.
  • O jeho ovládnutí, rozklad nebo zničení se snažilo několik desítek ..........


    KOREKTOR KOREKTOR - flakni tan tu carku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit