Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Toz tohle jsem nevedel, ja jen reflektoval , jak uspesne to je na druhou stranu, kdyz to funguje proc ten mp neudelat.
  • nekromant33
    kdy konečně pochopíte, že přidání multiplayeru nic ze hry neubírá... kdyby ta hra vyšla bez mp, tak je obsahově úplně stejná... krom toho že tam není mp... wait what?
  • Ronox
    Uvědomuješ si, že MP vždy dělá jiné studio a defakto je to "druhá" hra, která jen využívá assety kampaně pro jednoho hráče.
  • Ronox
    Právě, že ten začátek mě bavil hodně resp. se mi líbil. Připomnělo mi to Riddicka a jeho začátek.
  • Jack1947
    Vzdycky minimalne, tak pres hamachi nebo lokalni sit hrat jde, kdyz se chce ... vzpomenout na par let zpatky( MW2 v poho pres steam, mimoto dneska jsou i primo urcite sluzby. Chapu nekdo rad ofiko no treba u WoW je to zasadni jak Ranked unranked servery v cod. *4*
  • Jack1947
    Na steamu hraje plno lidi, budiz ja jsem nemel moznost, jen rikam a statistiky o mp nelzou, nezabavnou hru by moc nehralo.
  • Jack1947
    Podle mne i lepsi, sice neni tam tolik souboju s bossy, ( jsou propracovane celkem) ten konecny s Jokerem mi lezl na nervy ale kdyz to vezmu takhle, podle City tak to bylo poradne, i prestoze prehnane zacatek je podobnej trosku zdlouhavejsi sak uvidis sam.
  • Už je to v pořádku.
  • Je potřeba u Steam verze obou předchozích dílů Games for Windows Live? Mám totiž se staršími krabicovými originálkami problém kvůli regionu. Díky za odpovědi.
  • Lawliet
    Možná to zní debilně, ale dnešní taktika na potlačení pirátství se směřuje spíš na služby člověku, kdo si hru koupil, než na mega-ochrany. Nenaděláš nic a multiplayer je asi ta nejpoctatnější složka.
  • cumpi3
    To je pitchovina, promin...hrušky ti shnijou a vyhodíš je...tak si prostě koupíš jenom Jablka, u AO si nekoupíš jenom singleplayer..navíc pochybuji, že ta hra bude stát v obchodech více než svého času AA nebo AC, takže ten MP tam bude jako přidaná hodnota, kterou ti nikdo nenutí...
    Já si nedávno příjemně zapařil Tomb Raidera a užil jsem si...a že má multiplayer mě fakt netrápilo, prostě jsem ho nehrál a kampaň sem si prostě užil
  • korok
    Jablka i hrušky jsou součástí jednoho balení a to balení se mi nelíbí. Nejde o to že si můžu sníst jenom jablka, jde o to že ta paní prodavačka mi to dává všechno pohromadě.
  • i am on the wrong side of internet again
  • Miserius
    Přesně tak, ale to je tim ze jsem predevcirem dohral Arkham City a porad jsem z toho paf *1* Dnes jsem už objednal Asylum tak se těšim na dalsi příběh, snad bude dobrej aspoň jako v City *3*
  • cumpi3
    Protože se ti nelíbí hrušky, nekoupíš si jablka
  • Víc jak na GTA? http://bit.ly/1coOnc0 *2*
  • Miserius
    Asi tak *1* Nikdy mi to u her nevadilo (ani AC) ale kdyz vidim novy studio + multiplayer tak se bojim a to jsem se na tuhle hru zacal FAKT tešit, vic jak na GTA *14*
  • LTM3
    No já se bojím jenom ty ochrany, co byla v předchozích dílech. Neskutečný jak si člověk musí stáhnout pirátskou verzi, aby si moch zahrát koupenou originálku.
  • BoB.2
    http://www.youtube.com/watch?v=Eal4fep7pK4
  • korok
    Pokud se ti MP ve třetím dílu ME líbil dobře pro tebe, užil sis hru. No a pokud přijdu o super singl jenom proto že nesouhlasím s rozhodnutím vývojářů dát do hry multiplayer je to moje rozhodnutí za kterým si stojím a s radostí budu blbem v očích ostatních.
    Jak se říká sto lidí, sto chutí. Tobě se v novém Batmanovi MP líbí tak si ho užiješ a užiješ si i zbytek hry. Já ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit