Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jestli jsem sám, ale nepřijdou vám některé Riddlerovi hádanky nelogické/nesmyslné/nevysvětlené a nakonec i neproveditelné (texture hitbox bug, nejde vlézt do ventilace, atd) ?
  • Jejdásek a GGG. Dva fanatici, kteří jsou fakt dutí jak bambus a budou neustále rozebírat číslo u recenze. A tento Batman je pěkná 7, protože nedosahuje takových kvalit jako předchozí hra. Prostě GGáčku se smiř s tím a přestaň tady tapetovat diskuzi svými "sraččkami"...

    Fakt všichni řešte číslo u recenze...Navíc ta hra je v exteriérech fakt na úrovni 1. dílu a to už je nějaký pátek zpátky. Bugy jsou bohužel časté a mnohé další věci, kterou tuhle jinak dobrou hru srážejí. Mimochodem pro místní "GGG" se doporučuji podívat a přečíst si recenze i zbytku servrů ze světa. Budete docela nemile překvapeni hodnocením jiných magazínů. A ano, hru mám zakoupenou a ano, mám ji takřka dojetou a nedosahuje kvalit předchozích dílů. Jedině kdy člověk dá 8/10 by bylo, kdyby tohle hrál jako první hru z celé série a nevěděl o dalších hrách. Protože nejenom, že mě bavili mnohonásobně více, ale i prostředí mi připadalo obzvlášť u druhého dílu mnohem lépe udělané. Bohužel u Origins se to vytrácí, některé hádanky jsem fakt nedokázal vyluštit a přišlo mi, že buď to byl záměr autorů nebo se někdo hodně seknul atd. Ta hra má pěknou sedmičku, tak to ksakru neřešte. Koupě se rozhodně vyplatí, o tom žádná. Je to taková podzimní třešnička na dortu letošních her. Milovníky potěší, ostatní pobaví. A o to jde především. Já jsem jenom od hry očekával více a jsem tedy zklamaný, čímž ale neříkám, že je to špatná hra.
    • Nejsem fanatik a na kritice spatne recenze neni nic spatneho. A to ze se neumis vyrovnat s pluralitou nazoru, to je tvuj problem a dukaz tve vlastni dutosti.
      • Ale no tak, Jejdasku, vzdyt fanatik je tve prostredni jmeno, tak tady nedelej takove divadlo.
    • Neriesia cisla, riesia objektivitu hodnotenia.
    • TheGGG
      Ano dej mi ještě víc mínusů, tím si pravdu stejně nedokážeš *6*
      uživatelské hodnocení na metu je jen o 0,2% nižší než u arkham city. recenze od "profesionálů" už nějakou dobu nečtu, to je sebranka až běda
  • Hmm, očekávaná hra a nástupce populárních batmanů tady dostal 7? Du si udělat popcorn, dnes večer je o zábavu postaráno :D
  • TheGGG
    No zas tu budu za trolla, nebo za fanboye. Uměle vytvořené nepřátelství recenzentů postavené na tom že hra není next gen a které na některých stránkách prezentovali s každým novým obrázkem vyvrcholilo. Radši jdu hrát, předchozí díly jsem dohrál každý tak třikrát a myslím že si mohu dovolit říct jedno, ORIGIN se povedl. nepřinesl kopu změn, ale stále je to naprostá pecka.
    • LTM3
      Velkou změnou je třeba multiplayer, kterej je teda fakt boží.
      • TheGGG
        Pravda, trochu se stydím ale ještě jsem se k němu nedostal. Samotný singl. mě zatím naprosto uchvátil.
  • batman je pro decka i superman a ostatni superhrdinove a to neni trolling. jasne, neni nic spatneho na hrach pro deti ale pokud je to pro deti do 12 let hra by nemela obsahovat nasili
    • Shaker
      Warning: Brain not found!
  • misho8723
    Odohral som len prvú hodinu hry, tak samozrejme nemôžem povedať, že či to ohodnotenie opodstatnené alebo nie.. ale za tú hodinu som natrafil na niekoľko grafických bugov, čo sa mi nikdy nestalo ani v AA ani v AC.. a niektoré textúry sú horšie ako v AC, čo ma osobne prekvapilo - nepríjemne.. inak čo som čítal recenzie a názory ľudí, tak podľa mnohých v hre chýbajú také malé detaily, ktoré robili AA a AC tými špeciálnymi hrami.. proste láska k pôvodnému zdroju v hre chýba.. aspoň čo som čítal teda..a chcel by som vedieť, či sú v hre také prekvapujúce/nečakané okamihy ako v minulých dieloch (napríklad scény so Scarecrow, chyba v hre v AA - ak viete čo myslím :), v AA miestnosť vo first person pohľade s Jokerom, žralok v múzeu v AC, atď.) ?
    • TheGGG
      Mad hatter, electrocutioner boss fight, a hromada dalších perfektních momentů ti nestačily?
  • Novej batman je pro me na urovni datadisku k arkham city. je to herne stejny přes kopirak jen mozna o něco horsi. Zadna vyzva,nudny sekvence nenapadity bosove,okopirovany město z předchozího dilu, pribeh prakticky zadnej. Nuda a sed. klidne bych dal 6
    • TheGGG
      Aha, takžes to nehrál.
      Žádná výzva: lež číslo jedna, hra je stejně obtížná jako předchozí díly.
      Nudné sekvence: lež číslo dva, nechci tu nic spojlovat, ale dramatických momentů je ve hře hromada
      Nenápadití bossové: Jako vtip dobré, ale neznám hru co by přinesla tak zajímavé a odlišné bossfighty. Charaktery samotné jsou pak propracovány perfektně.
      Okopírované město? Jedna část ano, nevíc je úplně k nepoznání a tak 95% lokací je nových.
      Žádný příběh: No možná pro člověka co neumí anglicky, nebo viděl jen pár obrázků.
      Hře bych dal klidně 9/10. Nechci tu být za fanatika, ale ta hra je prostě perfektní.
      • sorry kamo ale ty ses fanatik, coz není nic spatnyho taky mam serie na kery nedam dopustit ale tadle hra si při plnym vedomi 8-9 proste nezaslouzi.
        btw sem to včera dohral takze tak pro poradek ( koupe na zaklade předchozího dilu )
        nejak netouzim se s tebou tady dohadovat, ale co sem napsal za tim si stojim at si to kazdej zahraje a udela si názor. Ale nemel bys slepe obhajovat něco jen proto ze se ti libil předchozí dil (me taky)
        • TheGGG
          Nic slepje neobhajuju, jsem za půlkou originu a to co jsi napsal je hromada k*avin.
  • kubi-wan
    V posledních dnech jsem se na novýho Batmana začal docela těšit, i přesto, že už od oznámení, že na tom nedělaj Rocksteady, jsem tomu ne úplně věřil.
    No a teď už jsem čet několik recenzí. A nepřekvapily mě, protože jsem čekal, že to přesně takhle dopadne, jen jsem pořád doufal, že se pletu. Takže vlastně zklamanej nejsem.

    Naopak, jak čtu všechny ty komentáře hráčů, kterým se to většinou líbí, mám čim dál větší chuť si to zahrát. Navíc po tom, co jsem slyšel novýho dabéra Jokera, kterej fakt hodně dobře zvládá jeho hlas a je slyšet, že má toho Hamilla dost naposlouchanýho, a po tom, co jsem slyšel ukázku soundtracku, na kterym dělá můj oblíbenec Christopher Drake, co už dělal hudbu k několika batmaňáckým animovaným filmům, jsem na hru vážně zvědavej.
  • TheGGG
    No nevím, Alien colonial marines, jedno z největších zklamání roku, dostalo od pana Grygara 6/10 a perfektně šlapající origin jen o bod víc. Žádám vysvětlení!
    • Vslvetlenie je ze pan Grygar hodnoti ako sa zobudi.
    • Máš naprostou pravdu, pouze číslo rozhoduje o kvalitě hry.
      • TheGGG
        ANO, číslo je na recenzi nejdůležitější, autor by to neměl sázet jak mu ruka ujede
        • Ale prdlajs, cislo jen jakesi absolutni vyjadreni, ktere nelze brat az tak smerodatne. Mnohem dulezitejsi je samotny text, kdy ma recenzent prostor vypichnout co se mu libilo a naopak nelibilo a shrnout tam sve celkove pocity.
          Kdo se diva predevsim na cisla u recenzi, tak ten je idi*t.
          Coz ty vlastne jsi, tak potom ano GGčko, cislo je to nejdulezitejsi. *1*
  • Čau lidi, přijdu o něco pokud budu hrát Origins aniž bych hrál předchozí díly? Myslím příběhově... dík
    • Žádnou chybu neuděláš ... Já hrál třeba AC > Asylum > Origins.
      u origins to platí 2x tolik protože je to vlatně začátek všeho ... takže ti můžu vřele doporučit začít s origins ... AC je vlasně "konec > nebudu spoilovat " a v asylum se nic "zásadního " nestalo, takže se rozhodni sám.
      • TheGGG
        v asylum byl scarecrow a nejlepší momenty co jsem kdy při hraní čehokoliv zažil, takže bych to nebral na lehkou váhu.
      • Také závidím, protože jsou všechny 3 díly perfektní a pokud si ještě nic nehrál, tak máš o zábavu nejmín na 50 - 60 hodin postaráno. :)
    • TheGGG
      Ne, odehrává se to před oběma díly. Navíc pokud si pak zahraješ Arkham Asylum a arkham city, budeš mí zážitek ještě lepší. Skoro ti závidím.
      • Super, tak to jdu s čistým svědomím hrát Origins, pak kupuji AC a Asylum *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit