Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Dejte mi Millerova Dark Knighta a jsem jen váš.. co to melu, dyť já už předobjednal sběratelku *1*
  • Jack1947
    Prijemne osvezeni jiz tak zajimave atmosfery, ( mozna prave to v predeslych 2 dilech prave Batman postradal.)
  • TheGGG
    Hlavně že našli pro Jokera stejně kvalitního dabéra jakým byl Mark Hamill. Troy Baker je skvělý dabér a jako Joel z the last of us nebo Booker deWit z bioshocku fakt exceloval a zdá se že i Joker se mu povede.
    • Ristoro
      Proč tam vlastně není Hamill?
      • deridon
        točí Episode VII přeci! *8*
      • cumpi3
        On sám už nechce dabovat Jokera...myslím, že s ním prostě spojil velký kus života a chce jít zase o kus dále
      • TheGGG
        Nevím, někde psali že se s Jokerem rozloučil v Batman AA. Jaký je ale skutečný důvod netuším.
  • Generalmagor
    Jak už zde bylo několikrát zmíněno... SHUT UP AND TAKE MY MONEY! *5*
    • Lawliet
      Batman zatím nezklamal ano. Je to totální pecka na poli stealthové, bojové, puzzlové i grafické části pořád baví. Od tohohle dílu čekám další hodiny a hodiny zábavy, tak to kuci nepokažte. Člověk v tom životě potřebuje mít nějakou tu jistotu. *2*
  • TheGGG
    Radši ať představí zbylé zabijáky kteří půjdou po batmanovy. Už se ví deathstroke, copperhead, deadshot, bane a firefly. Jsem zvědav s kým ještě přijdou a doufám že dodrží slib že do hry dají padouchy kteří ještě v arkhamovské sérii nebyli. Kostými mě moc nezajímají, nechám mu ten základní a bude.
    • Lawliet
      Koukám, že z tupýho trolla se vyklubal celkem "normální" přispěvatel. Co se stalo, už s tebou domlátila puberta? *15*
      • Jack1947
        Treba zjistil ze trollovani musi clovek ovladat, jinak to nema cenu, takze presedlal na normalni vlnu a drzi se ted vice na zemi.
    • Ronox
      Někde na screenu byl tuším i Riddler. Dál samozřejmě Black Mask, Joker, Anarky a Penguin. Teoreticky by se měl vrátit i Killer Croc, který v AA už seděl v Arkhamu. Asi uvidíme transformaci doktorky Quinzelové v Harleyquinn. Szasz se taky nabízí. Jen sidekickové tu asi nebudou, když se jedná o origin.
      • TheGGG
        Já ale mluvil jen o těch 8 assassinech které postupně představují a které si Black mask najal. Samozřejmě že se objeví také joker, tučňák atd.
      • Robin bude jen v MP
    • Hlavně doufám, že boje s bossem budou trochu náročnější než v předchůdci. Není to úplně ono, když máš bosse,který prakticky nic neumí + xx blců k tomu... nebo Bosse, který dělá pár stejných věcích neustále dokola a pak stačí jen vědět, kdy co a jak.
      Chtěl bych plnohodnotnej 1V1 fight, kdy bude muset hráč konečně zapojit trochu skill a každá chyba bude pro hráče konečná.
      Něco podobného v žádném dílu nebylo pokud si pamatuju .. nejzábavnější i když naprosto obyčejná bitka byla pro mě proti jokerovi + jeho bandě v ocelárně. Slušný byl i Mr freez, ale stačilo se rozhlédnout po okolí a najít pár skulinek, takže taky nic extra.
  • Zdá se mi to,nebo Batman má hlas jako Ezio z Revelations?
    • Nezdá, je to stejný dabér. Mimo jiné dabuje třeba i Chrise Redfielda z RE.
  • Proč vymejšlet nějaký píčovinky s kostýmem ? A celkově docela nepodstatná novinka .. těšil jsem se, že se dozvím nějaké důležitější info.
    Obě předchozí hry byla opravdu super .. především Arkham city, ale trochu se bojím, že to bude jen takovej datáč. Pochybuju, že to bude změna jako arkham asylum > Arkham city.
    • Ronox
      Já bych chtěl nemotornějšího Batmana jinak bych mechaniky neměnil. Možná horší gadgety oproti AA, AC. Prostě logický rozhodnutí vzhledem k tomu, že to je origin. Proto se mi AC hodně líbilo, protože se jednalo o rozšíření herní plochy, ale zanechání mechanismů.
      • ještě by nás mohli nechat zmlátit Supermana a bude to dokonalé :)
        • Ronox
          To by spíš mohli jako bonusovku do pokračování, kde bude Batman starej a dát tak poctu komiksu The Dark Knight Returns :)
    • spis pocitej s novejma protivnikama, gadgetama a pribehem, ale u arkham batmana by mi snad stacil ten pribeh, jsou to fakt super hry. a rozdil mezi arkham asylum a city byl jen v moznosti litani, otevrenym meste, par novejch protivnicich, gadgetech a pribehu :D i tak jsem hral kazdej dil nekolikrat a batbaterkou, kterou jsem dostal k arkham city svitim do dnes znak batmana na strop sveho pokoje a doufam, ze se jednoho dne ukaze :D
      • Jasně na to všechno se dost těším a rozhodně je novej batman jedna z mejch top 5 nejočekávanějších her v tomto roce :). Já jsem hrál bohužel prvně arkham city, takže mě bohužel už arkham asylum tak nechytlo. Přeci jen celkově je arkham city mnohem zábavnější i příběh se mi líbil daleko víc :).
        ALe hrát po 3 x téměř to stejné to už není úplně ono ... Chtělo by to větší změnu at už novej engine ( arkham city i dnes vypadá skvostně to musím uznat ), ale přeci jen je to furt to samé jen s jiným městem a pár drobnostma navíc :(.
        Na druhou stranu jak udělat podobnou hru líp ? Sám nevím .. určitě by se mi líbil třeba nějaký next gen engine, živoucí město ( Kde nebudou na každém rohu jen padouši) a podobné věci, ale to bych chtěl opravu äsi moc. :
        • pak uz snad leda uplne otevrenej gotham s moznosti vlastni prepravy na misto pomoci auta nebo letadla, ale jak primo vylepsit tu hru uz taky nevim, snad jen opravdu takovejhlema drobnostma, aby to nebylo uplne to samy
      • jestli si svítíš na strop, tak to se asi ukáže stěží, leda by měl svou jeskyni pod tvou postelí :D
        • zas nemam takovej reflektor aby to dosvitilo az na oblohu :D ale tak snad ma na to nakej dobrej zjistovaci gadget :D
  • jé jé jé oblečky, já budu tak krásnej!

    tohle fakt nepochopím - možná ještě tak třeba u Lary, ale u Batmana? to jsou kraviny...
    • kostýmy k superhrdinům prostě patří, deal with it :)
    • Pokud vím tak Batman používá obleky(+ různé vychytávky, a v prvních komixech prý i střelné zbraně), i v "klasických" komixech .
  • Kdysy vznikla na HL-2 modifikace, kdy parta hráčů se snažila ulovit jednoho hráče, který byl "neviditelný mutant". Takovej MP s batmanem by se mi taky líbil.
  • Pro mě je ten nejlepší Batman z filmu od Burtona. Kostým "uvěřitelný", nijak přehnaně sci-fi, ale pořád vypadající badass.
    • TheGGG
      A co chudák Joel Schumacher? Ještě teď vzpomínám na plešatýho Arnýho a jeho zmrazovací "hlášky".
    • Malleth
      Za obleky s Burtonových filmů se modlim už od Arkham Asylum a furt nic.
      Bůh neexistuje
    • souhlas, první a druhej Batman jsou nejlepší díly...

      Nolanovy filmy byly super, ne že ne, ale prostě ten Gotham tam vypadal tak nějak jako New York nebo jiný obyčejný město, kdežto ten Burtonův bylo fakt místo, kde se všechno se*e, lidi umírají po tisících a nikdo se nad tím nepozastaví - prostě takový zoufalý město, kde se Batman sice snaží dělat dobro, ale je vidět, že naprosto nemá šanci to dát do pořádku...
      • God-of-War
        Presne. Burton Gotham vychytal fakt dokonale a jak si psal, je to tam sama spina a smrt.
        Proste nejlepsi Batman a tecka:). On ma svoje filmy fakt zmaknuty... Jako treba Ospala Dira, Beetle Juice, Strihorukej Edward.. i ta jeho Alenka je hodne zhulakana:D
        • Nolan udělal realističtější Gotham. Tady u nás taky lidí v obyčejném městě, přes den nevidíš nic zlého ani ty mrtvé... ale korupce a to, co dělá lidi zoufalé tu je... a pár lidí se proti tomu snaží marně bojovat jako Batman v Gothamu :-)
          • Ronox
            Nolan udělal nádhernej Gotham v Batman Begins. Celý to stavěli v obrovským hangáru a hlavně v tom převládá noc za to TDK a TDKR jsou přes den, bez postavených kulis jen s CGi budovama Wayne Towers atd. Begins miluju kvůli atmosféře, TDK kvůli Jokerovi a epickýmu konci při proslovu Gordona a TDKR? ... ten podělal jak to šlo :/
          • Gotham je o tom, že se tam vše vymklo z ruky. Policie nemá žádnou moc. Kdyby se to stalo u nás, taky bys taky za nějaký čas v uličkách vídal oloupené mrtvoly a opodál postávající fetky. Naše historie takových měst v úpadku, kde se odehrávalo v podstatě to samé, zná hodně. Nolanův Gotman je naše města z této doby - nuda, celkem pohodový svět.
          • Malleth
            Realističtější, ale nudnější a postrádající vlastní identitu
            • Zato TDK bol filmom roka 2009 a bola to naprostá nuda :D, áno bereš to len z nostalgického hľadiska ale temný rytier od nolana bol viac komiksovejší než by sa zdalo
      • Tak tak. Rozhodně bych nolanovu verzi nenazýval "temnější", oproti Gothamu od Burtona je to sluníčkový svět. A do toho samozřejmě nepřekonatelný Jack Nicholson jako Joker. Nic proti nebožtíku Ledgerovi, ale pro mě je nejhlepší Joker taky jen jeden ...
        • Ristoro
          To promiň, ale Ledger se tou rolí zapsal do historie. Lepšího Jokera nikdo nezahrál a už ani nikdy nezahraje. Byl to vynikající herec. Někde jsem četl, že strávil měsíc čtením komiksů a vžíváním se do postavy Jokera. I jeho vzhled byl originální předloze nejvěrnější. Je pravda, že ten Gotham City od Nolana nevypadal nic moc, ale pořád to je pro mě nejlepší série Batmana.
          • Omlouvat se nemusíš. Já sice nevím kam se Ledger zapsal nebo nezapsal, ale u mě je nejlepší Joker ten od Nicholsona. Je mi fuk kolik Ledger strávil čtením komiksů a šklebením před zrcadlem. Taky to bude v tom, že každý hrál jiného Jokera a mně se prostě mnohem víc líbí Nicholsonův. *9*
    • prvni batman kteryho jsem videl a kdyz se rekne batman, predstavim si michaela keatona. doufam v jeho kostym ve hre a pokud ji rozbehnu uz na tomhle NB, tak jde hra do sbirky, mohli by k tomu dat tricko (do hernich tricek jsem blazen :D )
      • God-of-War
        To sme dva:D. Ja sem na tom filmu vyrustal, takze pro me bude jedinej badass Batman prave Michael.
        • A hlavne Keatonovo Batmobile je best :D sice ve skutecnosti prej jezdi strasne na houby, ale designove je to naprostej skvost
          • To mně se líbilo i to jeho létající udělátko, i si toho moc nezahrálo *1*
            • presne tak. paradni taky bylo, jak na zacatku dvojky vylez batman z batmobilu a sel zachranil tu Selinu Kyle, nechtel bych v tu chvili proti nemu stat :D
            • Batwing, to je ono. To, že netrefil Jokera jsem vždy bral s humorem, kdy šílenost (Jokerův revolver) vyhrála nad technologií. Každopádně ten bumerang ze dvojky byla taky úžasná scéna *1* Přesně o tom to je. Ty filmy jsou ponurý až za roh a občas to prosvětlí podobně humorný/absurdní situace, skvělý kontrast.
            • jojo, ten batwing, nebo jak si tomu letadlu rikal, jen s takovym zamerovacim systemem netrefi jokera ani do kabatu, trochu divny, ale co. nebo jsi myslel z dvojky, jak tam natukal pocet osob a nakonec mu to chytil pes? :D hlavne ta hudba byla stokrat lepsi nez u nolanovo batmana, ale i ten byl dobrej a hudba taky nebyla spatna
    • God-of-War
      Jj, ten se mi taky libil nejvic. Hlavne Michael Keaton, jako Batman.
    • Já teda komiksy nesnášim všechny, ale musim za sebe přiznat, že Nolan mě dostal. Pořád je to pohádka, ale pěkně se na ní dívá a očlověk si u ní odpočine + perfektně udělaný postavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit