Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Dejte mi Millerova Dark Knighta a jsem jen váš.. co to melu, dyť já už předobjednal sběratelku *1*
  • Omlouvat se nemusíš. Já sice nevím kam se Ledger zapsal nebo nezapsal, ale u mě je nejlepší Joker ten od Nicholsona. Je mi fuk kolik Ledger strávil čtením komiksů a šklebením před zrcadlem. Taky to bude v tom, že každý hrál jiného Jokera a mně se prostě mnohem víc líbí Nicholsonův. *9*
  • Jack1947
    Treba zjistil ze trollovani musi clovek ovladat, jinak to nema cenu, takze presedlal na normalni vlnu a drzi se ted vice na zemi.
  • Jack1947
    Prijemne osvezeni jiz tak zajimave atmosfery, ( mozna prave to v predeslych 2 dilech prave Batman postradal.)
  • Ronox
    Nolan udělal nádhernej Gotham v Batman Begins. Celý to stavěli v obrovským hangáru a hlavně v tom převládá noc za to TDK a TDKR jsou přes den, bez postavených kulis jen s CGi budovama Wayne Towers atd. Begins miluju kvůli atmosféře, TDK kvůli Jokerovi a epickýmu konci při proslovu Gordona a TDKR? ... ten podělal jak to šlo :/
  • Zato TDK bol filmom roka 2009 a bola to naprostá nuda :D, áno bereš to len z nostalgického hľadiska ale temný rytier od nolana bol viac komiksovejší než by sa zdalo
  • deridon
    točí Episode VII přeci! *8*
  • cumpi3
    On sám už nechce dabovat Jokera...myslím, že s ním prostě spojil velký kus života a chce jít zase o kus dále
  • TheGGG
    Nevím, někde psali že se s Jokerem rozloučil v Batman AA. Jaký je ale skutečný důvod netuším.
  • kostýmy k superhrdinům prostě patří, deal with it :)
  • Ristoro
    Proč tam vlastně není Hamill?
  • TheGGG
    A co chudák Joel Schumacher? Ještě teď vzpomínám na plešatýho Arnýho a jeho zmrazovací "hlášky".
  • Ristoro
    To promiň, ale Ledger se tou rolí zapsal do historie. Lepšího Jokera nikdo nezahrál a už ani nikdy nezahraje. Byl to vynikající herec. Někde jsem četl, že strávil měsíc čtením komiksů a vžíváním se do postavy Jokera. I jeho vzhled byl originální předloze nejvěrnější. Je pravda, že ten Gotham City od Nolana nevypadal nic moc, ale pořád to je pro mě nejlepší série Batmana.
  • TheGGG
    Hlavně že našli pro Jokera stejně kvalitního dabéra jakým byl Mark Hamill. Troy Baker je skvělý dabér a jako Joel z the last of us nebo Booker deWit z bioshocku fakt exceloval a zdá se že i Joker se mu povede.
  • TheGGG
    Já ale mluvil jen o těch 8 assassinech které postupně představují a které si Black mask najal. Samozřejmě že se objeví také joker, tučňák atd.
  • Pokud vím tak Batman používá obleky(+ různé vychytávky, a v prvních komixech prý i střelné zbraně), i v "klasických" komixech .
  • Ronox
    To by spíš mohli jako bonusovku do pokračování, kde bude Batman starej a dát tak poctu komiksu The Dark Knight Returns :)
  • ještě by nás mohli nechat zmlátit Supermana a bude to dokonalé :)
  • Lawliet
    Koukám, že z tupýho trolla se vyklubal celkem "normální" přispěvatel. Co se stalo, už s tebou domlátila puberta? *15*
  • Lawliet
    Batman zatím nezklamal ano. Je to totální pecka na poli stealthové, bojové, puzzlové i grafické části pořád baví. Od tohohle dílu čekám další hodiny a hodiny zábavy, tak to kuci nepokažte. Člověk v tom životě potřebuje mít nějakou tu jistotu. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit